Kupony - Astrida

Status
Not open for further replies.
A jaki problem napisać - "nie postujcie w tym temacie bo jest on założony tylko dla moich typów"? Albo chce się pomagać albo pali się frana że się jest pomocnym ;) Śmierdzi troche niedojrzałością, bo jak się coś zaczyna to wypadało by skończyć a nie obrażać się jak jakiś małolat bo ktoś nieprzychylny komentarz napisał.
 
Ja to zrobię Barthez z dniem dzisiejszym - wczoraj na żużlu i Hubim i Idze + 19k :-) aczkolwiek będę wstawiał z lekkim opóźnieniem żeby grupowicze mogli zagrać - a żużel jest tendencyjny ino załadujesz za 500 w STS i kurs z 1,87 robi się 1,52 :-)
To te grupy o których wspominał @DavidMMA ?
Hahaha Pudzian jak widzisz akurat wczoraj 100% - to były pierwsze i ostatnie wrzucone tutaj - próbowałem dać szansę Wam ale niestety jest to samo co w perełkach..

Moją ręczną grał każdy a dziękuję może oprócz Wolfa nikt nie podziękował

A Ty się dalej podniecasz że wrzucisz tu mocny typ za 1,2 i też Ci nie wchodzą - bo to jest buk.


A do tych wyżej to może jeszcze numer konta i stan jego? Kupony wrzucam grupie - tutaj suche typy były i się skończyły. Evo, HighRisk, Reptile potwierdzą.

Bez odbioru.

@Cloud zamknij temat. Dzięki.
Gratulacje, typy jak najbardziej świetne i warte gry. Mimo wszystko z tego co pamiętam to jednak spora część osób podziękowała za typy w "perełkach". Jednocześnie z tego co pamiętam to wstępnie miały tam być wrzucane tylko bety by nie zaśmiecać, w związku z czym myślę, że wielu tak jak ja dziękowało poprzez zostawienie "like-a".
Mimo wszystko jak już kiedyś wspominałem owe perełki zamiast zjednoczyć spowodowały, że robiła się niezdrowa atmosfera.
Dodatkowo jak wspomniał @kraks z tą "szansą" to chyba trochę przesadzone, skoro jak sam stwierdziłeś są to już kursy ubite ("jak każdy już zagra kto miał zagrać"). Jak najbardziej doceniam wiedzę jaką posiadasz, bo nieraz udowodniłeś to świetnymi typami, które sam nieraz pograłem z lepszym lub gorszym skutkiem. Jednakże jak wspominałeś forum miało służyć do dzielenia się typami i dyskusją na argumenty by zawęzić możliwość przegranej co nieraz było robione. Niestety w późniejszym czasie zaczęło się psuć poprzez małą aktywność niektórych użytkowników oraz poprzez wielkie ego innych. Do dnia dzisiejszego nie rozumiem wypominania nietrafionych kuponów, skoro nikt nikogo nie zmusza do grania. Jednak rozumiem też trochę zawód i szydere innych np. z betu Loska, którą z tego co pamiętam sam broniłeś jako pewniak o 90+% skuteczności. Przegraliśmy i tyle, później poszło dobrze. Myślę, że inaczej wyglądała by sytuacja gdybyś pominął część jak @Evo, o "grupach" i "ubitym kursie przez tych co mieli zagrać" i wszystko wyglądało by inaczej. Mimo wszystko, dzięki za typy i życzę dalszej zieloności.

Dzięki, że dałeś nam "szansę" wrzucając tu kupony, które nie są do zżynania, tylko są wrzucone po ubiciu kursów. Bardzo fajna inicjatywa. Następnym razem wrzucaj od razu te już rozliczone na zielono :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top