Kupię bilety na KSW 21!

tomek9

Oplot Challenge
Featherweight
Witam! Kupię bilety na KSW 21. Potrzebuję 2 biletów za około 400zł.



Kontakt. 519-472-466 gg:8395975 Tomek
 
Wiesz co na ebilet juz nie ma,nie zdązyłem poprostu z wpłatą a na allegro straznie zawyżają cene
 
Własnie to widziałem ale nie jestem pewny czy są to dość dobre miejsca. Na torwarze akurat nie byłem
 
Jak będziesz wybrzydzal miejcca to za chwile w ogóle możesz nie pojechac;) Torwar jest tak mały ze z kibla zobaczysz co się dzieje:D
 
cohones.png




ta mapka po prawej to rozłożenie sektorów na 21.
 
Moge powiedzieć, że sektor M jest dość dobry. Blisko wyjścia zawodników a widać tak samo jak z każdego innego miejsca na trybunach. Sam na KSW 15 siedziałem w sektorze "N" i było dobrze. Niestety sprzedający robi aż 2x przebitke ;/
 
Na dniach powinni rzucić bilety na płytę. Ale najtańszy będzie kosztował 3, albo 4 stówki pewnie. Ja swoje kupiłem chyba 3 dnia od ich pojawienia się widząc jak schodzą szybko.
 
Ja się wybieraŁEM do momentu kiedy zobaczyłem że wiara wykupiła wszystkie bilety :D Ale może coś się uda wykombinować...
 
Tomek: najdalsze krzesełka - tak (może nawet 250)



Ale musisz być czujny, bo patrzac co się dzieje, jak rzucą - szybko znikną
 
Ja niestety przez to ze wynagrodzenie za późno dostałem to i z wpłatą się spóźniłem i anulowali :-)
 
Kaczka41-no racja tylko ciekawe kiedy dadzą te bilety bo nie wiem czy kupować na allegro czy czekać na płyte hmm
 
a byliście kiedyś na płycie? ciekawe jaka widoczność bo to jednak na poziomie ringu
 
Ja byłem,jest nawet ok,chociaż akcje z parteru oglądasz na telebimach.Dobre wrażenie robi "bliskość" walki,odgłosy uderzeń,podpowiedzi cornerów itd.
 
Siedziałem na płycie w Atlasie. Miałem to szczęście, że akurat telebimy nie były bezpośrednio nade mną. Ale Ci co siedzieli pod telebimami, byli skazani tylko na ring. Im blizej, tym w sumie rzadziej spoglądasz na telebim. Z dalekich rzędów na trybunach - jesteś na to skazany. W Ergo miałem miejsca za 100 już dokładnie nie wiem, kótry rząd, ale lepiej dopłacić trochę i być bliżej ringu, serio, lepiej się ogląda
 
tez byłem w atlasie miałem chyba te po 50 nie pamiętam no i właśnie tak jak mówisz byłem skazany na telebim. Jak dodzwonie się do ebilet to zapytam ich kiedy bedą bilety i poinformuje na forum
 
a moze chcesz odsprzedać dwa bilety :D nie no zobaczymy może na płyte bedą jakieś w dobrej cenie
 
Tomaszu, popros moderacje, by usunela Twoj nr z pierwszego posta, bo zaraz Cie zaczna tropic. Bylem w Torwarze, oczywiscie po browarze, widocznosc bardzo dobra, najkorzystniej wychodzi pierwszy rzad na trybunach. Przed soba nie masz nikogo, tylko krzeselka troche nizej (plyta).
 
Trybuny idą w górę więc to, że najkorzystniej wychodzi 1 rząd to bzdura. Gość musiałby wyglądać jak Stuve albo jeszcze wyższy żeby ci to mogło przeszkadzać, a z niższych rzędów widoczność zadoników jest troszkę ograniczona ze względu na liny. Im wyżej tym problem z linami mniejszy...







@down







Ja mialem miejsce w 1 rzędzie w sektorze N i niebieskie barierki owszem są, ale w żaden sposób nie przeszkadzają. Co więcej można o nie fajnie oprzeć kikuty. :)
 
Tomano, nie wiem na jakim ty sektorze byłeś, ale pierwszy rząd jest najgorszy, przynajmniej tam gdzie ja siedziałem na MMA Attack (nie pamiętam jaki sektor, ale miejsca za 140 zł, po promocji 70) tak było. Ja szczęśliwie siedziałem w drugim, ale ci co siedzieli w pierwszym mieli na wysokości twarzy jakąś chujową barierkę czy inne gówno i podejrzewam, że nie było im wygodnie oglądać.
 
Byles kiedykolwiek na gali? Siedziales kiedykolwiek w I rzedzie?


Jesli odpowiedz jest przeczaca na ktorekolwiek z pytan - nie odpowiadaj dla mnie.


Chodzi mi o Irysa
 
Tak się składa, że siedziałem w 1 rzędzie na KSW 15 tak jak pisałem wyżej :) CHyba ten 1 browar ci do łba za mocno uderzył :P
 
Back
Top