Kupony UFC 211

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Kupon 1
Yair Roudrigez 2.35
Jorge Masdival 1.96
Jessica Andrade 2.55

Kurs 11.75

Do wygrania-1033zl
 
A myslalem ze juz nie bedzie osobnego tematu...

BTW: Jak juz chcesz sie bawic we wrzucanie kuponow to wrzucaj screena, takie chujstwo literkowe kazdy moze sobie stworzyc, a ile w tym prawdy to nikt nie wie...
 
A myslalem ze juz nie bedzie osobnego tematu...

BTW: Jak juz chcesz sie bawic we wrzucanie kuponow to wrzucaj screena, takie chujstwo literkowe kazdy moze sobie stworzyc, a ile w tym prawdy to nikt nie wie...
Jak ci nie pasuje to wypad z tematu, bardzo malo osób tu wkleja zdjęcia. Ja wklejam wygrane a typy wstawiam na sucho. Nie zaśmiecaj mi więcej tematu.
 
W dodatku na 5 ostatnich wstawił 1 wygrany i grubo do przodu jest :corn:
Ja przynajmniej pisze prawde nawet gdy przegrywam a nie jak niektorzy co sie ukrywaja w swoich norach po przegranej.
:kis:
I nigdzie nie pisalem ze jestem grubo do przodu wiec nie wiem skad to wziales..
Wogole nie rozumiem waszego problemu, wrzucilem temat z osobnymi kuponami by bylo bardziej przejrzyscie a niektorzy zachowuja sie jak debile ktorzy ledwo skonczyli lekcje w gimnazjum i odrazu leca do kompa pisac glupoty w necie.
 
@mmafan2 nie denerwuj się. Niektórzy po prostu tutaj nie pasują (czyt. Cohones).
Nie denerwuje, już jednego glupka zignorowalem i chyba dołączy do niego parę osób :) to jest najlepsze rozwiązanie. Poza tym po co mam czytać posty ludzi którzy nic ciekawego nie wnoszą w dyskusjach.
 
Alibabo, Ty masz akurat chyba najmniejszą wiarygodność na tym forum. Nigdy nie podajesz typów, nie robisz podsumowań, a potem szczekasz i gryziesz po kostkach.
Jakie to ma kurwa znaczenie, czy ktoś wkleja kupony, jeśli podaje, co gra przed galą?

Bez przesady pany, spiny na forum są zupełnie niepotrzebne.
 
No skąd, czasem po prostu z Alibabą musimy się pohejtować.

Nosacz3.jpg
 
No skąd, czasem po prostu z Alibabą musimy się pohejtować.

Nosacz3.jpg
Haha wiadomix :lol: już sie nie wpierdalam w temat bo mnie mmafan na liste ignorów wrzuci. Musze po prostu dać czasem o sobie znać przy takich głupocinach :lol:
 
mnie dal do ignorow, ale nie jestem przejety
Alibabe dałem bo to co typ zawsze pisal wolalo o pomstę do nieba.
Np ze Francis ngannou ma wate w łapach. :no no:
Zawsze pierdoli a tak naprawdę jest chyba 10 gal w plecy. Odkąd się tu zarejestrowalem to nie widzialem by coś wygrał a napierdala swoimi madrosciami na innych:siara:.
 
Frankie Edgar vs Yair Rodriguez, Zwycięzca meczu, Yair Rodriguez 2.11
Demian Maia vs Jorge Masvidal, Zwycięzca meczu, Jorge Masvidal 1.76
Krzysztof Jotko vs David Branch, Zwycięzca meczu, Krzysztof Jotko 1.6
Gabriel Benitez vs Enrique Barzola, Zwycięzca meczu, Gabriel Benitez 1.45
Kurs całkowity
8.62

Możliwa wypłata
2274.51 pln
 
Frankie Edgar vs Yair Rodriguez, Zwycięzca meczu, Yair Rodriguez 2.11
Demian Maia vs Jorge Masvidal, Zwycięzca meczu, Jorge Masvidal 1.76
Krzysztof Jotko vs David Branch, Zwycięzca meczu, Krzysztof Jotko 1.6
Gabriel Benitez vs Enrique Barzola, Zwycięzca meczu, Gabriel Benitez 1.45
Kurs całkowity
8.62

Możliwa wypłata
2274.51 pln
jestes tylko trollem, wiec nie ma za bardzo sensu z toba dystkutowac i chyba nikt nie wierzy, ze postawiles ten kupon, ale juz 1 zdarzenie ci nie wejdzie.
 
jestes tylko trollem, wiec nie ma za bardzo sensu z toba dystkutowac i chyba nikt nie wierzy, ze postawiles ten kupon, ale juz 1 zdarzenie ci nie wejdzie.
Sluchaj lamusie, wcale nie musze z toba dyskutowac a ten temat sluzy do wstawiania swoich kuponow.
Juz ktos wczesniej pisal ze chyba nikt nie wstawia printscreenow, wystarczy podac kurs i wyplate co wlasnie zrobilem.
masz i wypierdalaj leszczu:kis:
germainedenramdaie.jpg 18a24a79e8b643580595a0b84fbac547--ice-age-sky.jpg fe34cfeaf72ca3eb2b6473ade8dd3c3d.jpg
 
@mmafan2 hah nie wchodze w dyskuje z trollem po prostu, te kupony moge ci wygenerowac w ciagu minuty i to nie znaczy ze sa pradzwiwe, pokaz je jak zdarzenia sie odbeda ;) bo jak dla mnie masz 16 lat i zero wiedzy o mma.
 
@mmafan2 hah nie wchodze w dyskuje z trollem po prostu, te kupony moge ci wygenerowac w ciagu minuty i to nie znaczy ze sa pradzwiwe, pokaz je jak zdarzenia sie odbeda ;) bo jak dla mnie masz 16 lat i zero wiedzy o mma.
:mjsmile::cryme::goldi::mamed: patrzac co piszesz to chyba ty masz 16 lat :werdum:
 
Back
Top