Liga Boksu Tajskiego już jutro

Plakat_Liga_20_listopad.jpg


Informacja prasowa:
Walki rozpoczną się o godzinie 15.00 w hali K.S.Tomex przy ulicy Ptaszyckiego 4 (przy stadionie Hutnika). Odbędzie się w sumie 13 walk w formule Muay Thai. Gościem specjalnym imprezy jest Rafał Simonides – Zawodowy Mistrz federacji WMC (World Muaythai Council) , zdobywca Pucharu Europy, wielokrotny Mistrz polski, jedyny Polak, który walczył dla samego Króla Tajlandii przed pałacem królewskim na gali z okazji urodzin Jego Królewskiej Mości. Zwycięzca licznych turniejów mieszkał 3 lata w Tajlandii i walczył w Azji między innymi w Hongkongu, Australii, Singapurze, Chinach, Kambodży.

Lidze towarzyszy kampania “Walcz z patologia – Profilaktyka przez sport i zasady fairplay.” której celem jest popularyzacja sportów walki w Polsce i zwalczanie często towarzyszących im uprzedzeń wynikających z małej wiedzy o regułach walk i psychologicznych aspektach treningu.

Patronat Honorowy nad cyklem imprez w ramach Ligi Boksu Tajskiego objął Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa.

Patronat sportowy: Przedstawiciel na Polskę Amsterdam Mejiro Gym oraz Mistrz Świata w boksie Mariusz Wach.

Patronat medialny: TVP Kraków, TV Małopolska, Krak TV.
PolskiBoks.pl, MMA Rocks, Fight Sport.pl, Fight 24.pl, Sporty Walki.org, Aktywni.pl, Głos Nowej Huty, Zdrowie w Krakowie

Impreza została zrealizowana dzięki wsparciu finansowemu ze środków Programu Operacyjnego w Ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2010

Liga Boksu Tajskiego już jutro
 
Top