Mamed poleciał do Japonii

Za www.konfrontacja.com
Z polskim paszportem, głody sukcesu wyleciał do Japonii, żeby stoczyć trzeci kontraktowy pojedynek. Kilkadziesiąt minut temu Mamed Khalidov wyruszył w długą, bo aż piętnastogodzinną podróż do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie już 30 grudnia wystąpi na gali Sengoku Soul Of Fight przeciwko miejscowemu zawodnikowi Yuki Sasaki.

Byliśmy na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina, by życzyć zwycięstwa i zrobić kilka zdjęć z wylotu. Galeria do obejrzenia tutaj, a już jutro obszerna rozmowa z czołowym zawodnikiem wagi średniej na świecie.

Mamed poleciał do Japonii

Belfort

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Mamed ma fotke z kolesiem, który jest max podobny do Soszyńskiego – na miniaturce zdjęcia byłem pewny, że to Krzyś
icon_biggrin.gif

edek328

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Orientuje się ktoś z jakiej tv była ta ekipa? Chce wiedzieć gdzie mam się spodziewać wywiadu.

malinowsky

UFC
Welterweight
Nie za pozno ten wylot? Aklimatyzacja itp.. Tak pytam bo ekspertem w dziedzinie aklimatyzacji nie jestem..

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Gdyby tak Mamed pocisnął Japońca potem KSW by się spięło i mu Santiago na KSW ściągnęli to miazga :P

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Znajac zycie pewnie towarzysza mu osoby: 2 menedzerow + 1 trener. Szkoda, ze nie odwrotnie.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Sengoku ogłosiło kolejność walk na zbliżającej się gali Soul Of Fight. Pojedynek Mameda Khalidova z Yuki Sasaki będzie dziewiętnastym z dwudziestu ośmiu zaplanowanych.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
a to sie zaczyna o 10:00 w Japonii ??

wydaje mi sie ze u nas będzie 9 godzin do tyłu

fiedzia906

Oplot Challenge
Middleweight
“już jutro obszerna rozmowa z czołowym zawodnikiem wagi średniej na świecie.”

jak 30letni gośc z bilansem 20-4 może być czołowym zawodnikiem wagi średniej na świecie? co to znaczy “czołowym” w samym UFC znajdę minimum 10 zawodników lepszych od mameda. plus strikeforce plus kilku z japoni(santiago,misaki) to mamed ląduje gdzieś na 20miejscu na świeice,sorry ale bądźmy konkretni,ten gośc nie istnieje za oceanem,nikt o nim na 100% nie slyszał,a wiadomo ze jeżeli nie walczy w USA,to nie jest czołowym zawodnikiem na świecie.

Kolczu

Brutaal
Welterweight
@fiedzia906
Zgadzam się w 100 % i dlaczego Fedor nie jest nr 1 w rankingu wagi ciężkiej i p4p?!

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Tak a fiedzia906 zjadł wszystkie rozumy i wie, że dotychczasowe osiągnięcia Mameda to nic w porównaniu z tym co robią zawodnicy walczący w USA no bo oni przecież właśnie tam walczą a nie w Europie czy Japonii. Czołowy nie znaczy, że jest koniecznie z top 10 co nie znaczy też, że nie mógłby w tym zestawieniu być (chodzi mi o wyniki w przyszłych startach). Mamed już raz udowodnił, że jest zawodnikiem z pierwszej światowej dziesiątki i wierzę w to, że powtórzy to po raz kolejny.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
ale bądźmy konkretni,ten gośc nie istnieje za oceanem,nikt o nim na 100% nie slyszał,a wiadomo ze jeżeli nie walczy w USA,to nie jest czołowym zawodnikiem na świecie.

Powtórz to Twojemu faworytowi ze Starego Oskołu.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Bodajże z taśmy już po nowym roku. Sytuacja ze streamem nie wygląda najciekawiej.

mat

UFC
Heavyweight
hmm, to troche lipa, moze jakies pikselozy beda, jesli nie, to na pewno nie bede czekal az kilku dni, sprawdze na sherdogu, ale to nie to samo

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Ostatnimi czasy jak HDNet robi takie opcje to walki z japońskim czy tam koreańskim komentarzem pojawiają się na wiadomym trackerze w przeciągu kilku godzin. Transmisja gali w Japonii jest na żywo więc tutaj powinno być podobnie. Chociaż w przeciwieństwie do rewanżu z Santiago, który był main-eventem walka z Sasakim nie będzie raczej priorytetowa dla ripperów.

mat

UFC
Heavyweight
czyli trzeba bedzie szperac po trackerach...
troche lipa ale czego sie nie robi dla naszej gwiazdy :D