KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do militariów itp.

cRe

UFC
Strawweight
Nie pamiętałem czy jest jakiś inny temat do małego handlu więc piszę tutaj. Jak coś to niech ktoś przeniesie.

Robię porządki w domu i mam trochę rzeczy które już nie są mi potrzebne i chce się ich pozbyć. Jak kogoś zainteresuje coś to niech da znać:

-Sprzęt do ASG: Używany, stan zróżnicowany - taki jak na zdjęciach

Kopia munduru 101 dyw powietrzno-desantowej na prawdziwego dzika, rozmiar XXXL 25zł

M4A1 - właściwie nówka: 90zł
FOTO
E7WsRCU.jpg

M4A1 - używana raczej na części: 40zł
FOTO
H859SP4.jpg

Magazynki do M4A1 (4x hicap metal, 1xrealcap plastik) 20zł
FOTO
fnvIeSc.jpg

Okulary balistyczne ze sztywnym pokrowcem oraz wymiennymi szkłami, regulowane. 50zł
FOTO
uaqHgfw.jpg

N2qMWQL.jpg

Kopia Hełmu Mich 2000 wraz z kamuflowanym czepkiem 20zł
FOTO
wsjzAgM.jpg

Gg9GrWq.jpg

Manierka wojskowa wraz z kamuflowanym pokrowcem 10zł
FOTO
jQ7mWsd.jpg

Menażka wojskowa z 2 wojny światowej z pokrowcem 10zł
FOTO
M5CvahM.jpg

Nakolanniki 10zł
FOTO
mJbHBgO.jpg

Kamizelka taktyczna 30zł
FOTO
RtRcLOI.jpg

Pokrowiec na Camelbag 15zł
FOTO
J40cUzL.jpg

Pas taktyczny z 3 ładownicami 10zł
FOTO
yDzFsow.jpg

Pochwa udowa na pistolet 15zł
FOTO
1jjp0xc.jpg

Maska gazowa typu Borsuk 15zł
FOTO
Anqaocf.jpg

Kamizelka taktyczna modular tactical vest80zł
FOTO
9X7eS5U.jpg

Worek części zamiennych do M4A1 (bierzesz wszystko albo nic nie chce żeby mi zalegały): 40zł
-
Okulary ochronne
-Mechanizm spustowy (tłok sprężyna itd)
-Szyna riss i osłonki
-Kolba z miejscem na baterie + baterie
-Trzon kolby
-Rączka
-Lufa 363mm nówka
-Lufa z systemem hopup
-Dwie baterie
-Wycior
FOTO
rUtVhHa.jpg


-Karty Magic The Gathering 15zł, 102 sztuki, czarne, czerwone i czarno-czerwone (jak ktoś zainteresowany to mogę podać szczegóły)

-Ławeczka Thorn 80zł http://img.bazarek.pl/215429/14291/2201180/15973445504daecedfd74ae.jpg

-Plecak "kostka" 10zł z naszywkami
FOTO http://i.imgur.com/ereathq.jpg


Jak coś będzie jeszcze to dodam post niżej. Mogę zrobić dokładniejsze zdjęcia jak ktoś będzie czymś zainteresowany. We Wrocławiu odbiór osobisty. Jak wysyłka to dojdzie koszt paczki.
 
@PIR
Korpus i szyny metalowe, kolba i osłony na RIS plastikowe, rączka transportowa metalowa. Forma AGM. Dwa razy była strzelana. Chcesz mogę dać więcej zdjęć.
 
Witam panowie nie wiem czy dobrze pytam ale kto pyta nie błądzi. Moje pytanie jest następujące :D Szukam rady odnośnie butów trekingowych. Planuje pieszą wędrówkę w przyszłym roku około 30 dni w mieszanym terenie trochę nie wysokich gór. Szukam rady co mi doradzicie ?
 
Witam panowie nie wiem czy dobrze pytam ale kto pyta nie błądzi. Moje pytanie jest następujące :D Szukam rady odnośnie butów trekingowych. Planuje pieszą wędrówkę w przyszłym roku około 30 dni w mieszanym terenie trochę nie wysokich gór. Szukam rady co mi doradzicie ?
Ja mam takie jak poniżej tylko czarne. Super lekkie i przewiewne, ale polecałbym zmierzyć i ogólnie udać się na oględziny. Po wielu wędrówkach trochę mi się Gore-Tex poszarpał, ale to chyba moja wina. Model to Timberland Chocorua Trail Gore-Tex. Myślę, że w przyszłym roku zapoluję na coś innego żeby zobaczyć różnicę, ale w każdym razie te są godne polecenia. Minusem może być to, że nie ma "zabezpieczonego" noska i trochę się "tyrają".

5698203539
 
Czy te dwie pozycje jeszcze aktualne?

Manierka wojskowa
wraz z kamuflowanym pokrowcem 10zł
Menażka wojskowa z 2 wojny światowej z pokrowcem 10zł
 
Wrócę do domu
Czy te dwie pozycje jeszcze aktualne?

Manierka wojskowa
wraz z kamuflowanym pokrowcem 10zł
Menażka wojskowa z 2 wojny światowej z pokrowcem 10zł
Wrócę do domu i zerkne czy mi się gdzieś nie zapodzialy Ale raczej aktualne.
 
Wrócę do domu
Czy te dwie pozycje jeszcze aktualne?

Manierka wojskowa
wraz z kamuflowanym pokrowcem 10zł
Menażka wojskowa z 2 wojny światowej z pokrowcem 10zł
Wrócę do domu i zerkne czy mi się gdzieś nie zapodzialy Ale raczej aktualne.
 
Poprosiłbym w takim razie tylko jeszcze fotkę pokrowca od manierki od tyłu (chodzi mi o metkę - czy to kontrakt wojskowy).

I prawdopodobnie wezmę obydwie :)
Dzięki!

PS: jest tu możliwość wysyłania wiadomości prywatnych?
 
Poprosiłbym w takim razie tylko jeszcze fotkę pokrowca od manierki od tyłu (chodzi mi o metkę - czy to kontrakt wojskowy).

I prawdopodobnie wezmę obydwie :)
Dzięki!

PS: jest tu możliwość wysyłania wiadomości prywatnych?
Nie ma prywatnych wiadomości. Pisz tutaj: [email protected]

co do fotki to z tyłu pokrowca manierki jest coś takiego.

qPMkCqZ.jpg
 
Ja mam takie jak poniżej tylko czarne. Super lekkie i przewiewne, ale polecałbym zmierzyć i ogólnie udać się na oględziny. Po wielu wędrówkach trochę mi się Gore-Tex poszarpał, ale to chyba moja wina. Model to Timberland Chocorua Trail Gore-Tex. Myślę, że w przyszłym roku zapoluję na coś innego żeby zobaczyć różnicę, ale w każdym razie te są godne polecenia. Minusem może być to, że nie ma "zabezpieczonego" noska i trochę się "
5698203539
Ja mam takie jak poniżej tylko czarne. Super lekkie i przewiewne, ale polecałbym zmierzyć i ogólnie udać się na oględziny. Po wielu wędrówkach trochę mi się Gore-Tex poszarpał, ale to chyba moja wina. Model to Timberland Chocorua Trail Gore-Tex. Myślę, że w przyszłym roku zapoluję na coś innego żeby zobaczyć różnicę, ale w każdym razie te są godne polecenia. Minusem może być to, że nie ma "zabezpieczonego" noska i trochę się "tyrają".

5698203539
 
Jakiś błąd się wkradł, kiedy go chciałem odpowiedzieć.Ale ok buty B00yak buty wyglądają 8,5/10 jak dla mnie. Cenna nie jest super, ale że trip jest za długi czas, mam przez rok kompletować sprzęt lubie sprzęt tego typu i ubrania. aktualnie szukam bojówek które mogę też używać na co dzień. To moja lista :okulary, bojówki, buty, kurtka przeciw deszczowa, czapka z daszkiem, polar, plecak (dokładnie jeszcze nie wiem jaki) trasa ponad 30 dni, jedzenie będzie można kupić gdzies po drodze. Jest chętny do pomocy ?
 
Back
Top