Mamed zostaje w KSW

Mamed ma ponad 30 lat i wielkie doświadczenie w walkach. Nigdy bym się nie spodziewał, że w taki sposób mogą ponieść go emocje. W końcu nie powiedział tego na ucho swoim kolegom z klubu tylko zadeklarował się przed kilku milionową publicznościa przed telewizorami. Jeżeli zostanie w KSW to obawiam się, że doświadczy on wielkiej fali krytyki i wcale się nie będę dziwił tym ludziom, którzy będą mu mieli za złe tą decyzje. Oczywiście jego zdrowie i jego decyzja ale fanów też trzeba szanować, a nie tylko mówić, że się ich kocha...
 
No wiadomo, tak jak wy wszyscy też chciałbym by Mamed zawalczył chociaz te 2-3 pojedynki w UFC by mógl sie sprawdzic, no ale realia wyglądają tak że go tam nie zobaczymy. Chciałbym się mylić :P
 
Nie będziew żadnej fali, po za małym tsunami, które przeleje się przez cohones. Kto wie co to UFC? Wyjdzie Kawul powie, ze tam mało płacą i mają zawodników na takim samym poziomie, doda do tego: czy nie chcecie oglądac u siebie swojego bohatera? Tłum sie rozentuzjazmuje, owacjom nie bedzie końca.
 
Oczywiście mówiąc o fali krytyki miałem na myśli krytyke ze strony hardcorowych fanów, którzy dobrze wiedzą jak sytuacja wygląda. Nie sądze by jakikolwiek Kowalski, który ogląda KSW z browarkiem i kiełbasą przed telewizorem miał mu za złe, że nie wyjechał.
 
Zwykły "Kowalski" nie wie co to UFC, więc każdy kit sie wciśnie, a naszym zdaniem nikt się nie przejmie, możecie być tego pewni :)
 
Największy problem w tym, że K&L to zarówno właściciele ksw jak i menadżerowie Mameda. Nawet jak UFC podbije stawkę do kwoty np. 30+30 to i tak oni złożą kontrofertę Mamedowi. Jeżeli stać ich na pudziana to z pewnością stać ich również na zatrzymanie Mameda. Czy to nie jest troche dziwne, że:



- na początku liczyły się ambicje sportowe, a teraz jak Mamed dostał ofertę na poziomie pudziana to ambicje zeszły na drugi plan i liczy się kasa. Hajs i Lewy przebiją każdą ofertę tylko po to, żeby zatrzymać Mameda w ksw. Obok pudziana to "kura znosząca złote jaja".



- w przyszłym roku odbędzie się 6 gal i jestem pewny, że nie zobaczymy Mameda i pudziana na tej samej gali. Pewnie będzie tak, że dostaną po 3 gale na głowę w których wystąpią w walkach wieczoru. Podwyżka pewnie jest znacząca więc wątpie, że zobaczymy ich na tej samej gali tylko dlatego, że koszty wynagrodzeń zawodników będą zbyt wysokie.
 
Może Mamedowi ściągną kogoś dobrego aby przy następnych negocjacjach z ufc wysunęli wyższą kwotę? Jestem dobrej myśli.
 
Od kiedy sie dowiedzialem, ze bedzie 6 gal ksw w nastepnym roku, szanse mameda na walke w Usa stawiam w granicach 2-3%



Mamed na pewno wystapi na 3 z nich i zarobi niezle. Gdyby nadal bylyby to tylko 2 walki rocznie, to wtedy pewnie zdecydowalby sie na Strikeforce. Teraz pewnie (mamed) nie widzi takiej potrzeby.
 
Nie urkywam, że jestem zawiedziony takim obrotem sprawy. Po tej głośnej deklaracji spodziewałem się, że Mamed w UFC to kwestia czasu i że pewne rozbieżności finansowe nie przeszkodzą temu. Jeśli info o pozostaniu potwierdzi się, dla mnie to już nie będzie ten sam Mamed co wcześniej...
 
Mamed po grudniu podpisuje kontrakt w USA i (jak stwierdził) "na razie żegna sie z KSW"
 
tylko ciekawe co będzie jakby przegrał w grudniu.



Co obstawiacie ? Mi się wydaje, że SF.
 
wow. nie wierzę. Zamknąc ten temat proszę :D



Ja obstawiam,że jest to UFC. BFC i SF(pierwsze 3 walki) nie mają wyłączności.
 
Mamed chce żegnać się z kibicami więc mam WIELKĄ nadzieję, że jednak jest to UFC. Trzymam kciuki
 
heheh. Nie ważne z kim zawalczy na KSW 21,to środowisko będzie obsrane aby wpadki nie było :D
 
Horwich ma walczyc na ksw21, wiec nie zdziwilbym sie, gdyby byl to rywal dla Mameda (bo dla kogo innego ?).
 
Chyba,że KSW mają dla nas niespodziewankę w postaci Drwala :P Ewentualnie Horwich dla Anzora :D
 
Myśle, że jeżeli Horwich miałby być dla Mameda to już by taką informacje podali. Narazie powiedzieli, że obaj Panowie wystąpią na gali więc obstawiam, że sprowadzą kogoś z MMAttack dla amerykanina
 
Mamed - Horwich ? Bardzo spokojne rozwiązanie dla Mameda. Info o wyjezdzie bardzo dobre i to w taim momencie gdzie już wszyscy myslieli, że będzie pozamiatan.



Oczami wyobraźni już widzę, co się bedzie działo na chacie podczas walki Mameda za oceanem. Obojętnie czy to UFC, BFC czy SF. Nie mogę się doczekać.
 
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Khalidov-opuszcza-Polske,wid,14891929,wiadomosc.html
 
5 razy jeszcze niech ktoś wklei tego linka. Walka z Drwalem byłaby czymś mocnym na zakończenie.
 
Back
Top