1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Młodzieżowa Liga Spartanwear rusza - pierwszy etap 14 maja

Discussion in 'Forum MMA' started by Robert Górski, May 11, 2011.

 1. Robert Górski

  Robert Górski BikeOrDie.pl

  Dołączył:
  Feb 5, 2009
  Komentarze:
  1,012
  Zdobyte Lajki:
  164
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  [​IMG]

  Informacja od organizatora:
  Młodzieżowa Liga Sportów Walki SPARTANWEAR startuje już 14.05.2011.  Zapisy przyjmujemy mailowo: plkb@plkb.pl lub biuro@k-1.pl  Terminy wszystkich edycji:

  14.05.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  11.06.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  02.07.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  06.08.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  03.09.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  15.10.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  22.10.2011 - Staroźreby (MMLS termin może się zmienić)

  12.11.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10

  03.12.2011 - Sochaczew (MMLS termin może się zmienić)

  10.12.2011 - Hala Sportowa Płock, ul. Korczaka 10  Start zawodów, tradycyjnie zaplanowany jest o godzinie 10:00. Organizatorem MLS jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick • Boxingu w Płocku (organizator min. Angels of Fire) przy udziale Urzędu Miasta Płocka. Współorganizatorem projektu jest: MZOS Płock. Promotorem ligi jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawuje Polski Związek Kick • Boxingu (PZKB) w Warszawie.

  Organizatorzy MLS nie pobierają jakichkolwiek opłat od uczestników ligi jak i od publiczności za wstęp na zawody, zawody nie są biletowane. Wszystkich zawodników jak i zawodniczki, którzy planują swój udział w tej edycji ligi, prosimy o jak najszybsze powiadomienie organizatorów o tym fakcie, wysyłając na adres: biuro@k-1.plodpowiednio wypełnioną kartę zgłoszenia:

  KARTA ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA: http://www.plkb.pl/plkb_karta.<wbr>doc</wbr>

  Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR swoje zawody kieruje do młodzieży uprawiającej amatorsko sporty walki takie jak: Kickboxing; Sandę; Muay Thai, boks; karate; MMA; jujitsu oraz grappling. Wszystkie pojedynki ligi są rozgrywane na ringu bokserskim. Organizatorzy nie pobierają jakichkolwiek opłat startowych od uczestników zawodów. Liga SPARTANWEAR to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych ligach rozgrywanych w Japonii, Holandii oraz Niemczech.

  Organizatorzy ligi, realizując ten projekt starają się połączyć wiele trudnych i • gorących • tematów dnia codziennego, z rywalizacją sportową. Jest to zadanie długoterminowe, wymagające zaangażowania fachowców z różnych dziedzin, w tym sportu, polityki społecznej i socjalnej. Bezpośrednimi adresatami ligi są wszyscy młodzi sportowcy, którzy już są zrzeszeni w klubach sportowych a Liga SPARTANWEAR umożliwi im dalszy rozwój sportowy przez możliwość regularnych startów w zawodach sportowych. Najlepszym zawodnikom umożliwi awans do kadry Polski oraz udział w obozach i zgrupowaniach sportowych. Większość z nich dzięki startom w lidze uzyska szansę udziału w innych zawodach krajowych czy zagranicznych.

  Pierwszeństwo startu w rozgrywkach MLS posiadają zawodnicy w wieku od 14 lat do 21 lat, uprawiający amatorsko sporty walki: Kickboxing, Sandę, Muay Thai, boks, karate, MMA, jujitsu oraz grappling. Wszystkie pojedynki ligi będą rozgrywane na ringu. Umożliwiamy start w następujących stylach walki: low • kick, K-1, Muay Thai, Sanda, MMA, karate oraz boks.

  Uwaga!!!
  Bardzo ważna informacja dla wszystkich biorących lub planujących udział w MLS:
  Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR jest organizowana pod patronatem i w oparciu o przepisy PZKB (Polski Związek Kickboxingu). Aby zawodnik / zawodniczka mogli brać udział w jakichkolwiek zawodach, które są objęte patronatem PZKB są zobowiązani spełniać poniższe warunki:

  1.Zawodnik / zawodniczka musi obowiązkowo posiadać ubezpieczenie • NNW.

  2.Zawodnik / zawodniczka musi obowiązkowo posiadać KSIĄŻECZKĘ SPORTOWO-LEKARSKĄ ZAWODNIKA (do nabycia w siedzibie związku - Warszawa ul. Kopińska 12/16 lub zamówić za zaliczeniem pocztowym).

  w w/w książeczce powinny znajdować się następujące adnotacje:

  • wklejone zdjęcie zawodnika / zawodniczki

  • książeczka obowiązkowo musi być podpisana przez zawodnika / zawodniczkę

  • powinna być wpisana przynależność klubowa wraz z pieczątką klubu, sekcji itp.

  • wpisane badania lekarskie przez lekarza medycyny sportowej lub przychodni Sportowo -Lekarskiej (ważne 6 miesięcy)

  W związku z możliwymi trudnościami z uzyskaniem wpisów w książeczkach sportowo-lekarskich, badania mogą być dołączone do książeczki sportowo • lekarskiej na zaświadczeniu. Zaświadczenie to powinno zawierać:

  • imię i nazwisko badanej osoby

  • pieczątkę lekarza sportowego lub przychodni medycyny sportowej

  • datę badania oraz adnotację lekarza - • jest zdolny do treningów i zawodów w: kickboxingu lub w boksie czy MMA •

  Pod żadnym pozorem nie dopuszcza się do zawodów zawodników posiadających badania na tzw. • sztywnych kartach z adnotacją - ZDROWY • .

  Zawodnicy niezrzeszeni w PZKB oprócz spełnienia wyżej wymienionych zasad powinni zapoznać się z regulaminami form, w których chcą startować, a które są dostępne na stronie: www.pzkb.pl

  Poprawiane, przekreślane, podrabiane, nieuzupełnione jakiekolwiek wpisy w książeczkach sportowo-lekarskich unieważniają książeczki, co powoduje zakaz startu w zawodach pod patronatem PZKB.

  Zawodnicy i zawodniczki walczący w formułach: low kick, Muay Thai, Sanda, boks, K-1 oraz MMA winni posiadać osobisty sprzęt ochronny do walki:

  • ochraniacz na zęby,

  • ochraniacz na krocze ( kobiety ochraniacz na krocze + ochraniacz piersi),

  • krótkie spodenki (mężczyźni walczą z nagim torsem, kobiety w koszulkach ala stanik)

  Pozostały sprzęt ochronny do walki zapewnia organizator MLS

  Uprasza się wszystkich zainteresowanych o dokładne zapoznanie się i zastosowanie się do w/w procedur w celu uniknięcia jakichkolwiek niedopatrzeń ze strony trenerów, zawodników, organizatorów, które mogą skutkować nie dopuszczeniem do zawodów.

  Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR w Płocku:

  ORGANIZATOR Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR:

  Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku

  ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock

  Tel. /fax: + 48 024 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534

  biuro@k-1.pl
   

Share This Page