Kurs instruktorski - Sztuki Walki

Efib

Oplot Challenge
Featherweight
Serdecznie zapraszamy na kurs Instruktora Rekreacji w specjalności Sztuki Walki!

Zajęcia w tej specjalizacji zawierają w sobie najważniejsze techniki walki z różnych dyscyplin związanych z samoobroną (zarówno sporty uderzane jak i chwytane: boks, bjj, muay thay, judo, krav maga). Uczymy jak prowadzić zajęcia w grupie, podchodzić indywidualnie do każdego klienta, prowadzić zajęcia bezpieczni, atrakcyjnie i skutecznie w zależności od przedziału wiekowego i poziomy umiejętności grupy klientów.

Podczas zajęć realizowana jest teoria treningu w samoobronie i sztukach walki, metodyka treningu w samoobronie i sztukach walki, doskonalenie techniczne w samoobronie i sztukach walki, doskonalenie taktyczne w samoobronie i sztukach walki oraz podstawy walki wręcz w samoobronie i sztukach walki.

Jesteśmy akredytowaną przez MEN Placówką Oświatową, z wpisem do rejestru instytucji oświatowych - dokładnie Placówką Edukacji Ustawicznej. Wydawane przez nas dokumenty mają podstawę prawną i są wydawane na poddruku MEN • owskim po polsku i angielsku. Można się na tej podstawie wykupić ubezpieczenie instruktorskie OC i AC, założyć własną działalność gospodarczą i oczywiście prowadzić samodzielnie zajęcia.

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu to 05 kwietnia 2014r.


Zamień swoją pasję na zawód z przyszłością! :)
Po więcej informacji zapraszamy na: www.efib.pl oraz [email protected]
lub na naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/efibkurs
 
Kwestią czasu był skok na kasę ludzi zainteresowanych MMA. Najpierw Mirek O. zaczał robić weekendowe kursy na sędziego MMA a teraz ktoś zaczął robić weekendowe kursy na instruktora MMA.


Przykro mi ale już wolę kulkę w klatę za zajęciach z Maćkiem Górskim :-).
 
Jak na fakt, że w obecnym świecie na wszystko jest przydatny papier to zawsze to jakaś opcja. Prędzej z tym znajdziesz klientów do nauczania niż z ogłoszenia, że bijesz się od iluś tam lat ;-)Akredytację MEN'u mają, bo uczą "mieszanki różnych sztuk", a nie po prostu MMA hehe ;-)
 
Kurs instruktorski zazwyczaj sluzy do uzyskania uprawnien i zalegalizowania/zweryfikowania swoich umiejetnosci, a nie nauczenia sie wszystkiego o danej sztuce walki. Co z tego, ze nakurwiasz bjj od dwudziestu lat, jak nie masz legalnych uprawnien do nauczania, i jak ktos na twoim treningu skreci kostke lub kark, to bedzie prokurator ze na nielegalu uczysz ?
 
Nie rozumiem , niektórych ..Ktoś trenuje dobre kilka lat z znacznymi sukcesami , dostaje sygnały zewnętrzne , że byłby dobrym trenerem idzie na kurs właśnie by usystematywować pewne kwestie , dopytać o nie zrozumiałe sprawy i zobaczyć jak prowadzi się np " zajęcia " To nie są kursy dla zielonych , fakt nie oszukujmy się , tacy ludzie przychodzą . Sam słyszałem od kolegi dobrego który był wykładowcą w WAS " Warszawska Akademia Sportu " , że na pierwszych zajęciach Karpiński spytał , kto ile trenuje - ci co powiedzieli od roku lub kilku miesięcy . Po prostu ih wyprosił i oddał pieniędze . Taka pstawa jest rzadkością , jednak nie ma co się bać , byle kto nigdzie nie zostanie " od tak " zatrudniony .
 
Back
Top