Majsterkowanie DIY - porady, sztuczki, nowe patenty

Albo szpilki gwintowane i kotwa chemiczna w tą ścianę z tyłu :wink:
Tylko jaką dziurę by musiał zrobić żeby żywicy nawalić? Gdyby wpakował jakiegoś hst hilti z 10 chociaż to mu się pod ciężarem telewizora nie wygnie :lol:
 
Kurwa, a ja poszedłem w Milwaukee M18 właśnie... I teraz mam dokupić piłę tarczową, ale kurwa ma otwór na 15.87mm i kombinuje gdzie tu dostać tarcze/ redukcję z 20mm. Myślałem sobie : A wezmę tania na kablu, ale jak zacząłem się przymierzać, brać w rękę... nieporęczne jak chooy! Tylko z małym, bezszczotkowym silniczkiem! W końcu to jedno z najniebezpieczniejszych narzedzi
 
Kurwa, a ja poszedłem w Milwaukee M18 właśnie... I teraz mam dokupić piłę tarczową, ale kurwa ma otwór na 15.87mm i kombinuje gdzie tu dostać tarcze/ redukcję z 20mm. Myślałem sobie : A wezmę tania na kablu, ale jak zacząłem się przymierzać, brać w rękę... nieporęczne jak chooy! Tylko z małym, bezszczotkowym silniczkiem! W końcu to jedno z najniebezpieczniejszych narzedzi
Też zapakowany w milwaukee
 
@szplin
Brakuje mi skrzynki narzędziowej i w zwiazku z tym ze wkretarke mam juz w walizce od DeWalta zaczalem kombinowac czy by sobie nie isc w ten ich system.

Warto?

Docelowo moze takie cos?
X9IEv5b.png
 
ccc? w sensie $$$?

No jak zaczalem patrzec na walizy/skrzynki wieksze to i tak trza rzucic groszem (za marketowego stanleya 200+), to juz moge spojrzec na jakis system od DW, cos juz sie powoli znajdzie. Oczywiscie calosc z obrazka powyzej to tluste cebuliony ale to kiedys tam sie zepnie w calosc...

Taka np do samochodu, bo mam kilka gratów które mi się wala po bagażniku:

Tylko wlasnie nie czaje roznic:
TSTAK
TSTAK SYSTEM 2.0
TOUGHSYSTEM™
TOUGHSYSTEM 2.0
 
ccc? w sensie $$$?

No jak zaczalem patrzec na walizy/skrzynki wieksze to i tak trza rzucic groszem (za marketowego stanleya 200+), to juz moge spojrzec na jakis system od DW, cos juz sie powoli znajdzie. Oczywiscie calosc z obrazka powyzej to tluste cebuliony ale to kiedys tam sie zepnie w calosc...
Ccc czyli cebuliony cebuliony cebuliony
Oby się spięło. Taki zestawik jak wstawiłeś w milwaukee jakieś 1300-1500. Za qbricka dałem chyba z 300.
 
Widzę kolega na dyskotekę chodzi z narzędziami ;) albo...
cGc

DW ten zestaw to z 8 paczek, qbrick widzę polowe tego.
Przy tych kwotach DW, to może bym się pokusił o ich system. Milwaukee jednak za drogie.
Te
TSTAK
TSTAK SYSTEM 2.0
TOUGHSYSTEM™
TOUGHSYSTEM 2.0
to pewnie różne systemy mocowań (inne wymiary skrzynek). Qbrick też ma kilka różnych (one, pro itp.) i nie da rady wszystkich ze sobą połączyć. Mam dwa ich systemy. Duży wózek trzyelementowy i mały wózek trzyelementowy. Oprócz tego mam 2 skrzynki narzędziowe, które mogę spasować z obydwoma systemami. Mimo wszystko trochę dużo tego i trzeba chwilę posiedzieć by nie okazało się, że jeden z elementów psuje układankę.
 
Nie wiem gdzie to napisać ale historia z życia dosyć ciekawa. Dziewczyna z mojej rodziny ma 29 lat i narzeczonego informatyka. Montowali szafki i inne pierdoły bo się przeprowadzili do M2 do Wawy. Gościu powiedział , że nie ma drygu do takich rzeczy i dzwoniła po swoją 23 letnią rodzoną siostrę i skręcali razem wszystko bez niego. Gościu nawet bal się wbić gwoździa. :korwinlaugh:
 
Nie wiem gdzie to napisać ale historia z życia dosyć ciekawa. Dziewczyna z mojej rodziny ma 29 lat i narzeczonego informatyka. Montowali szafki i inne pierdoły bo się przeprowadzili do M2 do Wawy. Gościu powiedział , że nie ma drygu do takich rzeczy i dzwoniła po swoją 23 letnią rodzoną siostrę i skręcali razem wszystko bez niego. :korwinlaugh:
To nie będzie dobre małżeństwo :mamed:
 
Most DIY XD
Leonardo self supporting bridge
Leonardo self supporting bridge was designed while he was under the patronage of Cesare Borgia. Borgia employed Leonardo as his military engineer, in turn, Leonardo would design and build magnificent machines of war. One such machine was this bridge. Its simplicity and genius cannot be underestimated.
Why was the self supporting bridge needed – it requires no specific skills to manufacture the parts, apart from a few men that are handy with an axe ,It can also be carried by a handful of men into any battlefield. It requires no nails or ropes to hold it together – the bridge is self-supporting and would be capable of holding a substantial amount of weight.
IZaesnt.png
 
Back
Top