Maciej Jewtuszko vs. Edvardas Norkeliunas na BOTE 2Jak udało się nam dowiedzieć nieoficjalnie Litwin Edvardas Norkeliunas (MMA 12-6-1) zastąpi kontuzjowanego Vincenta Latoela w pojedynku z najlepszym lekkim w Polsce Maciejem Jewtuszko (MMA 6-0, 1 w rankingu PL) na gali Beast of the East, 12 czerwca w Gdyni. Pojedynek odbędzie się limicie wagowym pomiędzy 72, 74 kg, na temat dokładnej zakontraktowanej wagi mamy na razie sprzeczne informacje.

Będzie to drugi kolejny pojedynek Irokeza z litewskim rywalem, miesiąc wcześniej zawodnik Berserkers Szczecin brutalnie znokautował Erikasa Petraitisa.

Dla Norkeliunasa będzie to kolejny występ w naszym kraju, zawodnik wywodzący się ze sztuk uderzanych walczył u nas i na zasadach K-1, jak i MMA. W 2008 roku na KSW 9 Edvardas w kontrowersyjnych okolicznościach wypunktował Maćka Górskiego, a rok temu przegrał przez decyzję z Jędrzejem Kubskim na gali XFS w Poznaniu.

Rozpiska BOTE 2.

Maciej Jewtuszko vs. Edvardas Norkeliunas na BOTE 2
 

takubo

BAMMA
Bantamweight
Irokez – “The Lithuanian Hunter”
icon_biggrin.gif
 

Kacpersky

Oplot Challenge
Lightweight
a wiec mamy kolejna walke k1 na tej gali. nie wieze ze obaj panowie beda sie kwapic do walczenia na ziemi. zobaczymy zapewne solidna stojke mma
 

GLF

KSW
Heavyweight
Szybko znalezione dobre zastępstwo, tak więc gratulacje dla organizatorów. Nadzieja, że nikt więcej się nie wykruszy.
 

Xanderalek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
1 – 1 – 0
4 – 3 – 0
2 – 4 – 0
0 – 5 – 0

Rekord fajny, ale ostatnie 4 zwycięstwa szalu nie robią + przegrana z Węgorzem.
 

Xanderalek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Nie wiem czy dobrze pamiętam jego walkę z Górskim, ale toczyła się głównie w parterze i to Litwin był na górze, chyba że mi się Litwini pomylili to proszę o sprostowanie:)
 
Top