Kurt Pellegrino kończy karierę w MMA

Cinek007

UFC
Flyweight
Kurt Pellegrino informuje na swojej stronie o zakończenieniu kariery: http://kurtpellegrino.com/?q=node/189



Oto przetłumaczony fragment:

W tym momencie swojego życia decyduje się odejść ze sportu jako fajter. Po moich ostatnich walkach doszedłem do wniosku, że już dłużej nie potrafię lub może nie chcę by walczenie było dla mnie proprytetem.[...] Nawet po 4 wygranych pod rząd w ostatnim roku, wciąż miałem wątpliwości. To sprawiło, że zacząłem się zastanawiać, co będzie dla mnie następnym krokiem. Długo rozmawiałem z Joe Silvą i zdecydowałem, że nie odnowię kontraktu z UFC. Potrzebuję czasu by wszystko sobie poukładać na nowo i przemyśleć, co chcę robić w przyszłości. Chcę robić rzeczy które sprawiają mi przyjemność i odświeżają umysł. Skoncentruję się na BJJ i je polepszę. Tak samo z boksem. Chciałbym wziąć udział w kilku zawodach grapplingowych, jak za starych czasów, a może nawet spróbować swoich sił w zawodowym boksie. [...] .Przede wszystkim jednak pragnę spędzać więcej czasu z rodziną. Moja córeczka ma 4 lata i dość już przegapiłem poświęcając życie treningowej rutynie


Pisze także, że pozostaje nadzieja, że wróci kiedyś do klatki.



Znalezione na cagewriter
 
Back
Top