Level Fights League

warzywko

Jungle Fight
Middleweight
Witam szanowne grono ekspertow, macie cos do powiedzenia o holenderskim LFL?
Byl tu ktos na ich evencie?

Zastanawiam sie czy sie nie wybrac na ich najblizszy event 18.02. w Amsterdamie ( moje miasto, tylko dlatego bym szedl).
Same no nejmy dla mnie tam walcza, nawet jest jeden polak, Lukasz Kulpa (4-4-0).
Cena nie zacheca, ale obejrzylbym z bliska dzikusow chcacych pourywac sobie glowy.
 
Witam szanowne grono ekspertow, macie cos do powiedzenia o holenderskim LFL?
Byl tu ktos na ich evencie?

Zastanawiam sie czy sie nie wybrac na ich najblizszy event 18.02. w Amsterdamie ( moje miasto, tylko dlatego bym szedl).
Same no nejmy dla mnie tam walcza, nawet jest jeden polak, Lukasz Kulpa (4-4-0).
Cena nie zacheca, ale obejrzylbym z bliska dzikusow chcacych pourywac sobie glowy.
jaka cena? w sumie 4h jazdy :zakręcony:
 
Witam szanowne grono ekspertow, macie cos do powiedzenia o holenderskim LFL?
Byl tu ktos na ich evencie?

Zastanawiam sie czy sie nie wybrac na ich najblizszy event 18.02. w Amsterdamie ( moje miasto, tylko dlatego bym szedl).
Same no nejmy dla mnie tam walcza, nawet jest jeden polak, Lukasz Kulpa (4-4-0).
Cena nie zacheca, ale obejrzylbym z bliska dzikusow chcacych pourywac sobie glowy.
Thomas Narmo (NOR) (200cm) (4-5) niedoszły rywal Izu na KSW 60 (21 r) gdy miał rekord 4-0, od tego czasu 5 porażek, w tym 4x 1 r, a teraz z zawodnikiem z Bangladeszu ur. w Anglii (1-0) co w amat. MMA (6-0) wygrywał też wszystko w 1 r, czyli może być też KO...
shah2.jpg

Walczy też Gruzin Kwelidze (11-5), który miał walczyć na KSW 80 z Michalskim (23 r), ale poślizgnął się w saunie i walkę odwołano... :confused:

Dobry kickbokser Yousri Belgaroui (196 cm) [6(5 KO)-3] (NED) przegrał ostatnio w Contenderze (na pkt w 23 r)
W GLORY wygrał raz z Alexem Pereirą, później 2 razy był znokautowany, 2 razy też przegrał z Adesanya (raz przez splita) a teraz zawalczy z Egipcjaninem Sami (11-3) z którym przegrał przez splita w 22 r...
 
Witam szanowne grono ekspertow, macie cos do powiedzenia o holenderskim LFL?
Byl tu ktos na ich evencie?

Zastanawiam sie czy sie nie wybrac na ich najblizszy event 18.02. w Amsterdamie ( moje miasto, tylko dlatego bym szedl).
Same no nejmy dla mnie tam walcza, nawet jest jeden polak, Lukasz Kulpa (4-4-0).
Cena nie zacheca, ale obejrzylbym z bliska dzikusow chcacych pourywac sobie glowy.

Idziemy zobaczyć POTĘŻNEGO KULPĘ?
 
Gdyby nie Wiking Narmo nie wypadł Izu byłby dalej w KSW.
Kolega to musi się wybrać po Kulpa to został znokautowany w 19 r w 37 sekund przez gościa z awatara :bye: :lol: a sam znokautował w 22 r Taxi Złotówę, czyli pogromcę naszego Cesarza... :lol: ale ma rywala Surinamczyka (198 cm) czyli kolejne wielkie chłopisko na LFL, czyli kolega ze swoim wysokim wzrostem to się nawet nie łapie do top 4 tej gali wielkich chłopisk...
(201,198, 196,196 cm) :bye:
:benny::lol:
 
Back
Top