Młody czeczeński talent przeciwnikiem Cengiz Dana na KSW18

Malymaja

WSOF
Lightweight
Pochodzący z Czeczenii, trenujący w warszawskim klubie Aquila Competition Team Anzor Azhiev będzie przeciwnikiem Cengiz Dana na gali KSW18 • Unfinished Sympathy, która już 25 lutego odbędzie się w płockiej Orlen Arenie.

Dwudziestojednoletni fighter to trzykrotny mistrz Czeczenii kadetów w zapasach. W tej kategorii wiekowej był również mistrzem Kaukazu i Rosji w tej dyscyplinie. Na amatorskich ringach MMA stoczył dwadzieścia cztery pojedynki z których dwadzieścia dwa wygrał.
Karierę zawodową Azhiev rozpoczął w listopadzie zeszłego roku. Stoczył do tej pory jedną zwycięską walkę na gali w Suszu, gdzie pokonał na punkty uczestnika gali KSW Extra 2 • President Cup, Pawła Głębockiego. Teraz przed utalentowanym zawodnikiem kolejne wyzwanie. - Walka życia na początku kariery. Ale dam radę. Trenuję solidnie dwa razy dziennie, będę sparować w Olsztynie i to zaowocuje na KSW18. Będzie moc - mówi Anzor.

Zapowiadają się kolejne wielkie emocje. Po jednej stronie doświadczony wojownik z Niemiec, zaś po drugiej wschodząca gwiazda MMA znad Wisły. Czy doświadczenie weźmie górę nad młodością? Przekonamy się wkrótce.
 
dobra juz nie dodaje żadnych tematów:)wolę jednak czytac tematy dodawane przez innych:)
 
Przecież kilka minut temu tłumaczyli Ci, że powstał zsyp na wiadomości...
 
@Malymajadziałasz z takim opóźnieniem, że wszystkie newsy jakie zapodajesz są tu już wałkowane od kilku dni, w odpowiednim do tego temacie. Chyba nie czytasz tego co inni piszą, bo w poprzednim Twoim temacie zotałeś pokierowany gdzie trzeba.
 
Back
Top