Malina się napie...la w tę sobotę !

P. @ terek 80 to strzał w 10ke :-) Wspólne cechy obłudny zakłamany .... żartuje bez spiny
 
Painkiller



Czy zawodnika który walczy za 400+200 zł można krytykować, czy to jeszcze amator spełniający swoje marzenia. Od jakiej kwoty można zawodnika oceniać na forum od 2000 zł za walkę? Może od 5000 zł ?



Piszesz, że ktoś płaci za walki Michała i Daniela, to prawda. Ale czy przypadkiem gala Malinowskiego nie była biletowana?



Twoje porównanie nie ma sensu. Lepsze jest takie niezaleźnie czy pójdę naprawić auto w autoryzowanym salonie czy u pana Mietka złotej rączki to w obu przypadkach mam prawo narzekać jeśli moim zdaniem spieprzył robotę.
 
Wojek, ale to Malina, on nie spękał, nic nie pokazał, dał Ciała na każdym froncie...ale krytykować nie wypada - pierwszy HW w końcu na forum ;-)



Ps. Na szczęście sam Maliniak ma zdrowe podejście do całej sytuacji, za to ode mnie :-)
 
Wojek, wstęp chyba był free.



Wojek, jak najbardziej masz rację, można mówić co było źle itd. Ale chyba nie muszę mówić, że różnica poziomu początkującego a zawodowego fightera jest ogromna, a niektórzy chyba od Malinowskiego oczekiwali tego drugiego.
 
Wojek



dla mnie w dalszym ciągu bez sensu jest krytykowanie za realizacje marzeń. Z tego co wiem impreza free i walka też. Więc opierając się na tym celniejsze jest moje porównanie z ciastem i z kiepskim własnym wypiekiem niż naprawa u Pana Mietka. Ja rozumiem, ze dbasz o stronę i o to co tu się piszę ale dla mnie wylanie pomyj na kogoś kto debiutował i nie wziął za to wszystko ani złotówki a wyłożył kasę na dojazd, czas i pracę na treningach uznawanie za ok a ganić za wylewanie pomyj na ludzi biorących niebotyczną kasę za walki (przywołany przez Ciebie wcześniej Materla) to dwie bajki
 
A czy ktoś skrytykował Malinę, że wystąpił i zrealizował marzenia?? Krytyka dotyczyła jego pozimo wyszkolenia
 
Nie przypominam sobie, żebyś tak bronił Kamila Walusia, kiedy on, jak sam zawsze powtarza, realizuje swoje marzenia. Jego pierwszą "zawodową" walkę do dzisiaj czytelnicy wrzucają na forum by z niego poszydzić.



Poza tym źle mnie zrozumiałeś. Ja nikogo nie ganię, że krytykuje Materlę czy Omielańczuka, co więcej jest to u nas powszechnie dozwolone na stronie (oczywiście jeśli jest to robione w cywilizowany sposób). Po prostu uważam za hipokryzję, gdy ktoś sam krytykuje zawodników, a innym odbiera takie prawo, dodatkowo wyjeżdżając jeszcze z tekstami o gimbazie, klawiaturach itp.



Ja nie mam potrzeby komentowania występu Malinowskiego, ale sami pompowaliście ten balonik różnymi akcjami wsparcia i wpisami tutaj czy na facebooku. Teraz nie dziw się, że jak ludzie zobaczyli to co zobaczyli to poddali to krytyce.
 
Tylko, ze ja nie przypominam sobie, żebym jakiś balonik pompował... Generalnie mam wrażenie, że dużo osób oczekiwało, że zobaczą w wydaniu Maliny stojkę jak u Cro Copa, zapasy jak i Caina i bjj na poziomie Mira.



Zawalczył chłop dla samego siebie a oczekiwania były jakby niewiadomo co to miało być. Właśnie dlatego mnie to zirytowało. Przywołujesz przykład Walusia, pominę, że nigdy nie wrzuciłem tu jego pierwszej walki ale idąc tym tokiem życzę, żeby Malina też miał okazję jak Waluś polecieć na ileś miesięcy trenować z idolem jak będzie chiciał iść tą drogą.



Swoją drogą nie wierzę, żeby Kamil Waluś miał tyle osób hejtująych nad sobą jakby bił się tylko po takich galach jak ta gdzie był Malinowsky
 
Panowie bez spiny, więcej dystansu do wszystkiego. Nie ma sensu się kłócić o moją walkę. Każdy ma prawo ją ocenić i skomentować. Tak, walczyłem za free, "gala" była free. Wojkowi się występ nie podobał, ok rozumiem to i sam się podpisuje pod tym. Spokojnie Tomek. Nie chce żeby przez moją osobę były jakieś spięcia.
 
Brawa za odwage, występu nie komentuję bo wiadomo jak to wyglądalo mam nadziję, że jeszcze sporbujesz, i pokażesz się z lepszej strony bo pewnie sam dla Sibie chciałeś lepszego debiutu. .



Różal to nie może być fresh, bo chyba się znim kiedyś kłociłem i niekt do mnie nie przyjechałe :P heh



ale jak coś to mieszkam blisko kościoła więc zapraszam będzie o czym gadać :D
 
Różal pewnie nie ma konta tylko lurkuje w odmętach cohones. Potem wyszukuje niekorzystne dla siebie (lub też go denerwujące) komentarze i drukuje. Potem uczy się ich na pamięć. A potem udaje, że ma wyjebane na hejterów :-)
 
Patrząc na reakcje w tym temacie nie ciezko stwierdzic ze nastepnym razem jak ktos z forumowiczow (nie zawodnik) postanowi stoczyc walke mocno sie zastanowi zanim poinformuje o tym "kolegów" z cohones.



PS#1 Malina mam nadzieje ze nie masz mi za zle zamieszcze filmu z Twojej walki na forum



PS#2 Różal to nie Fresh - #pewneinfo
 
Jeśli ktoś z forumowiczów chce stoczyć walkę to niech lepiej niech uważa, aby kaczka się nie dowiedział. Szczególnie jak jest rozpoznawalną osobą na forum. Jak kaczka się dowie to będzie rozkręcał hype zakładając osobny temat i dolewał oliwy do ognia w temacie :-)
 
Fresh



Ja widziałem tutaj bardzo dużo słów wsparcia dla Maliny + kilka krytycznych uwag :-)
 
Malina nie dość, że przegrał to jeszcze dzieli użytkowników na dwa obozy. Ba! Poróżnił naczelnego i jednego z adminów forum. Wstydź się panie Malinowski:-)
 
Back
Top