Marcin Różalski podpisał umowę z KSW!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Informacja od federacji KSW:

Wczoraj w południe, w siedzibie Federacji KSW doszło do podpisania kontraktu z kolejnym uczestnikiem piętnastej edycji “Konfrontacji Sztuk Walki”. Fighter, który podpisał kontrakt to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników w kickboxingu, muay thai i K-1. Jest nim dwukrotny Mistrz Świata organizacji WKA w K-1, Marcin Różalski.
Popularny “Różal” swoją pierwszą walkę w formule MMA stoczy już dziewiętnastego marca na piętnastej gali “Konfrontacji Sztuk Walki”. -
Mam wewnętrzną potrzebę zaspokojenia i spróbowania się w MMA. Może kiedyś będę kaleką, może niedługo umrę i będę mieć do siebie żal, że nie spróbowałem. Spróbuję i będę wiedział. Jeżeli dam dobrą walkę to będę wiedział. Poza tym uważam Federację KSW za najlepszą w Polsce i jedną z najlepszych w Europie. Proponują dobre oferty walk i wynagrodzenie, dlatego się zgodziłem podpisać kontrakt – opowiada Różalski.

Płocczanin na KSW15 wystąpi w extrafight, w limicie do stu pięciu kilogramów. W tej chwili nie znamy jeszcze nazwiska jego przeciwnika, lecz znamy powody, dlaczego “Różal” zrezygnował z występów w K-1. -

Ja nie jestem wojownikiem, bo wojownik będzie zdobywać zamki za miseczkę ryżu. Ja jestem barbarzyńcą. Ja nie zaatakuje wioski murzyńskiej tylko od razu pałac Maharadży. Ja jestem barbarzyńcą i walczę za łupy! I będę walczył wtedy, gdy moje sztuczki są nagradzane. To jest cyrk, ja jestem małpą, a małpa chce orzeszki – kończy Mistrz Świata K-1.

Marcin Różalski podpisał umowę z KSW!

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
Ale pojechal z tym barbarzynca i murzynami ;) Dobrze ze od razu powiedzial ze to bedzie cyrk ;)

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
wiadomo gdzie sie będzie przygotowywał? może najman jakiś korków udzieli
icon_smile.gif
fajnie że różala sciagneli, wlasciciele ksw to ogarnieci ludzie, sciagneli bokserów, zeby zaintereresowac równiez kibiców boksu, sciagneli pudzille zeby zainteresować gospodynie domowe, teraz sciagaja fanów k1 i muay thai, patrząc na kluby stricte uderzane jest ich w porównaniu z mma naprawdę sporo
icon_smile.gif
dobry ruch, miło bedzie go zobaczyc z jakimś dobrym grapplerem
icon_smile.gif
chociaz jak ma kontraktt na 4 waslki dadza mu jakiegos stójkowicz na debiut
icon_smile.gif

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
na szczescie lewandowski stwierdził ze najmana raczej nie zobaczymy na ringach ksw, ewentualnie bedzie małpą w ksw fight cyrk
icon_smile.gif

carloo992

Jungle Fight
Lightweight
Ja tam uważam ze sie nada do mma. Jesli bedzie zasuwal tak jak w MT i K1 to bedzie z niego niedlugo bardzo solidny zawodnik.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Ja tylko liczę, że Marcin ma wyobraźnię i choć oglądal trochę MMA. Naprawdę niewiele trzeba by choć wiedzieć jak się zachowywac…ale żeby to mieć na jakimś poziomie to już trzeba wyobraźnie przenieść w treningu na mate/ring/klatkę oczywiście.
Oby coś z tego było, głównie mamy stricte grapplerów w czołówce, więc choć mała taka odmiana bazy zawodnika
icon_smile.gif
Będzie ciekawie.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
@Rybers

Gluhov, Gluhov, tak jak pisałem już w kilku temtach. Panowie z KSW na bank czytają to forum i może pomysł Im się także spodoba :).

mat

UFC
Heavyweight
Wychodzi na to ze chyba zadnego turnieju nie bedzie bo juz duzo walk jest

Blachowicz
Mamed
Kulak
Gorski
Bedorf
Rozalski
Juras

L

_Logan_

Guest
Powoli rozkręca się maszyna KSW 15. Ciekawe co jeszcze nas czeka bo mam wrażenie że to nie koniec niespodzianek. Oby tak dalej !

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Poprostu pieniądze , które szły na pudzana – oficjalnie 300 tys. poszło na czołówke MMA – świetne zagranie ze strony organizatorów , najpierw włożyli w promocje gali , a teraz wkładają w najlepszych zawodników.

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Ten typ nie wygląda zbyt sympatycznie w każdym bądz razie przeciwnicy przegrywają zanim dojdą do ringu

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
elson wierzysz ze chlopaki wspolnie zarobia gaże pudzilli? tak na marginesie wydaje mi sie ze pudzilla tez nie dostal 300 tysi za walke.

@whoopterere orientujesz się gdzie trenuje różal?

mat

UFC
Heavyweight
Jeszcze Dowda? No to na pewno nie bedzie turnieju, za duzo walk by bylo. Nie powiem zeby mnie to smucilo

KingDante

BAMMA
Middleweight
“To jest cyrk, ja jestem małpą, a małpa chce orzeszki ” buhhhahaha gość ma u mnie plusa za to że jest wyrazisty, można go dobrze wypromować, już widzę, że trash talk przed jego walką będzie ciekawy. Ja poprosze dla tego pana Jarosza – niech klepią się w stójce i załatwią problemy między sobą w rękawicach do mma:)) to by się działo:) śmiem twierdzić, że po 2 minutach byłby koniec:)
p.s
jak dla mnie ksw powinno wprowadzić bonus za walkę wieczoru, prowokowało by to do efektownieszej walki, oczywiście jeśli bonus byłby znaczący w stosunku do gaż zawodników.

whoop terere

Oplot Challenge
Heavyweight
Różal trenuje w swoim klubie ( Płock), coś w stylu Grabowskiego Kułaka, czyli sam dla siebie jest trenerem.
Myślę jednak że do walki MMA Marcin będzie trenował gdzieś w Wawie. Jeśli się czegoś dowiem to napisze.

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
Przeciwnik dla Różala to ewidentnie P.Saleta już kiedyś skrzyżowali rekawicę na zasadach K-1 czas na rewanż w MMA.Ogólnie wypowiedzi Różala są mega barwne
icon_biggrin.gif

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
http://www.ipla.tv/Rozrywka/30021-Wojownicy/153819-Wojownicy-odcinek-3
ogarnijcie materiał, całość w ipli :)

michalp24

Brutaal
Middleweight
@Pawel Szymon
Można tam obejrzeć całe odcinki? Jak się wchodzi na link to jest tylko zwiastun.

whoop terere

Oplot Challenge
Heavyweight
myślę że Marcin będzie walczył w pełni profesjonalnym zawodnikiem MMA, za ambitny jest żeby wkręcili go w jakiś freak show. Zresztą jakoś nie wyobrażam sobie trash talku z np. Najmanem....heheh. Ktoś kto chociaż raz spotkał Marcina wie o czym mówię.
Jeśli chodzi o treningi u Mirka to jestem pewien że NIE.