Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - Londyn 2017

respect

UFC
Light Heavyweight
Od 4 do 13 sierpnia w Londynie odbywają się Mistrzostwa Świata Królowej Sportu.
Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Oficjalna strona mistrzostw, na której są wszelkie informacje, terminarze, wyniki, wyniki live oraz różne ciekawostki:
https://www.iaaf.org/home
 
Niech mi ktoś napisze gdzie i w jakich godzinach są transmisje bo dziś jestem nieludzko leniwą bulą i leżę w słońcu na dmuchanym leżaku i się roztapiam :fjedzia:
 
Obecnie w trakcie są eliminacje rzutu młotem kobiet. W pierwszej grupie po jednej serii na prowadzeniu jest Malwina Koproń, jeżeli to się utrzyma to mamy wielkie szanse na trzy nasze reprezentantki w finale.
 
Szkoda, szkoda w chuj. Myślisz, że to obecnie sportowiec numer 1 na świecie bez podziału na dyscypliny itp?
Najgorzej, że nie widać następcy ;(
Nie bawię się w takie porównania sportowców, bo np. mógłbym powiedzieć, że Cristiano, czy Messi bo ich najwięcej oglądam, choć nie uważam ich tzw. "bogów" i za najlepszych bez podziału, a ktoś kto lubi koszykówkę powie, że Le Bron, a NFL, że Tom Brady itp. Z grona lekkoatletów wybrałbym Bolta, ale też w tych długodystansowych biegach są takie gwiazdy, choć Bolt jest najbardziej medialny. Niby też Anita nie schodzi z tronu, ale to jednak nie Bolt, dla którego na 10sek. staje pół świata. Następcy są, ale oni nie będą Boltami. Jedyny swego rodzaju i to go wyróżnia.
 
5-ta w eliminacjach z najlepszym swoim czasem w sezonie 11:24, ale udało się awansować do półfinału. W finale rzutu młotem 3 Polki :)
Rewelacja ;) będę miał komu kibicować w poniedziałek wieczorem.
 
Garść newsów z sesji porannych


Kszczot, Lewy i Rozmys w półfinałach 800m



Anita w pierwszym rzucie na luzie kwalifikacja. Jak sama mówi nie przywiązuje do tego wagi. Jutro zapewne 81-82 jak nie dalej









Haratyk dalej w gazie. Jak zakręci się blisko swoje rekordu życiowego to będzie ciekawie








Sesja wieczorna
20:00 - siedmiobój kobiet: pchnięcie kulą
20:05 - półfinały 100 m mężczyzn
20:25 - FINAŁ rzutu dyskiem mężczyzn (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
20:35 - półfinały 1500 m kobiet (Sofia Ennaoui, Angelika Cichocka)

21:05 - FINAŁ skoku w dal mężczyzn
21:10 - FINAŁ 10 000 m kobiet
22:00 - siedmiobój kobiet: 200 m
22:45 - FINAŁ 100 m mężczyzn
 
Last edited:
Coleman z najlepszym czasem przechodzi do finału 9,95. Bolt w bezpośrednim biegu z nim był drugi. Wydaje mi się, że zostaje na początku biegu trochę bardziej niż zawsze.
Finał będzie mega dobry bo Coleman, Bolt, Gatlin i Blake wyglądają na równych sobie jak nigdy.
 
Coleman z najlepszym czasem przechodzi do finału 9,95. Bolt w bezpośrednim biegu z nim był drugi. Wydaje mi się, że zostaje na początku biegu trochę bardziej niż zawsze.
Finał będzie mega dobry bo Coleman, Bolt, Gatlin i Blake wyglądają na równych sobie jak nigdy.
wczoraj w wywiadzie mówił, że ma problemy ze startem, dla mnie Coleman faworytem w finale.
Zaraz Małachowski i Urbanek w rzucie dyskiem i złoto Piotrka :bleed:
 
Coleman z najlepszym czasem przechodzi do finału 9,95. Bolt w bezpośrednim biegu z nim był drugi. Wydaje mi się, że zostaje na początku biegu trochę bardziej niż zawsze.
Finał będzie mega dobry bo Coleman, Bolt, Gatlin i Blake wyglądają na równych sobie jak nigdy.
Bolt strasznie narzeka na bloczki startowe. Podobnie strasznie mu nie pasują. Ale finał i tak pewnie ogarnie
 
Zaraz Małachowski i Urbanek w rzucie dyskiem i złoto Piotrka :bleed:

Niestety nie dzisiaj. Poziom dysku strasznie poszedł do przodu

Na razie trzeba rzucić więcej jak 68,03 by zdobyć brąz MASAKRA. Litwin i Szwed na czele z ponad 69 metrowymi rzutami
 
wczoraj w wywiadzie mówił, że ma problemy ze startem, dla mnie Coleman faworytem w finale.
Zaraz Małachowski i Urbanek w rzucie dyskiem i złoto Piotrka :bleed:

Niestety nie dzisiaj. Poziom dysku strasznie poszedł do przodu

Na razie trzeba rzucić więcej jak 68,03 by zdobyć brąz MASAKRA. Litwin i Szwed na czele z ponad 69 metrowymi rzutami
Dokładnie, Piotrek wygląda kiepsko na tle pozostałych. 5 wynik chyba obecnie i to strasznie wymęczony.
 
Niestety Piotrek kończy na 5 miejscu. Szkoda bo zasługuje na więcej.

Perypetie zdrowotne zaburzyły przygotowania do mistrzostw i jest jak jest. W Cetniewie ten fenomenalny rzut z dodatkowej kolejki napawał optymizmem ale niestety był to jeden i jedyny na taka odległość. Na IO w 2012 na tym stadionie też tez piąty


Manyonga ładnie dojebał :frankapprove:
 
Back
Top