Lil Masti vs Zusje na brutalnych zasadach Lethwei na HIGH League 3 – dozwolone uderzenia z główki!

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Untitled-design-1-4.jpg


Informacja prasowa poniżej:

Brutalny boks birmański po raz pierwszy w polskich freak-fightach! Na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE, w pojedynku na szalonych zasadach zmierzą się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. “Lil Masti” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO ARENIE pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę “Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły “dymy”, których na długo nie zapomnimy.

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Zusje Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei.

HIGH_League_3-SM-04-BOKS_BIRMANSKI-Post-W1-v3@2x.png


Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową!

Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane! Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Wcześniej w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

HIGH League 3 to 9 niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Aktualna karta walk gali HIGH League 3:​

  • Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

 
Jak na raz dwa trzy pierdolną barana to z chęcią zapłacę.
 
Zusje pewnie znowu na dropsach, a dla Lil Masti musieli wyeliminować parter, żeby choć na papierze nie było mismatchu.
 
Uderzenia z główki, ludzie trzymajcie mnie.:siara:
Tak jak pisałem już kiedyś, idziemy w kierunku coraz bardziej bezsensownej brutalności która nie ma nic wspólnego ze sportem.
Czekam tylko na walki na bejsbole, albo kastety.
A tam pierdolisz Brajan i Drzesika już chłodzą Żubry na tą okazję.
 
Uderzenia z główki, ludzie trzymajcie mnie.:siara:
Tak jak pisałem już kiedyś, idziemy w kierunku coraz bardziej bezsensownej brutalności która nie ma nic wspólnego ze sportem.
Czekam tylko na walki na bejsbole, albo kastety.
Co w tym złego? Aung la Nsang wywodzi się z lethwei. W wykonaniu takich wynalazków będzie to profanacja, ale boks birmański jak najbardziej na propsie.
 
Ale gówno się szykuje. Mi się najbardziej podoba podkręcanie zasad/mniejsze rękawice/romskie klatki a przychodzi co do czego to wychodzi dwóch karłów albo dwie pizdy, które ciężko nazwać facetem i nie potrafią zadać ciosu prostego. #freakfight
 
Po pierwsze: co to to Zuzje? Bo nie wygląda jakby miała cokolwiek wspólnego z walkami, chyba, że z walką o rozum.
Po drugie: w głowie mi się nie mieści, jak karta z takim czymś, może zapełnić Ergo arenę, znam tu tylko Burneikę, tę blondynę (tylko dlatego, że ostatnio akurat obejrzałem Wojewódzkiego) oraz pana Penisa, tylko przez co ostatnio odpierdolił przed walką ( nie wiem nawet w której organizacji...
Krótko mówiąc, jeśli uznajemy takie gale za MMA, to ten sport schodzi na psy, nie obrażając czworonogów.
 
Podobno nożyczki też będą dozwolone.
1650648078482.png
 
Last edited by a moderator:
Po pierwsze: co to to Zuzje? Bo nie wygląda jakby miała cokolwiek wspólnego z walkami, chyba, że z walką o rozum.
Po drugie: w głowie mi się nie mieści, jak karta z takim czymś, może zapełnić Ergo arenę, znam tu tylko Burneikę, tę blondynę (tylko dlatego, że ostatnio akurat obejrzałem Wojewódzkiego) oraz pana Penisa, tylko przez co ostatnio odpierdolił przed walką ( nie wiem nawet w której organizacji...
Krótko mówiąc, jeśli uznajemy takie gale za MMA, to ten sport schodzi na psy, nie obrażając czworonogów.

Za dwa lata jeszcze Juras będzie w Main Evencie takiego freak MMA. Oczywiście w boksie i małych rękawicach :lol:
 
Back
Top