Mapa konfliktów w polskich sportach walki

vipowski

Shark Fights
Featherweight
Znalezione
comment_1618681768RLYj6bdkLXbkxBC9oMe3xB.jpg
 
Borek z Wasilewskim już pogodzeni. Powinna być strzałka od Matiego do Najmana jeszcze.

kwestia czasu az znowu zaczna sie docinki ze strony jednego albo drugiego no chyba ze borek calkiem wycofa sie z boksu i zajmie sie gromda
 
Materla z Sobotą ma konflikt?
no do "do góry łeb" już nie wychodzi ale mi się wydaje że tu chodzi o sobote (może ktoś wie więcej to może się wypowiedzieć bo ja w tych tematach zielony jestem), jak się Turski Cipka w oktagon live zapytał czemu nowy numer na wejście to nie dał jednoznacznej odpowiedzi z tego co pamiętam

Szpilson z Zimnochem też już raczej nie ma beefu, pamiętam że jakiś czas temu czytałem jakąś tam wypowiedź Szpili że nawet życzy Zimnochowi wszystkiego dobrego
 
Materla z Sobotą ma konflikt
Ciężko jednoznacznie powiedzieć w wywiadach które gdzieś tam obejrzałem to Cipek starał się zgrabnie wybrnąć z pytań o Sobotę. Sobota do walki w fame przygotowywał się u Berserkerów w BT Gym. A jak dodasz do tego wszystkiego postać Jongmena który pojawił się w projekcie EFM za którym stoją Michał i jego brat to robi się :confused:
 
Przy ogromnej sympatii do Mirka widzę, że jużgra na samych kontrowersajch co jak co ale mógł pogratulować Joczowi po walce z Adesanya. Proszę zobaczć jak zachowywał się Ankos przed jego walką z Reyesem, nagrali filmik życząć szczęscia Jankowi to jest klasa. Tak samo jechanie po Jurasie co by nie powiedzieć Juras zachowuje klasę nie komentująć w ogóle tych sytuacji.
 
Poza Okinskim , Batrą i Kołeckim nazwiska samych pajaców którzy o sztuki walki tylko się ocierają
 
Back
Top