Marcin Held i Sławek Szamota w Luizjanie

GotUwhoHah

Oplot Challenge
Lightweight
hehe spoko fotorelacja
icon_biggrin.gif

Octagon

Brutaal
Heavyweight
Świetna fotorelacja. Osoby sprzątające w Hiltonie biorą sobie obowiązki bardzo do serca
icon_smile.gif

razdwa

Oplot Challenge
Heavyweight
Fajny wywiad i fajna fotorelacja. Mógłby powstać videoblog .
WAAARR Marcin!!!

G

Guest

Guest
@GLF
twoj komentarz do fotorelacji tylko mnie utwierdzil w przekonaniu ze jestes homoseksualny.(ahh przystojnaki mmm)

PS.zdjecia ok ale szkoda ze nie zrobil vidobloga przed swoja zwycieska walka ;)

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
@bobek
odczep sie od GLFa, tolerancja sie szerzy!
a Marcin z kolegą niech uwazaja jesli na macie ktos zacznie sie za mocno przytulac, nigdy nie wiesz kto kryje sie za literami “GLF”..

A tak serio to bedzie balacha na kolano, tyle.

GLF

KSW
Heavyweight
Choć to jedno z ostatnich miejsc, w których chciałbym dyskutować na temat czyjejkolwiek (zwłaszcza swojej) orientacji seksualnej, muszę zdementować te plotki już w zarodku. Jestem całkowicie heteroseksualny, a w dodatku cierpię na lekką homofobię.

GLF

KSW
Heavyweight
No muszę przyznać, że gdyby nie zrośnięte brwi to z Berta byłoby ciacho :P

valkyros

Oplot Challenge
Lightweight
No cóż mogę napisać, mój ulubiony zawodnik. Zawsze Polacy kojarzyli mi się ze sprytem, a on ma tą cechę. ;D

BlackStar

BAMMA
Lightweight
jako Tyszanin dodam, że gazetka Twoje Tychy jest dostępna w większości środków komunikacji miejskiej zarówno w trolejbusach jak i autobusach a ostatnio także w pociągach, więc wszyscy starsi panowie, którzy regularnie zaglądają do działu sport wiedzą teraz kim jest Marcin Held
icon_wink.gif

swoją drogą zajebisty wrzut na ścianie (obraz tudzież malowidło)
WAR Złotówa!
icon_biggrin.gif

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Powodzenia Marcin!!! Jestem bardziej spokojny o walkę Marcina niż walke Irokeza w UFC.