1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Marcin Najman - wyniki badań lekarskich.

Discussion in 'Forum MMA' started by Cartman, Nov 6, 2011.

1. Cartman

Cartman Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    49
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790

Marcin Najman, który z powodu kontuzji przegrał sobotnią walkę w formule K-1 z Przemysławem Saletą na gali MMA Attack, przez dwa tygodnie będzie miał nogę w gipsie. "El Testosteron" przeszedł w niedzielę badanie rentgenowskie i w rozmowie z Wirtualną Polską opowiedział o swoich dolegliwościach.

- Doznałem stłuczenia śródstopia, rozbicia kostki oraz kości piszczelowej z bardzo dużym obrzękiem na stopie. Jest na tyle poważne, że moja noga musiała być usztywniona na dwa tygodnie - powiedział nam Najman tuż po wizycie w szpitalu.

- Widziałem, że niektórzy dziennikarze sugerują, że mogłem symulować. Jeżeli ktoś coś takiego jutro napisze, to pozwę go do sądu! - zapowiada.

W momencie, gdy Najman upadł wydawało się, że jego noga może być złamana. Te podejrzenia szybko rozwiali lekarze.
    - Miałem ze sobą lekarza, a poza tym zaraz po walce ratownicy robili oględziny. Uznali, że noga na szczęście nie jest złamana, choć była bardzo rozbita. Z miejsca zostałem nafaszerowany bardzo silnymi środkami znieczulającymi - relacjonuje zawodnik.

- Rano zobaczyłem, jak ta noga wygląda. Ból, jaki mnie przeszywał, sprawiał, że nie mogłem chodzić. Zostałem więc zawieziony do szpitala, gdzie okazało się, że to stłuczenie naprawdę jest bardzo poważne - podkreśla.

Najman zwraca też uwagę na zachowanie swojego rywala w trakcie sobotniej walki.

- Saleta, chcąc uniknąć walki na pięści, dwukrotnie ściągał mnie do parteru, a przecież w K-1 jest to niedozwolone. Dlaczego do tej pory żaden dziennikarz sportowy tego głośno nie powiedział? Gdybym zachowywał się tak niesportowo, jak on, to w tym parterze znowu mógłbym go okładać do woli - przekonuje.

- Z uwagi na to, że jestem sportowcem, nie uderzałem go jednak nieprzepisowo. Saleta nabrał odwagi dopiero, gdy rozbiłem nogę i nie mogłem kontynuować walki. Gdy ta trwała, to albo uciekał albo mnie wywracał jak w MMA, chowając głowę między moje nogi. Byłem w szoku, patrząc, co on robi. Cały czas biegał, uciekał i podskakiwał. Przecież to są jakieś jaja! - ocenia.

"El Testosteron", którego dwie walki z Saletą, zakończyły się porażkami, podkreśla, że do trzeciego starcia na pewno już nie dojdzie.

- Trzeciej walki nie będzie, bo Saleta jest kompletnym zerem i "obsrańcem" unikajacym prawdziwej walki. Pomimo, iż ma tytuły mistrza świata w kick-boxingu i Europy w boksie, ani razu mnie nie uderzył - zaznacza.

- Zawsze uważałem go za typową gnidę. Wszyscy twierdzą, że jest lub był wielkim sportowcem. O mnie mówią, że nie zachowuję się fair, że jestem prostakiem i prymitywem. A przecież to ja po raz kolejny zachowuję się fair, podczas gdy on, w niesportowy sposób, wbrew regułom K-1, sprowadzał mnie do parteru, żeby uniknąć ciosów na głowę. Odwagi zawsze nabiera dopiero wtedy, gdy jest już po walce • podkreśla.

Kontuzja Marcina Najmana oznacza, że do skutku w terminie nie dojdzie jego walka z Wojciechem Bartnikiem, która miała się odbyć 19 listopada w Kaliszu.

- Miała odbyć się za dwa tygodnie, a ja wtedy będę miał dopiero zdjęty gips. Może jednak uda się ją zorganizować w późniejszym terminie - zaznacza.

Michał Bugno, Wirtualna Polska

2. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
  3. Cinek007

Cinek007 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,655
    Zdobyte Lajki:
    4,187
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    dostał - płaskostopia twarzy co najwyżej

przekonałem się jednego na pewno po tych słowach - on naprawdę nie ma honoru

4. pwn

pwn Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    452
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Łódź
    Wedlug mojej oceny, to wlasnie Najman "sprowadzał" Salete do parteru :-)

5. RaphTaba

RaphTaba EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,741
    Zdobyte Lajki:
    2,170
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Gdańsk
    @up: Też tak uważam.

ani razu mnie nie uderzył ...

... bo nie musiał, przecież sam potrafię się zknockout'ować

6. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Uderzył go kilka razy, widziałem jak mu głowa odskakiwała. :-)

7. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    Niech mu założą od razu gips na mózg, może coś pomoże ;)

8. arthurro

arthurro Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    465
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    2,790
    Wow Saleta "obsrańcem" !! Ostro Marcin pojechał, moze nadal jest nafaszerowany środkami przeciwbólowymi

9. pwn

pwn Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    452
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Łódź
    Marcin przyjal taktyke Pudziana :-)

10. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Całe szczęście mamy Marcinka z głowy i szczerze liczę, że żadna Strefa Walk nie będzie go wyciągąc.

11. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    <lubu du> Dzwiek kolektywnie spadajacych kamieni z serc uzytkownikow :)

12. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,210
    Zdobyte Lajki:
    17,541
    Punkty:
    2,790
    pwn, RaphTaba Dobrze, ze tez widzieliscie kto kogo sprowadzal. mam nadzieje, ze reszcie najzwyczajniej szkoda czasu by to komentowac. Mnie tylko zal odwolanej walki z Bartnikiem, bo Wojtek nie dal by tej parodii sportowca nawet szansy na symulowanie kontuzji.

13. Seven25

Seven25 KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,937
    Zdobyte Lajki:
    1,929
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Dębica
    W "walce" Najmana z Saletą, choć raz chciałbym zobaczyć walke.

14. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    NAJMAN SYMULOWAŁ!

Czekam na pozew.

15. Arlovski

Arlovski Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,113
    Zdobyte Lajki:
    25,289
    Punkty:
    1,790
    Przy okazji mogli mu też zrobic jakieś badania na głowę. Facet ewidentnie ma coś pod kopułą nierówno.

16. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    15
    Punkty:
    1,790
    Ja jak mialem pęknięcie w śródstopie to zapierdalałem na 3 turnieju w kosza i mialem wyjabandżi. Fakt mialem wtedy 13 lat, ale to chyba nie umniejsza Najmajaczeniowi ?

17. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    SłabOO :-)

- Widziałem, że niektórzy dziennikarze sugerują, że mogłem symulować. Jeżeli ktoś coś takiego jutro napisze, to pozwę go do sądu! -

18. Dorodny

Dorodny Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    31
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja tam go podziwiam ... w końcu jest chyba jedynym "zawodnikiem" który wcześniej wygrał walkę klepiąc a teraz znokałtował sam siebie :-)

19. Metaraon

Metaraon BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    720
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Mam nadzieję, że po kolejnej kompromitacji skończy się całe to nienaturalne zainteresowanie smutną postacią Marcina Najmana.

20. Cartman

Cartman Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    49
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Ja bym Marcina od razu nie skreślał. Może się okazać, że po kontuzji wróci silniejszy. Dojdzie do walki z Bartnikiem, Najman zmiecie go pierwszym 'loł kingiem'. Dostanie braci Mroczek na przetarcie, a następnie szybkie KO na Salecie i wszyscy nie będziemy mogli doczekać się jego kolejnych walk :-)

Share This Page