Kurs strzelania do @kaczka41

Masu

UFC
Light Heavyweight
Panowie jest możliwość zorganizowania kursu strzelania na Pasterniku w Krakowie. @MMAkłowicz może pomóc zorganizować. Drwal podobny robi za pincet złotych w tym sto kul do broni długiej i tyle samo do krótkiej. Można tam chyba zorganizować instruktora z GROM. Pewnie po można by zrobić grilla. Termin najlepiej po wakacjach.

Można by nawet pomyśleć o zorganizowaniu strzelania w dzień KSW w październiku.

@Dzihados @Jakub Bijan @Chmura jak widzicie sens to przenieście do HP bo nie wiem czy ktoś tu zagląda.

PS Temat nie tylko krakowski
 
@Dzihados zapraszam do siebie, bedziemy prowadzić ożywione dyskusje nad wyższością kapitalizmu nad innymi systemami :D - wódeczka i te sprawy.
 
Aaaa, ze ze zlotem polaczone, troche zmienia postac rzeczy. Trzebaby w takim razie ewentualnie nocleg ogarnac, teraz to ni chuja nie kupuje powrotnego wczesniej :D Ale to strzelanie to przed chlaniem, a nie po? :DC:
 
Aaaa, ze ze zlotem polaczone, troche zmienia postac rzeczy. Trzebaby w takim razie ewentualnie nocleg ogarnac, teraz to ni chuja nie kupuje powrotnego wczesniej :D Ale to strzelanie to przed chlaniem, a nie po? :DC:
PRZED KURWA!!!:DC::DC::DC:
 
  • Like
Reactions: mat
minigun.png


Będzie można strzelać z czegoś takiego ? :werdum:
 
Aha kiedy dokładnie jest to KSW w październiku?Trzy wesela mam i mam nadzieje,że gala nie będzie w tym czasie.W razie czego jakbym nie mógł być z Wami na strzelnicy to wszystko ogarne wcześniej i wytłumaczę @Masu co ,gdzie,jak i za ile,na ile
 
Aha kiedy dokładnie jest to KSW w październiku?Trzy wesela mam i mam nadzieje,że gala nie będzie w tym czasie.W razie czego jakbym nie mógł być z Wami na strzelnicy to wszystko ogarne wcześniej i wytłumaczę @Masu co ,gdzie,jak i za ile,na ile

Chyba jeszcze nie ma podanej dokładnej daty
 
Ja bym z chęcią, ale niestety (a może stety) za ten hajs mam bardzo fajne warsztaty strzeleckie.

Chyba, że byłaby opcja wpaść ze swoim sprzętem w tym czasie :)
 
Back
Top