Marcin Najman wystąpi na gali PLMMA w Częstochowie

Ciekawe, czy i tym razem - kiedy napiszę, że kto słucha Mirka Oknińskiego, ten sam sobie szkodzi - znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że jestem małym, zawistnym ch**em i że nic tylko się do trenera dopier***am? :))
 
nawet mnie to już nie śmieszy bo zaczynam myśleć że odsetek cyrkowców w mma w naszym kraju jest chyba największy ze wszystkich
 
@J. Bijan Ale o co chodzi ? Jeszcze kilka lat temu wiekszosc srodowiska MMA byla sceptyczna wobec freak fightów m,in Okniński, Drwal i inni. Najman ładnie wyprzeda hale, zostana zauwazeni prawdziwi zawodnicy, i o to chodzi.
 
Smutne to że najbardziej Najmana obrażają Ci, którzy na nim sporo zarobili. Człowiek był jednym z budowniczych MMA Attack i KSW. A to że robił tam za chłopca do bicia? Ktoś musiał, chociaż powiedzieć że był gorszy od Salety nie powiem. To jego walki z Pudzianem, Saletą czy Koksem zrobiły dużą oglądalność i przyciągnęły najwięcej fanów. W boksie ma 15-4-0 bilans. Zły? A to że walczył ze słabymi rywalami, wielu zawodników z KSW ma podobny rekord w MMA robiony na kelnerach, a funkcjonują jako gwiazdy. Z kim przegrywał w boksie Najman? Z Wawrzykiem i Kosteckim, czołowymi Polskimi zawodnikami. Jego rola to robienie z siebie klauna, za to mu płacili. Nie wspomina się o jego działalności charytatywnej. A różnica w jego słowach, zachowaniu czy kulturze widać chociażby w wypowiedzi po śmierci Jerzego Kuleja, nagle Najman-debil mówi zwięźe, sensownie, inteligentnie. Nie chciałbym oglądać Najmana w MMA, ale obrażać bym go nie obrażał, freakiem dla mnie też nie jest.
 
Kto dla Ciebie jest freakiem w takim razie? - z ciekawości pytam.
 
Bonus, Ozdoba, to są dla mnie freaki. Nigdy nie związani z żadnymi sportami walki, tak po prostu dostali się do MMA jako celebryci. Najman mimo wszystko swoje w boksie powalczył, wiadomo że ocenia się go z perspektywy tego jak odklepał w tych 3 walkach, żeby nie było nie twierdze że to dobry zawodnik, bez przesady. Dla mnie freak to ktoś kto ma miejsce w main evencie lub jakiejś ważnej walce nie wynikające z jego sportowych umiejętności, celebryta który nie jest zawodnikiem MMA a przyciąga widzów przez walory poza sportowe.
 
Zgadzam się z wieloma rzeczami związanymi z Najmanem, między innymi z tym, że to on wywindował polskie MMA i powinniśmy mu być wdzięczni, że udawał "tego złego" na którego każdy mógł wylać negatywne emocje, ale... co do kwesti freaków to ja go traktują jako freaka nawet w kontekście jego kariery w boksie. Freak to ktoś kto nie sportowymi osiągnięciami sobie zasłużył na walkę ale z innych względów dostał angaż (rozpoznawalność, kontrowersja itd.). A nawet jeśli uznać, że "no okej, jakieś tam walki żenującego poziomu miał w tym boksie", to należy mieć na uwadze to jak Najman się zaprezentował w tych walkach MMA. Samo to kwalifikuje go bezsprzecznie do kategorii "freaków". Miał trzy okazje by cokolwiek pokazać i we wszystkich pokazał się gorzej niż 90 % osób ROK trenujących sporty walki amatorsko. Z czym do ludzi więc Benoicie?
 
Ozdoba, jak to ? Przeciez pewien znany polski dziennikarz i menager przekonywal na lamach tego portalu, ze Dawid ma za soba wiele lat treningow bjj.
 
Mi Najman przypomina Szpilkę, póki walczył z kelnerami to wygrywał, mocniejsi rywale i mocno promowana persona pokazała swój poziom. Co do kwestii freaku, okej, nie będe się nawet sprzeczać, biorąc pod uwagę że Najman walczył okazjonalnie, a i jego rywale byli freakami to mogę się zgodzić że i jego samego można nazwać freakiem.



Generalnie nic nie mam do Najmana, ale może po prostu jakoś osobiście nie lubię "hejtu dla hejtu". Niedawno napisał książkę "Mój Mistrz - Jerzy Kulej" w której opisuje relacje z Kulejem. Na temat książki się nie wypowiem bo nie czytałem. Ale poszukajcie sobie gdziekolwiek merytorycznej recenzji tej książki. Nie ma nigdzie logicznych komentarzy, a większość jest na zasadzie "nie czytałem, ale jak ten debil Najman napisał coś, to pewnie jest do dupy, przecież on pisać nie umie bo go Pudzian obił, ciota jedna frajer".



Z kimkolwiek Najman nie zawalczy na PLMMA i jakikolwiek nie będzie wynik i tak to nic nie zmieni dla Polskiego MMA. Ale nie podoba mi się to co chociażby robił Martin Lewandowski, który najpierw "stworzył" dla Polskiego MMA Najmana, zarobił na nim sporo hajsu a potem go obrażał. Najłatwiej powiedzieć "Najman debil i idiota" a nie dokońca tak to odbieram.
 
ja uważam, że jego 5 min już minęło. Bo po porażce z z kulturystą jego "atrakcyjność" w oczach niedzielnego fana chyba bardzo spadła a ja mimo wszystko wolałbym kogoś kto się zajmuje mma od początku swojej kariery
 
nie wiem jak innych ale póki Najman nie zawalczył z Pudzianowskim to ja nawet nie wiedziałem że tkoś taki istnieje. I to raczej Pudzianowski wywindował MMA a nie jakiś celebryta który próbuje, z marnym skutkiem, wmówić ludziom że jest bokserem. Co to wgl za sportowiec?Przecież jego największym osiągnięciem to gonitwa za różowym konikiem joli rutowicz. Nie popadajmy w skrajności. Przecież jego kulturysta rozklepał w stójce. Boksera! ...podobno.





Generalnie nic nie mam do Najmana, ale może po prostu jakoś osobiście nie lubię "hejtu dla hejtu". Niedawno napisał książkę "Mój Mistrz - Jerzy Kulej" w której opisuje relacje z Kulejem. Na temat książki się nie wypowiem bo nie czytałem. Ale poszukajcie sobie gdziekolwiek merytorycznej recenzji tej książki. Nie ma nigdzie logicznych komentarzy, a większość jest na zasadzie "nie czytałem, ale jak ten debil Najman napisał coś, to pewnie jest do dupy, przecież on pisać nie umie bo go Pudzian obił, ciota jedna frajer".


podobno pisał książke liczącą 224 strony 4 miesiące. Sam sobie odpowiedz jak dobra musi być.
 
Porównanie do Najmana do Szpili to straszna obraza tego drugiego. Równie dobrze Władek , Paweł Kołodziej i wielu innych do 13 walki byli Najmanami. Przypomne że Najman się w 2 rundzie z Wawrzykiem złożył . Szpilka przegrał z Jennigsem w 11 rundzie ale jak na siebie zaboksował ładnie. Przygototywał się do tej walki 1,5 miesiąca plus miał duże problemy wizowe.
 
Ja ksiazke poswiecona Kulejowi czytalem i na pewno lepiej sie to czyta niz oglada Najmana w ringu czy klatce. Jednak to z pod czyjego wyszla piora i czemu powstala to zupelnie inna kwestia. Natomiast zeby sie przekonac o tym, ze wielkiego piesciarza, choc bardzo kontrowersyjnego czlowieka, laczyly z Najmanem szczegolne relacje nie trzeba jej czytac. Wystarczy obejrzec walke Wawrzyk - Najman i posluchac komentarza Jerzego Kuleja.
 
niech za odpowiedz czy Najman jest znaczaca personą w polskim mma swiadczy zainteresownie pod tym "newsem"
 
Ja na miejscu organizatora bym sie nie pierdolil w tancu. Jak jest Najman to i powinien byc 'egzotyczny' freak by zrobic mieszanke iscie wybuchowa i przyciagnac Januszow w kazdyn wieku. Na rywala proponowalbym : Roman Lachowolski aka Roman Bosski / Oliwier Romanowski aka Bonus RPK / Wazka G.
 
Mysle, ze walka z Vanderleiem byłaby dobra. Jeden i drugi nie są zbyt lubiani w środowisku. Wygrany mógłby zostac bohaterem.
 
Akurat zakontraktowanie kogos dla Najmana to kwestia tylko kreatywnosci :))
Bonus BGC, Trybson, Wawrzyk, Sosnowski, Waszka G, Popek, Tomek Chada, młodszy Pudzian... Takze jest z czego wybierac.
 
Na Najmana znalezli to i powinny sie znalezc dla jakiegos znanego rywala.

Zreszta nie przesadzajmy, Waszka jakos pewnie drogo sie nie ceni a swoje maczetą zrobi :)))
To samo Bonus
 
Z Bazelakiem był go widział, podobne rekordy, podobna kondycja i podobne, nakręcanie walki, nie żadne bonusy "White Pride" czy inne ozdoby, tylko polski Wanderlei.



PS. Ciekawe czy Juras się wybierze by komentować tą gale w mieście Najmana



Boxingnews zapewne poruszony tą wiadomością, znów na stronie pojawią się komentarze
 
Bazelak to jest jakaś opcja chociażby z tego powodu, że już na galach PLMMA walczył.


Zresztą, o czym my gadamy wgl ? :D
 
"Z ostatniej chwili !! Udało się potwierdzić, że planowany występ na gali MMA Marcina Najmana dojdzie do skutku już 27 grudnia. Walka odbędzie się podczas finałowej gali Profesjonalnej Ligi MMA w Częstochowie. Pojawiające się w mediach wszelkie spekulacje co do przeciwnika naszego Marcina są nie prawdziwe. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości możemy na tą chwilę zdradzić, że rywalem Marcina Najmana nie będzie Polak."Moze Dariusz Michalczewski ? :))))
 
Ta rewelacyjna informacja ma chyba związek z przejściem PLMMA do Polsatu, tu już nie ma miękkiej gry, oglądalność musi być.
 
Jeśli to nie będzie Polak to żenada. Znaczy to tylko jedno że sprowadzą mu ogóra takiego jak ostatnio Tyberiuszowi. Najman wygra na 100% i Mirek zrobi z Najmana sezonową gwiazdę.
 
jak już ludzie przychodza na walki Najmana, to po to aby zobaczyć jak go biją, więc dawanie mu ogóra z którym może mu się jakoś udać ygrać mija się z celem:-) widownia będzie zawiedziona jak El Cholesterol panicznie nie odklepie.
 
Przypomniał mi się ten gif który swego czasu zrobił Meru.



"Przerażająca siła pięści Marcina Najmana"



c08f0c7bda23.gif




Edit: Fuck, nie zauważyłem że Boss stronę wcześniej rzucił:-)
 
Back
Top