1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Maciej Kawulski podczas obozu w Zakopanem o walce Khalidov vs Lombard!

Discussion in 'Forum MMA' started by PawelSzymon, Jan 30, 2012.

1. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
  2. raphaelius

raphaelius EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    36
    Punkty:
    1,790
    pytanie kim sa obie zainteresowany strony - KSW i Bellator, czy moze KSW i Lombard, bo roznica jest dosc spora.

Bardzo fajnie, ze dziennikarz wszedl w nieco ostrzejsza polemike z Maciejem, ale mam wrazenie, ze troszke mu zabraklo obycia, zeby pociagnac temat i przedstawic jeszcze wiecej argumentow. Z drugiej strony Maciej bardzo jasno i przejrzyscie przedstawil sytuacje i o co toczy sie gra.

Poza tym wywiad bardzo pozytywny - nie, kolejny o niczym.

3. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
  4. malin

malin Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    587
    Zdobyte Lajki:
    111
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    Paramedic
    Miasto:
    Manchester
    Profesjonalizm prowadzącego woła o pomste do nieba, ma on szczęście, że Kawulski uwielbia opowiadać o sobie i swej pracy. Mam nadzieje, że te szczegóły w sprawie Lombarda, zostaną dograne jak najszybciej i dużą wagę przywiązuję do zapewnień Kawulskiego, że walka się odbędzie. Bellator jest dobrze odbierany, głównie przez jego dostępność w USA. Nadal KSW można tam obejrzeć tylko przez lipną orange, na transmisje tam nawet hardcorowi fani strasznie narzekają. Poza tym, programy tematyczne o mma w Stanach, naszą rodzimą galę, czasem tylko wspominają, a jednak je większość świata zainteresowanego temamte śledzi.. A o jakości PR w KSW już wcześniej pisałem i nie ma o czym pisać, bo wszyscy wiemy. Held może i w Polsce jest słabiej znany od nawet Kornika, ale mówienie, że budowanie jego wizerunku powinno przebiegać od początku, tak jak u pozostałych zawodników, to lekka przesada. Traktując to biznesowo, powinni podejść do Helda jak do inwestycji i wyłożyć na początek więcej kasy, gdyż akurat w jego pzrypadku, jestem pewien, że się zwróci, z różnych w sumie powodów.

5. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    co ty gadasz, bardzo fajnie wszedł w dyskusje.

Z drugiej strony jakie nie wytoczyć argumenty przeciwko KSW i tak będą z butą pieprzyć głupoty, patrz na przykład 2x5min. Tu juz chyba wszystko zostało powiedziane a oni i tak przy swoim.

6. Sonny87

Sonny87 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    815
    Zdobyte Lajki:
    86
    Punkty:
    1,790
    Z wywiadu na wywiad, coraz bardziej przestaje lubić Kawulskiego. Moze i odpowiada w sposób trafny, tłumaczy przejrzyście i jest elokwentny, ale ten jego cynizm i cwaniactwo zaczynają irytować.

7. malin

malin Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    587
    Zdobyte Lajki:
    111
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    Paramedic
    Miasto:
    Manchester
    do cynizmu i cwaniactwa się przyzwyczaiłem oglądając przez lata Dane Whita, a wracając do prowadzącego, zachował się bardziej jak kibic niż prowadzący. Akurat polemiki tam wiele nie było, bo prowokował tylko Kawulskiego do razwijania tematu, ewentualnie mówienia tego samego w inny sposób, a to można zrobić w bardziej umiejętny sposób. Jest to jednak tylko mała dygresja, gdyż w tym przypadku nie jakość, ale treść wywiadu jest najważniejsza

8. dufia

dufia Shark Fights
    Lightweight

Komentarze:
    1,194
    Zdobyte Lajki:
    156
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    nie bez kozyry?

9. Antek Emigrant

Antek Emigrant BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    945
    Zdobyte Lajki:
    133
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Z tego całego gadania o tym nie docenianiu polskiego MMA na rzecz amerykańskiego wynika wniosek że Kawulski albo nie ogląda rankingów na mmarocks, albo to właśnie on ma zastrzeżenia po każdej ich aktualizacji.

10. HubiSSJ3

HubiSSJ3 Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,225
    Zdobyte Lajki:
    20,889
    Punkty:
    2,790
    Bardzo fajny wywiad :)

11. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Zgadzam się,ok, wszystko spoko, chcemy budwac wszyscy nasze MMA i walczyc o to,aby UFC nie mialo monopolu(przynajmniej na caly swiat),ale jak można nie rozumiec fanow, ze chcieli by aby nasi zawodnicy rywalizowali z najlepsza ekipa,i nie mowie tu o TOP 50,tylko o przynajmniej top 15, a walczac z zawodnikami z po za UFC,raczej sie to nie uda. I to nie istotne czy to bedzie ameryka czy honolulu, wazne aby to byla najlepsza ekipa zawodnikow. Jak na KSW beda walczyc takie postaci jak Lombard,to luzik,ale jak na razie,do tego jeszcze daleko.

12. Hang

Hang WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,436
    Zdobyte Lajki:
    948
    Punkty:
    2,790
    Pierdoli jak potłuczny za przeproszeniem Kawul. Ręcę opadają, wciska taki kit i bzdury, że nie chce mi się tego komentować. Ogólnie wywiad sprowadza się do tego, że "polaczki głuptaczki" ładujcie kasę w KSW, a nie w wyższej jakości widowska/mma z za oceanu bo inaczej (my KSW) nie zarobimy tyle ile chcemy. Acha i jeszcze dajcie się nabrać na nasze gwiazdeczki i super przeciwników dla nich ! Przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale jestem mocno sfrustrowany tym cwaniaczkiem co wmawia wszystkim co mam robić z swoimi pieniędzmi etc. O idź Pan w Chuj z tym swoim KSW.

13. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Osoby wydające pieniądze na bilety raczej przyznają Kawulskiemu rację. Większości osób stąd jest to zupełnie obojętne bo KSW głównie oglądają w TV, a UFC ciągną z neta. W pewnym sensie, niczym u Sofoklesa, dochodzi tu do konfliktu dwóch równorzędnych racji (:

14. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Facet nie wiem czemu ciska się na to UFC, ja szczerze mówiąc wcale nie chcę oglądać w najbliższym czasie Mameda w UFC o ile KSW zrobi walkę z Lombardem, Santiago lub chociażby z Branchem czy Mirandą.

Jak w KSW jest Jewtuszko to ja już na Helda nie mam presji, tymbardziej że jest zadowolony z walk w BFC.
    Szczerze mówiąc na chwilę obecną bardziej wolałbym w KSW Sajewskiego.

15. turas

turas Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,701
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Czemu zawsze jak Kawula albo Lewego się pyta o walke Mamed vs Lombard to przed KSW 15 ,16 ,17 słyszeliś my że jest praktycznie dogadana a tu znowu lipa liczę że na 19 uda się go ściągnąć

16. Massimo86

Massimo86 Shark Fights
    Lightweight

Komentarze:
    1,183
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    @turas: akurat slabo sie wstrzeliles w temat, bo pierwszy raz o potencjalnej walce z lombardem Lewnadowski powiedzial przed KSW 17. Jak chcesz wystawiac argumenty przeciwko komus lub czemus to trzymaj sie faktow i nie naciagaj prawdy

17. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    15 sekund i redaktor już zdążył się ośmieszyć. Brawo, Kozyra na pewno się cieszy, ze o nim wspomniano. http://www.sjp.pl/kozera

18. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,273
    Zdobyte Lajki:
    17,743
    Punkty:
    2,790
    Faktycznie kazdy kto byl na gali UFC wie, ze w Polsce mamy to samo.:-) Szkoda, ze sprawa wystepu Helda zdaje sie byc pogrzebana i to jak sie okazuje wcale niekoniecznie wina Bellatora. No coz, z pewnoscia Walus czy Azhiev sa znacznie tansi niz Grabowski czy Held, ale sa tego chyba uzasadnione powody. Jezeli chce sie faktycznie kontraktowac czolowych zawodnikow to trzeba sie liczyc z kosztami. Oczywiscie to szefowie KSW wykladaja pieniadze, wiec to ich autonomiczna decyzja jest ile i komu placa, jednak nie mozna pozniej dziwic sie, ze jedynki polskich rankingow walcza dla konkurencji.

19. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Czepiacie się. Może Kozyra to jakaś wpływowa persona, szara eminencja mma, albo zwyczajnie operator kamery.

Ja chciałbym pochwalić prowadzącego, gdyż chyba ani razu nie padło "kurcze".

20. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    No właśnie. No i skoro taki Bellator,czy taka Ameryka, się niczym nie różnią, to dlaczego KSW nie zapłaci tyle ile oni? U nich taki Grabowski czy Held, też nie są "superstars". Takie pieprzenie - nie wysyłajcie zawodników za wodę, bo najlepszych bedziemy mieli tu, ale pod warunkiem ze wycenia sie na 10% tego co jest tam ;] no a najlepiej w ogole sie nie wypowiadac, bo "znawcy",ale bilety kupować w ciemno to już możemy.

Share This Page