Lotto?

wolftime

Maximum FC
Featherweight
Gracie oprócz bukmacherki w lotto lub inne gry? jak tak to ile wam się udało wyciągnąć najwięcej ? ja np raz w lotto trafiłem 4 czyli 120 zł chyba było i parę trójek. domyślam się, że ten temat to raczej będzie ściana płaczu :D

Gaara

Vale Tudo
Open
Gracie oprócz bukmacherki w lotto lub inne gry? jak tak to ile wam się udało wyciągnąć najwięcej ? ja np raz w lotto trafiłem 4 czyli 120 zł chyba było i parę trójek. domyślam się, że ten temat to raczej będzie ściana płaczu :D
10tysi. stara zasada, puszczac caly czas te same liczby, w koncu wpadna

lugasek

UFC
Light Heavyweight
10tysi. stara zasada, puszczac caly czas te same liczby, w koncu wpadna
To elegancko. Ja z tego co pamiętam to w lotto jakieś 50 zł i w zdrapce 10zl (znalazłem na ulicy). Kiedyś online na stronie jakiegoś bukmachera miałem 2zl na koncie i zagrałem w jakaś zdrapce, wygrałem 100zl. To była moja najwieksza wygrana:).

dizel77

UFC
Middleweight
Czasem puszczam ale matematyka tam jest bardzo przeciwko grajacemu. Wpierdalanie w to dużo hajsu to choroba.

Raz wygrałem coś ponad 1000 zł w mini lotto przez internet. Wysłali hajs szybko. serwis się nazywa 3gry.

Baton17

UFC
Lightweight
Ja z takich co sam kupilem to nic. Ale na wesele zazyczylismy sobie zamiast kwiatkow wlasnie zdrapki i kupony. Na jednym mielismy czworke a na onnym trojke. W zdrapce wyszlo 80zl najwiecej. A w sumie wydrapalismy ok 1000:)

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Lotto to podatek od marzeń.

Ja gram dla zabawy. z 15 lat temu trafiłem "4" za 102 zł
Dokładnie tak samo to nazywam . Gram 3-5 razy w miesiacu 2-3 zakłady. Myśle że to SUPER WAŁEK. 6ke dostają ludzie kilka razy w roku a większość idzie dzieś .... do "elit"

user_usunięty

UFC
Middleweight
Mój ojciec kiedyś ze dwa tysiaki wygrał, ale już pewnie po tych totkach poszło z dymem, gra cały czas tymi samymi liczbami, mówiłem że lepiej zmienić.

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Ja nie gram, poza Błachowicz vs Latiffi gdzie poszedł 1000 na Janka.

Wujas za komuny trafił 5 w totka, zrobil za to wesle, zamiast kwiatow dostal od kogos kolejny kupon i wygral syrenkę :)
Kiedyś za 5ke mogli wesele wyprawić dziś za 5ke jest około ( 3500-7500)

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Lepiej mieć niż nie mieć... Ale z 4k to co najwyżej chrzciny opędzisz, komunię już niekoniecznie, o weselu nawet nie mówię
Jak bym strzelił 5ke to bym dostał szału że jebłem się o jedną liczbe i koło nosa przeszło mi np. 10 milionów . 2 miliony to też trochę lipa, nie ustawisz się na całe życie.

MysticBęben

UFC
Middleweight
2 miliony to też trochę lipa, nie ustawisz się na całe życie.
Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Ale zastosuję prostą matematykę. Do emerytury mam jeszcze 30 lat, wątpię żebym dłużej pożył przy moim trybie życia. Załóżmy brak jakichś wydarzeń typu wojna czy hiperinflacja, to 2000000 : 30 :12 = 5556 zł / m-c na rękę.
Inaczej - 1,5 bańki na lokaty, 500k na rozjebkę lub spłaty kredytów. Spłaciłbym kredyt za dom i kupił na Ruczaju drugie mieszkanie pod wynajem.
Zależy wszystko od początkowych inwestycji, a mieszkanie zawsze jedna z najpewniejszych.
Może olałbym robotę po 5-10 latach i zaczął się bawić w wykańczanie domów i sprzedaż z zyskiem.

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Ale zastosuję prostą matematykę. Do emerytury mam jeszcze 30 lat, wątpię żebym dłużej pożył przy moim trybie życia. Załóżmy brak jakichś wydarzeń typu wojna czy hiperinflacja, to 2000000 : 30 :12 = 5556 zł / m-c na rękę.
Inaczej - 1,5 bańki na lokaty, 500k na rozjebkę lub spłaty kredytów. Spłaciłbym kredyt za dom i kupił na Ruczaju drugie mieszkanie pod wynajem.
Zależy wszystko od początkowych inwestycji, a mieszkanie zawsze jedna z najpewniejszych.
Może olałbym robotę po 5-10 latach i zaczął się bawić w wykańczanie domów i sprzedaż z zyskiem.
Wiesz ile żyje przeciętnie męzczyzna w Polsce , popadamy na raki i inne badziewia o ile nie wojna. Srał Pies tą kase jak bym miał 10-15 milionów to by mi było szkoda ginąć

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
ten temat powinien się nazywać "Senne marzenia", eh ile już razy rozkminiałem co bym zrobił gdybym wygrał xx milionów, a tu dalej bida:jon:
14601012_10154290238048113_356095154823441881_n.jpg

Mess

ONE FC
Bantamweight
Najwięcej wygrałem stówkę w zdrapce.

A samo LOTTO to lipa, trafiłem 3 trójki na ślubnych lotkach od gości.

Taran

PRIDE FC
Middleweight
Wygrasz? I tak zgłoszą się do Ciebie Panowie, którzy zaproponują płatną protekcję.

Renegade

Shark Fights
Featherweight

Ale znam typa, który trafił szóstkę, a nie wysłał kuponu :crazy:. Potem stawiał jak szalony i chuja wygrał. W końcu jednak pogodził się z tym co zaszło i dał sobie spokój z lotto. Tylko żona od niego odeszła, ale nie wiem czy to miało jakiś związek. :crazy: