Maraton - kuuuuurwa!

Anonymous

NoLife FC
maraton_1.jpg


Już jutro, w nocy z czwartku na piątek rozpocznie się chyba najmocniejszy maraton mma na świecie! W każdej z trzech, odbywających się dzień po dniu gal, każdy znajdzie coś dla siebie, a mówiąc dosłownie:

dla każdego - coś miłego !

Nie będę silił się na jakieś głębsze analizy, dlaczego ten, a nie inny pojedynek zasługuje na większą uwagę. Swoje zdanie przekazałem w w/w grafice, dając w żółtą ramkę zestawienia, które ja obejrzę chętniej niż inne starcia na danej karcie.

Gala nr 1:
Rose Namajunas vs. Paige VanZant
Sage Northcutt vs. Cody Pfister
Johnny Eduardo vs. Aljamain Sterling

Gala nr 2
Frankie Edgar vs. Chad Mendes
Edson Barboza vs. Tony Ferguson
Konstantin Erokhin vs. Gabriel Gonzaga
Marcin (Zombie) Wrzosek vs. ?????????????

Gala nr 3
Jose Aldo vs. Conor McGregor
Chris Weidman vs. Luke Rockhold
Yoel Romero vs. Ronaldo Souza
Demian Maia vs. Gunnar Nelson
Max Holloway vs. Jeremy Stephens
Warlley Alves vs. Colby Covington
Kevin Lee vs. Leonardo Santos


Do w/w walk odniósł się także w swoim podcaście sam Egzekutor!

Link do podcastu - <CLICK>

 
Róża, Sejdż i Aljamain - via TKO

Mendes, Barboza, Gonzaga - TKO, Lauzon - SUB, Zombie - SUB (obstawiam, że jako wygrany vs wygrany podda Ruska)

Jose - gwałt w parterze, Krzysiek - TKO, Aligator, Maia - SUB, Stephens - TKO, Faber - SUB

Tak typuję to, co najbardziej mnie interesuje w ten weekend :)
 
Trzeba będzie o 22 lulu. Ale pierdole o 3 wstawać, wyjątek na Zombiaka zrobię, choć akurat nie wiadomo, ile z tej gali będzie na ESC.
 
Maraton rozpocznie się dzisiaj przy okazji finałowego odcinka TUFa. Za ten tydzień powinna być jakaś odznaka albo tytuł hardkorowca jak ktoś zobaczy wszystkie walki.
 
Maraton rozpocznie się dzisiaj przy okazji finałowego odcinka TUFa. Za ten tydzień powinna być jakaś odznaka albo tytuł hardkorowca jak ktoś zobaczy wszystkie walki.
Samo UFC to moze byc za malo, zeby zasluzyc na miano prawdziwego hardkorowego fana trzeba jeszcze zaliczyc One FC i Venatora z udzialem Leny i Macka ;)
 
auuuuuuuuuuuuu, widzimy sie na czacie chuj przepbrzydle!!! kogo nie bedzie ten lamus albo ma zycie poza internetem(beka z takich)!!!!
 
Z ciekawych walk na gali nr 1 są jeszcze:
Theodorou - Santos
Tukhugov - Nover

chociaż to raczej będą walki do jednej bramki.
 
Opierdalam wszystkie główne karty na żywo. W niedziele będę wyjebany jak bateria ale takie maratony to raz w roku to można się przemęczyć( ale to będzie przyjemne męczenie). Całych gal od deski do deski nie dam rady jebnąć dlatego się nastawiam na główne karty w ESC!:star wars:
 
Samo UFC to moze byc za malo, zeby zasluzyc na miano prawdziwego hardkorowego fana trzeba jeszcze zaliczyc One FC i Venatora z udzialem Leny i Macka ;)
*Hardkorowy fan UFC. Tylko elita się liczy, nie ma co się co dzielić na drobne.
 
Gdzie można obejrzec na bieżąco TUF-a? Bo zawsze oglądam na ESC, ale oni dają z jednodniowym opóźnieniem. Tym razem nie mogę sobie pozwolić na żadne opóznienie .
 
Gdzie można obejrzec na bieżąco TUF-a? Bo zawsze oglądam na ESC, ale oni dają z jednodniowym opóźnieniem. Tym razem nie mogę sobie pozwolić na żadne opóznienie .
Trzeba zbierać siły na maraton ;) więc TUF-a najlepiej rano zassać tak jak Kaczka pisze :)
 
Back
Top