Lando "Groovy" Vannata

w4ar

Maximum FC
Lightweight
images
Landon Vannata urodzony 14 marca 1992. Urodzony w Neptune/New Jersey z którego przeniósł się do Albuquerque/Nowy Meksyk by trenować w JacksonWink Academy u Grega Jacksona.​

Co ciekawe przyznał, że stara się podążać drogą kodeksu jedi.

"Nie ma emocji – jest spokój.
Nie ma ignorancji – jest wiedza.
Nie ma namiętności – jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu – jest harmonia.
Nie ma śmierci – jest tylko Moc"

Zawodnik z rekordem (9-1-0). Jest to bardzo efektywnie walczący zawodnik co można zobaczyć po jego rekordzie, aż 8 starć zakończył przez TKO/KO bądź submission.

Swoją pierwszą walke jak i zarówno porażkę poniósł w debiucie w UFC przeciwko topowemu zawodnikowi dywizji lekkiej Tonemu Fergusonowi. Trzeba zaznaczyć, że walkę z tak dobrym zawodnikiem jak Tony wziął jako zastępstwo za kontuzjowanego Michaela Chiese. Na przygotowanie miał zaledwie dwa tygodnie. Pomimo krótkiego czasu przygotowania sprawił Tonemu niemałe kłopoty.

irrzzfffm9hcgf9zg.jpg

Wszyscy zastanawiali się jak będzie wyglądać Vannata po pełnym obozie przygotowawczym. I chyba nikt się nie zawiódł.

dizel77

UFC
Middleweight
Fajter mega bbede kibicował ale niech przejdzie jakiegoś zapasiora. I gość wygląda jakby był po 30 a nie 24 :lol:

RaphTaba

ONE FC
Middleweight
Zainteresował mnie walką z Fergusonem, a teraz kupił mnie całkowicie.
Mam pytanie. Co oznacza jego nickname? Jeszcze się nigdzie nie spotkałem z tym słowem.

Evo

Maximum FC
Super Heavyweight
Zainteresował mnie walką z Fergusonem, a teraz kupił mnie całkowicie.
Mam pytanie. Co oznacza jego nickname? Jeszcze się nigdzie nie spotkałem z tym słowem.

Ja bym to przetłumaczył jako odlotowy, zajebisty lub coś w ten deseń.