Mamed powinien bić się z najlepszymi w w Polsce...'

To pewne. Ciekaw byłbym jakby to fizycznie wyglądało:) Z tego co pamiętam to Rogan trochę potrafi (czarny pas w taekwondo?), a znając USA to w zapasy się bawił, z krępą sylwetką na Jurasa mogłaby wystarczyć kontrola z góry i jakiś GnP;)



Rogan w akcji Tak 45 sekunda :D
 
ma świetny grappling (podobno) dobre t-wondo i wcale bym się nie zdziwil gdyby sprawił problemy łukaszowi:) myślę, że Rogan sporo potrafi tak jak i nasz Juras.. nie wiem jaki mógłby być wynik, ale ... zobaczyłbym to chętnie
 
A i tak najważniejsze jest Self Confidence:) Gdyby Rogan miał nasłać swoich kolegów (wszystkich, do których nie mówi per Sir;P) to Juras z całą Legią mógłby mieć problem ;)



Swoją drogą jak ktoś ma jakąś kulankę Big Johna to proszę o link:) Nie naukę technik, a chociaż walkę na macie.
 
@ Bubi



Absolutnie nie uważam wywiadów z Maćkiem za stratę czasu. Za stratę czasu uważam pytanie o Mameda w UFC. Wolałem zapytać o Mameda w Strikeforce, bo jest to bardziej realny temat.
 
Z drugiej strony patrząc na KSW 19 można dla nich wyszukac drobnego usprawiedliwienia za powiedzmy "słabszą " rozpiske. Pominę tutaj oczywiście Boba Sappa bo on się nie liczy.



W którymś z wywiadów niedawno jeden z Panów K&L nie pamiętam który mówił że długo zastanawiali się czy wogóle robić KSW przed Euro 2012 i czy to ma sens konkurować z taka wielką imprezą.



Jak widać rospiska jest może troszkę słabsza od poprzednich gal, ale nie ma inwestowac pieniedzy w cos co nie bedzie super wypromowane.



Kazdy teraz zyje tylko EURO i o tym sie mowi codziennie.



Nie ma takiej promocji ta gala jak miały inne np. w Polsacie codziennie przez miesiec ok 22 krótka informacja o KSW wywiad jakis itp.



No i oczywiscie pewnie coś wielkiego szykują na KSW 20 bo to gala jubileuszowa i pewnie czym sie szarpną podobnie jak było na KSW X gdzie rozpiska itd były wiecej niz dobre.







Co do Mammeda to on się dowiedział od pewnego dziennikarza że Pudzian walczy przed nim i był tym bardzo zdziwiony



http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30237:mamed-khalidov-chciabym-walczy-za-granic-ale-&catid=48:ksw-news&Itemid=74



Co do Janka i jego walk z najlepszymi jak to mówi Pan Kawulski.



Niech najpierw popatrzy w rankingi światowe.



Wysyscy zawodnicy, którzy są sklasyfikowani przed Błachowiczem mają kontrakt z Zuffą więc Janowi pozostaje tylko walczyć w UFC aby bić się z najlepszymi.



Chyba że poczeka rok i narodzi się 30 hwiazd na najwyzszym poziomie i to bedzie z nimi walczył
 
Absolutnie nie uważam wywiadów z Maćkiem za stratę czasu. Za stratę czasu uważam pytanie o Mameda w UFC. Wolałem zapytać o Mameda w Strikeforce, bo jest to bardziej realny temat.






No i od razu widać różnicę pomiędzy redaktorem mmarocks a boxingnews. ;)
 
Jakie Euro...Mi się czerwiec kojarzy z Euro, teraz to mi tylko sobotnie KSW w głowie ;) a piłką interesuje się od malca...choć od końcówki zeszłego milenium zdecydowanie mniej na korzyść MMA, ale to szczegół ;)
 
A skoro o jedenastej to zdążę jeszcze przejrzeć paczkę od Chosena, co i Wam serdecznie polecam ;)
 
http://www.sherdog.com/fighter/Maciej-Kawulski-12630
Należałoby nieco uzupełnić.
Jakby nie było może o sobie mówić, że jest undefeated and undisputed ;)
 
Oczywiście nie można oczekiwać po Kawulskim, że zacznie krytycznie wypowiadać się o swoim produkcie, bo nie tędy droga. Z drugiej jednak strony mam wrażenie, że mocno się gubi w tych wywiadach. Zdaje sobie z pewnością sprawę, że są one oglądane w przytłaczającej większości przez ludzi, którzy nie tylko rozróżniają KSW od MMA, ale także mają pełną świadomość tego, iż - z której strony by nie patrzeć i jakiejkolwiek retoryki by nie stosować - to jednak UFC > KSW. Wobec powyższego nieustanne powtarzania fantasmagorii o tym, jaki to jego produkt jest doskonały, staje się wybitnie nużące i niezwykle ciężkostrawne. W pełni rozumiem, jeśli Kawulski rozpływa się w zachwytach nad KSW w trakcie wywiadów oglądanych przez masy Kowalskich (np. na Polsacie) - oni rzeczywiścię mogą nie zdawać sobie sprawy, jak sytuacja przedstawia się w rzeczywistości, stąd łatwiej ich przekonać. Natomiast powtarzanie tych bzdur w wywiadach branżowych zakrawa nieco na kpinę z inteligencji oglądających i z pewnością nie przysporzy mu zwolenników w środowisku.



Z drugiej jednak strony nie o to przecież tak naprawdę chodzi - nie jest celem Kawulskiego, by środowisko go poważało i wielbiło. Wbrew temu co mówi, celem nadrzędnym - i w pełni racjonalnym - jest oczywiście hajs. Jeśli idzie za tym rozwój MMA - super, jeśli nie - trudno, byle kasa się zgadzała. "Środowisko" samo w sobie nie zapewni należytego hajsu, masa Kowalskich - tak. Nie zarzucam, broń Boże, Kawulskiemu, że myśli tylko o wypchanej kieszeni, bo dokładnie na tym polega biznes. Jednak oczekiwałbym, by w wywiadach branżowych powstrzymywał się od retoryki peanowo-pochwalnej, nierzadko kompletnie oderwanej od rzeczywistości, i nieco bardziej miarkował swoje słowa. Kowalski i tak tego nie obejrzy, a ze środowiskiem chyba jednak lepiej żyć w zgodzie.



Razora z Boxingnews uważam za bardzo dobrego dziennikarza, który jako naprawdę jeden z niewielu nie ma tremy i na sporym luzie potrafi przeprowadzać wywiady, nie bojąc się trudnych pytań. Wydaje się, że w niektórych momentach przydałoby się trochę więcej wiedzy na temat MMA, żeby mocniej docisnąć Kawulskiego plecącego totalne bzdury, ale i tak uważam, że jest dobrze. Godne pożałowania rzecz jasna zachowanie właściciela KSW, który kilkukrotnie chciał zdyskredytować dziennikarza (sytuacja z wyciągniecięm kartki z pytaniami, aluzja do eksperta od boksu/mma, do 30 osób oglądających wywiad itp.), a w moich oczach, nie po raz pierwszy, wyszedł po prostu na bufona, który robi łaskę, że jego królweska mość raczy odpowiedzieć zniecierpliwionym tonem na kilka pytań. Absolutnie nie jestem zwolennikiem wywiadów z Kawulskim, w których daje mu się masę czasu na odpowiedzi, bo wtedy popada w totalną paplaninę, której ciężko słuchać, stąd wdawanie się z nim w polemikę - jakkolwiek może wydawać się trudne - uważam za wysoce pożądane.
 
Eee tam, marudzicie, jeżeli Escobar powiedział, że będziemy zadowoleni z jego wywiadu, to będziemy :)
 
Wywiad będzie później niż zakładaliśmy ze względu na problemy z przerzuceniem pliku na yt. Dzisiaj powinien być.
 
naiver :-)



Chciałbym bardzo pogadać kiedyś z Kawulskim tak prywatnie i dowiedzieć się, co on tak naprawdę o tym wszystkim myśli.
 
Ostro nad tym pracujemy, ale coś nam youtube odmawia współpracy. Mamy też bardzo dużo materiałów z dzisiejszej imprezy na Bemowie. Wywiady pojawią się w czwartek i w piątek.
 
heh to mam nadzieje, ze jak jutro wroce z roboty to zostane na cohones zasypany materialami ;]
 
Back
Top