Mackenzie Dern

PawelChi

BAMMA
Lightweight
IMG_3393.jpg
IMG_3394.jpg
IMG_3396.jpg
IMG_3397.jpg
IMG_3399.jpg
IMG_3398.jpg
Nie widze tematu wschodzacej gwiazdy zenskiego mma , nr1 bjj na swiecie mackkenzie dern (3-0)walczy w 115lb chociaz juz dwa razy nie zrobila wagi , troche podobna gabarytami i wygladem do macado , chce zadebiutowac w ufc czerwiec/lipiec 2017 ,a co jest kluczowe very very hot ruchable fighter , chociaz po jej wczorajszej walce sklaniam sie bardziej ze to all hype, ale zostala namaszczona pszyszla ronda rosey , warunki na gwiazde ewidetnie ma :lizoremotmaly2::star wars:

Last edited:

respect

UFC
Heavyweight
View attachment 6245 View attachment 6246 View attachment 6247 View attachment 6248 View attachment 6249 View attachment 6250 Nie widze tematu wschodzacej gwiazdy zenskiego mma , nr1 bjj na swiecie mackkenzie dern (3-0)walczy w 115lb chociaz juz dwa razy nie zrobila wagi , troche podobna gabarytami i wygladem do macado , chce zadebiutowac w ufc czerwiec/lipiec 2017 ,a co jest kluczowe very very hot ruchable fighter , chociaz po jej wczorajszej walce sklaniam sie bardziej ze to all hype, ale zostala namaszczona pszyszla ronda rosey , warunki na gwiazde ewidetnie ma :lizoremotmaly2::star wars:

Lubię ją, śledzę ją, ale obawiam się, że przehajpowana niestety w kontekście mma. Mimo wszystko kibicuję i czekam na kolejne walki.

PawelChi

BAMMA
Lightweight

Niestesty tak jak podejrzewalem dern is all hype. Skonczona na turnieju bjj w rio w 65 secund , jej ostania walka w mma tez pokazuje straszne braki dokladajac do tego jej tendecje do "puszystosci" niestety nie wroze jej przyszlosci w ufc :(

99picks

KSW
Featherweight
Żółta Kartka
a czego tu być fanem? przecież nawet mistrzynią Invicty nawet nie jest.
Jest mistrzynią bjj, pokonała nawet to monstrum Gabi Garcie i póki co zmierza powoli w kierunku ufc bo nie wygląda na to ze będzie klepac w mma.

Olos

-=PRIDE FC=-
Nie żebym się chwalił, ale śniła mi się dziś nasza ulubiona gwiazda BJJ. Mówiła po polsku i pokulała się nawet ze mną trochę w parterze (był to niestety czysto grapllingowy parter :[ ). Niemniej jednak postanowiłem z tej okazji wrzucić w miarę świeże foto. Pozdrawiam.

upload_2018-1-7_16-18-32.png

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Nie żebym się chwalił, ale śniła mi się dziś nasza ulubiona gwiazda BJJ. Mówiła po polsku i pokulała się nawet ze mną trochę w parterze (był to niestety czysto grapllingowy parter :[ ). Niemniej jednak postanowiłem z tej okazji wrzucić w miarę świeże foto. Pozdrawiam.

View attachment 9408
Ja ubolewam nad tym, ze nie miewam w ogole Snow. Ponoc osoby z psychika psychopaty tak maja..

PeSTAo

KSW
Welterweight

Niestesty tak jak podejrzewalem dern is all hype. Skonczona na turnieju bjj w rio w 65 secund , jej ostania walka w mma tez pokazuje straszne braki dokladajac do tego jej tendecje do "puszystosci" niestety nie wroze jej przyszlosci w ufc :(
@duubertowa
Hejtery-szowinisty ;)