Mój highlight BJ Penna.

curys

Oplot Challenge
Heavyweight
Witam zapraszam do obejrzenia mojego hl najlepszego lekkiego w w historii. Jest to mój pierwszy ( i w sumie ostatni) hl więc nie obyło się bez błędów, np. te nieszczęsne obramówki, ktorych teraz juz nie mogę usunąć, jednak myślę że treść nie jest zła.



 
Za długi! Niepotrzebnie dawałeś zapowiedzi wszystkich walk po kolei. Odnośnie ramówek - jeżeli korzystasz z VideoPada, to wbierasz Effects -> Zoom i zaznaczasz 16:9. Nie poddawaj się. Pierwszy zawsze jest słaby, nawet nie chcę przypomniać sobie jakie gówno ja stowrzyłem po 2h. Rób dalej, z dynamicznych scen, max 5 minutowy. Jak ja dowaliłem 10 minutowym, to średni czas oglądania wynosi 6 minut 11 sekund :-)
Powodzenia, rób dalej.
 
dzięki za uwagi, właśnie o taka dluższą historię wraz z krótkimi wstępami do walk mi chodziło ale masz racje taka forma to nie był najlepszy pomysł
 
weź popatrz na twórczośc klasyków hero1, kickyourheadoff czy Pala Johnsena i na nich bierz przykład







na :



+ gratuluję entuzjazmu i chęci, materialu, rozeznania, cierpliwości



- za dużo wejśc, światełek itp, chujowa muzyka lub jej brak







życzę sukcesów!
 
HL o wiele wiele za długi... :) Widać, że pierwszy raz to robisz, ale jeśli będziesz to chciał kontynuować, to będzie tylko lepiej później. :) Staraj się zbierać tylko najlepsze jakościowo materiały i postaw na jakość nie na ilość. :) Pozdro! :)
 
Back
Top