Marcin Najman wystąpi na gali PLMMA w Częstochowie

Polish Experiment

Brutaal
Bantamweight
f99f7da3fd97cbd122998b6816319b47.jpg
Jak informuje portal mmania.pl, Marcin Najman znów będzie walczył w MMA. "El Testosteron" wystąpi 27 grudnia 2014 w walce wieczoru finałowej gali Profesjonalnej Ligi MMA w Częstochowie.Na razie nie wiadomo, z kim Najman zmierzy się w swoim rodzinnym mieście, choć Mirosław Okniński, szef PLMMA, mówi ze śmiechem, że być może rywalem częstochowianina będzie Hardkorowy Koksu.Marcina Najmana oglądaliśmy po raz ostatni w klatce w kwietniu 2012 roku, na MMA Attack 2 w Katowicach. "El Testosteron" przegrał wtedy z debiutującym w mieszanych sztukach walki kulturystą Robertem Burneiką vel Hardkorowy Koksu. Wcześniej Najman bił się w MMA z Mariuszem Pudzianowskim i Przemyslawem Saletą.
 
Oh My God...Czuję, że to jednak ściema. Na PLMMA to zrozumiałbym jeszcze z Warchołem na swego rodzaju freak fight. Koksa nie sądzę by ściągnęli ;]
 
Najman jak wyjdzie w takiej zbroi jak wczoraj goście na M1 to może dotrwa do 2 rundy...
 
Marcin wam jeszcze pokaże! :-)Można się śmiać, ale Najman sprzeda w Częstochowie bilety, nie ważne z jakiego powodu ludzie je kupią.
 
Z Dylewskim przegra, może Harnaś albo Vanderlei Dyzma ? A Najman to będzie wracał jeszcze nie raz, kasy w piwnicy nie nadrukuje, a coś trzeba włożyć do gara. Pewnie już szlifuje lowkingi.
 
przecież Najman to nie freak tylko utytułowany bokser.do tego weteran KSW, dziwne że go Bellator nie wziął.
 
Jaram się tą wiadomością jak kościoły w Norwegii. To jest przełomowy news dla polskiego MMA!
 
Tylko krowa nie zmiania poglądów. Freaky są potrzebne w MMA :)2 świetne transfery do PLMMA Piszczek i Najman.
 
Malina a moze ty zawalczysz z nim ? rywal na odbudowe całkiem niezły, sprowadzisz i bedziesz robił co chcesz
 
Na Koksa ich nie stać podejrzewam, Tyberiusz watpliwa sprawa swoje lata ma za ciacki walczyl nie będzie.Moje typy to Dylewski,Bazelak,BGC
 
Tylko obszerny wywiad z najwieksza czestochowska gwiazda sportow walki przeprowadzony przez Escobara moze zatrzec zle wrazenie :)
 
Back
Top