1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mamed powróci najwcześniej w grudniu, Irokez zmienia kategorię wagową

Discussion in 'Forum MMA' started by B00YAK, Feb 21, 2015.

1. B00YAK

B00YAK Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,427
    Zdobyte Lajki:
    1,127
    Punkty:
    1,790

Last edited by a moderator: Feb 21, 2015
  2. Szady

Szady MMARocks Cohones

Komentarze:
    13,010
    Zdobyte Lajki:
    22,311
    Punkty:
    1,790
    Jakoś nie widzę Irokeza w welterweight KSW - ma się bić z Moksem albo Borysem?
    Mamed może wrócić nawet w 2016, mi to lotto. ;)

Orest and Przemek like this.
  3. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,539
    Zdobyte Lajki:
    18,144
    Punkty:
    2,790
    Juz po pierwszych zapowiedziach przejscia Iro do 77 wyrazalem watpliwosci, bo w lekkiej z "funfli" jest tylko Gamer a w polsredniej na samym szczycie Borys i Kulti. Irokez bedzie pewnie wystepowal poza glownym nurtem tej wagi, chociaz jego walke z Aslambekiem chetnie bym zobaczyl.

4. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,802
    Zdobyte Lajki:
    15,288
    Punkty:
    2,790
    no bez jaj, albo sie walczy, albo sie nie walczy
    na naszym rodzimym podworku tylko takie chore patologie...

5. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,539
    Zdobyte Lajki:
    18,144
    Punkty:
    2,790
    Naprawde wierzysz, ze starcie Jewtuszko - Moks moze sie wydarzyc ?

6. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    E tam, pierwszy rywal sprowadzany, drugi Saidov i już 2015 mija w KSW. Borys i Moks to odległy rok 2016:).

Przemek likes this.
  7. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,802
    Zdobyte Lajki:
    15,288
    Punkty:
    2,790
    chcialbym wierzyc

8. Grubas

Grubas UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,383
    Zdobyte Lajki:
    20,547
    Punkty:
    1,790
    Irokez sam mówi że by chociaż raz w roku chciał walczyć bo pewnie kontuzje na 2 walki mu nie pozwolą. W 77 może jeszcze Gniadek będzie walczył to już wogóle będzie problem choć mnie to jebie niech się przeniesie do ciężkiej żeby z kumplami nie walczył. Małe środowisko każdy się zna z każdym to nieuniknione żeby walczyć ze sobą. Z 2 strony że nie chce walczyć np z Kultim to rozumiem i jakoś tą sytuację KSW musi rozwiązać i nie prowadzić Iro inną drogą bez jaj! Mamed dla mnie też może wrócić w przyszłym roku albo zakończyć już karierę po walce z Drwalem...

9. Gienek

Gienek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,470
    Zdobyte Lajki:
    15,484
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Dla mnie to też dziwne że Irokez wbija na 77. Nie wiem czy sobie poradzi, jeśli chodzi o walki z kumplami, no kurwa, albo walczycie albo wypad. W UFC nikt się nie pyta czy ktoś jest z kimś ziomkiem, robią walkę i tyle, a w ksdabliu Cipek z Mamedem nie bo kumple Moks z Iro nie bo kumple no kurna.

10. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    Nie no, w UFC też jest kilka zawodników, którzy by ze sobą nie walczyli. Rory nie podjąłby GSP (gdy ten był aktywny), a Cormier Caina. Jest jeszcze pewnie kilka innych przypadków braku zgody na walkę wśród zawodników ścisłego TOP-u.

11. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,802
    Zdobyte Lajki:
    15,288
    Punkty:
    2,790
    gdyby gdyby, nie bylo takiej sytuacji w ufc, a w ksw byla

12. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790

Tak ale w UFC nie ma sytuacji, żeby połowa zawodników się ze sobą kumplowała i nie chciała walczyć.

13. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    O ile Kultiego i Irokeza jeszcze rozumiem, tak nigdy nie zrozumiem Michała i Mameda. Chciałbym naprawdę poznać dane odnośnie tego ile oni razem czasu spędzili na macie trenując wspólnie oraz ile razem spędzili czasu towarzysko. Nie wydaje mi się by były to duże cyfry.

Przemek likes this.
  14. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,539
    Zdobyte Lajki:
    18,144
    Punkty:
    2,790
    Jakos nie chce mi sie szukac tego wywiadu, ale pamietam dokladnie jak Mamed zapytany o ewentualna walke z Michalem odpowiedzial pytaniem w stylu "a co powiedzial Materla ?" Tej walki nie chce przede wszystkim Cipek i chyba wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawe dlaczego jej nie chce.

Orest likes this.
  15. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    Bo przegrałby? O ile jestem w stanie uznać Mameda za faworyta z oczywistych powodów, tak nie chce mi się wierzyć, że Michał przez tyle lat walki nie wziął bo się obawiał o porażkę z Chalidowem. No chyba, że sugerujesz, że to był plan mający na celu unikanie Mameda by dostać się do UFC i chłopaki tak się umówili ze sobą, że będą mówić, że są przyjaciółmi. W gruncie rzeczy to obaj swego czasu chcieli bardzo za ocean i przegrana któregoś z nich w bezpośredniej konfrontacji zniweczyłaby te plany. No, ale to już teorie spiskowe bardzo grubymi nićmi szyte:).

Arlovski likes this.
  16. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,539
    Zdobyte Lajki:
    18,144
    Punkty:
    2,790
    Ja dokladnie tak odebralem te ich deklaracje. Tym bardziej, ze jesli sie nie myle, ci podobno wielcy przyjaciele nie trenowali razem nawet wowczas gdy Michal przygotowywal sie do walk z bylymi rywalami Mameda.

17. Grubas

Grubas UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,383
    Zdobyte Lajki:
    20,547
    Punkty:
    1,790
    Mr. Cloud chyba zapomniałeś że DC zmienił po to kat. wagową bo nie chciał się bić z Cainem. Evans też myśli o średniej żeby nie walczyć Rumblem i tak można wymieniać... A sytuacja Faber-TJ Dillashaw może być wogóle hitem jak zawalczą ze sobą i mówią to otwarcie że jak kasa będzie dobra to ok. Sytuacje w KSW to patologia! Cipek boi się porażki z Mamedem no wiadomo że Czeczen by go zmielił jakby chciał... Przyjaciele? Kumple? Nigdy ich razem na macie nie widziałem w żadnych filmikach,zero sparingów pewnie nawet nie dzwonią do siebie nie wspominając o jakiś odwiedzinach. A słowa Mameda jak ktoś przytoczył gdzie się pytał a co powiedział Michał najlepiej oddają obraz tej chorej sytuacji...

18. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,904
    Zdobyte Lajki:
    30,286
    Punkty:
    4,790
    Nie zapomniałem. Mówiłem o sytuacji gdy obaj z Cainem byli w ciężkiej i zapytany o tę walkę DC odpowiedział, że właśnie wolałby zmienić kategorię niż walczyć z przyjacielem. Tak samo odniosłem się do Rory'ego, który również w wywiadach mocno zaprzeczał, że kiedykolwiek zmierzy się z GSP.

19. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,275
    Zdobyte Lajki:
    2,232
    Punkty:
    2,790
    Polska to nie Stany, a KSW to nie UFC pod kątem ilości zawodników. Zdecydowanie nie można porównywać tego. W dodatku mam wrażenie, że jednak nasze kluby częściej współpracują ze sobą w porównaniu do amerykańskich chociażby.

eazy-e-1997 likes this.
  20. BoykaMMA

BoykaMMA KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,595
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,790
    Szkoda Mameda bo fajnie dla KSW gdyby zawalczył w Londynie. Irokez dobrze robi zmieniając kategorie wagową, bo już żal było na jego potrzeć.

Share This Page