Maciej Górski powraca :)

Salami

Jungle Fight
Featherweight
Czyli w MMA Attack muszą płacić dobre pieniądze, jeżeli przekonali Maćka Górskiego. A niby zostawiał sobie ten 1% szans na powrót :-)
 

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
mam jakies dziwne przeczucie ze zorganizuja mu walke na zasdach k1, bo nie ma co ukrywac góral to wiruozem parteru i klinczu nie jest, mysle ze mogl dac fajna walke w k1
 

Hightower

Legacy FC
Lightweight
@PawelA czy jak Orange Sport przekazuje jakieś info o KSW albo Strikeforce to automatycznie znaczy, że będą transmitować najbliższą galę? :)
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Pawel,wirtuozem stójki też nie jest (w Copacabanie, w ogóle nie ma takich). Z braku laku robił stójkę w Rosomaku, a tam znowóż poza Olasiem jakiś wielkich spraingpartnerów też nie ma.
 

steyr

BAMMA
Featherweight
a może zawalczy z Mankowskim w polsredniej? jesli dluzszy czas nie cwiczyl i sadelko uroslo to moze nie chciec mu sie zbijac
 

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
A ja bardzo chętnie, zawsze mi się podobało jak walczy + był mega dobrze przygotowany kondycyjnie do walki co polskim mma wcale nie jest takie oczywiste :)
 

pwn

Brutaal
Bantamweight
@DefthomasNie moge z tego avatara, pasuje Ci :DCo do Górskiego, kasa przemówiła. Nie zdziwiłbym się gdyby zestawili go z Borysem, lecz wtedy Górski znów musiałby się liczyć z przewagą przeciwnika.
 

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
@pwn


Borys ostatnio wrócił do WW, w której jest niepokonany. Wątpie, by schodził do wagi niżej, gdzie przegrał 4 pojedynki z rzędu.
 

Bezimienny

WSOF
Heavyweight
,,był mega dobrze przygotowany kondycyjnie do walki co polskim mma wcale nie jest takie oczywiste :)"Dokładnie. Walk może mega ciekawych nie dawał, ale Górski za swoją kondycje ma mój szacunek.Tak przy okazji: KSW zorganizowało ten swój turniej amtorski. Pierwsza runda miała 4 minuty+ewentualna dogrywka(chyba) 2 minuty. Niby poziom amatorski, ale i tak na wielu polskich zawodników walczących na dużych galach to za dużo np. Dowda, Orłowski, a o Pudzianowskim nie wspomniając.KSW mogłoby organizować jakies testy wydolnościowe dla polskich zawodników(zagraniczni nie mają takich promblemów z kondycją). Ci którzy wyszliby wyjątkowo słabo nie powinni walczyć...
 
Top