Marcin "Polish Zombie" Wrzosek

MysticBęben

UFC
Middleweight
Jakoś tak wyszło, że pierwszy Polak w TUFie nie miał jeszcze tematu w tym dziale. Zakładam więc: za emocje, które towarzyszyły mi podczas czwartkowych seansów na ESC, za świetne podejście do fanów, a przede wszystkim za to:

Od pół roku "siedzę" w temacie siatkówczaka. Na szczęście nie z powodu moich maluchów - synek sąsiada, który jakiś czas temu zaczął się koło mnie budować, miał raka oczka. Też potrzebował kosmicznej sumy na leczenie w Stanach. I udało się, mały Ksawery jest zdrowy. A ja od tej pory bardzo emocjonalnie podchodzę do maluszków, które z siatkówczakiem się zmagają. I nie mogę nie wpłacić każdemu choć drobnej sumy. Dlatego za tą akcję @zombie ma we mnie dozgonnego fana!

Charles Bronson

UFC
Welterweight
Mega szacunek dla Zombiaka za dobry poziom sportowy, za podejście do fanów i ogólnie do wszystkiego patrząc przez pryzmat ostatniej afery na linii Jóźwiak-Zabor - nie wdaje się w jakieś gierki, cudze konflikty itd. Eleganckie podejście i pełen profesjonalizm.

MysticBęben

UFC
Middleweight
Sam jakiś czas temu chciałem założyć w tym dziale podobny temat, ale natrafiłem na to i byłem pewien, że mnie zjedzą :lol:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/the-ultimate-fighter-marcin-polish-zombie-wrzosek.23096/

W każdym razie, gdziekolwiek i z kimkolwiek by Marcin nie walczył, zawsze będę mu kibicować bo jest po prostu spoko gościem.
O widzisz, zapomniałem o tym, ale to był TUFowy temat i za dużo w nim Conora, a Zombie zasłużył na własny FC tutaj ;)
Najwyżej niech adminy scalą tematy

zombie

Pro Fighter
Jakoś tak wyszło, że pierwszy Polak w TUFie nie miał jeszcze tematu w tym dziale. Zakładam więc: za emocje, które towarzyszyły mi podczas czwartkowych seansów na ESC, za świetne podejście do fanów, a przede wszystkim za to:

Od pół roku "siedzę" w temacie siatkówczaka. Na szczęście nie z powodu moich maluchów - synek sąsiada, który jakiś czas temu zaczął się koło mnie budować, miał raka oczka. Też potrzebował kosmicznej sumy na leczenie w Stanach. I udało się, mały Ksawery jest zdrowy. A ja od tej pory bardzo emocjonalnie podchodzę do maluszków, które z siatkówczakiem się zmagają. I nie mogę nie wpłacić każdemu choć drobnej sumy. Dlatego za tą akcję @zombie ma we mnie dozgonnego fana!
Dzięki kolego, trzeba pomagać ile się da tak więc zachęcam do licytacji i udostępnianiania, a jeśli aukcje wygra ktoś z Cohones to dorzuce jeszcze coś extra od siebie:) pozdro!

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Naprawde ciesze sie, ze Marcin znalazl rozwiazanie pozwalajace mu zawodowo zajac sie MMA. Uczciwie jednak przyznaje, ze zdecydowanie bardziej ekscytuja mnie zawodnicy obierajacy dokladnie przeciwny kierunek niz @zombie. Z zainteresowaniem obejrze jego walke z Kornikiem, ale najwiekszy problem mam z tym czy zyczac mu zdobycia pasa KSW naprawde zycze mu najlepiej ?

MirsadBektic

Bellator
Heavyweight
Jeden z niewielu mistrzów KSW, którego ogromnie szanuję za podejście do fanów, luz w wywiadach i poziom sportowy. Mam tylko nadzieję, że KSW to nie jest spełnienie marzeń, a jego ambicje sięgają wyżej.

La Merci

Brutaal
Bantamweight
Marcina bardzo lubię i szanuje. Licze na jak najszybszy powrót do UFC.

IMG_20161228_012821.jpg
:penn:

bart123

UFC
Flyweight
Ciekawe jak rozłam w Sharksach wpłynie na formę Zombiaka.
Dziś normalnie na treningu sparował z Łukaszem. Być może otworzy się nowy klub na podstawie tego Shark Team Zaborowskiego. Karolina też raczej zostanie przy Łukaszu i pewnie kilku innych zawodników. Były zmiany w Gracie Barra Łódź i przetrwali to teraz przetrwają kolejne :)

Shajs

UFC
Middleweight
Dziś normalnie na treningu sparował z Łukaszem. Być może otworzy się nowy klub na podstawie tego Shark Team Zaborowskiego. Karolina też raczej zostanie przy Łukaszu i pewnie kilku innych zawodników. Były zmiany w Gracie Barra Łódź i przetrwali to teraz przetrwają kolejne :)
Pewnie tak, tylko pytanie czemu znowu poleciał?

dewutrn

Maximum FC
Welterweight
@zombie właśnie w live czacie ksw wytłumaczył sytuację. Cały team odchodzi z sharka ponieważ nie dogadali się z właścicielem klubu co do trenowania dalej w tym samym miejscu. Będą trenować gdzie indziej, Zabor nadal trenerem.

bart123

UFC
Flyweight
@zombie właśnie w live czacie ksw wytłumaczył sytuację. Cały team odchodzi z sharka ponieważ nie dogadali się z właścicielem klubu co do trenowania dalej w tym samym miejscu. Będą trenować gdzie indziej, Zabor nadal trenerem.
Czyli to jest ten gruby news od Zabora