Kulinarni ninja, przepisy i inne szao ciao.

Senator Kozioł

Bellator
Lightweight
Drodzy wilkowyjanie jak i inni sympatycy gotowania.
Razem z Czerepachem wymyśliliśmy, że przyda się temat, w którym będziemy chwalić się naszym korytkiem, bo przecież każdym chetnie opierniczy cos na ciepło, czy letnio też.
Ja ostatnio osobiście bardzo się w to wkrecilem, mam nadzieję, że znajdzie się nas tu paru. Wilkowyje nie pomyje!
:roberteyeblinking:

Wczoraj na obiadek poleciała improwizacja, faszerowany bakłażan, nuggetsy z marchewki i cukini, sosik z gorgonzoli. :ożeszty: nawet smakowalo.
 
Drodzy wilkowyjanie jak i inni sympatycy gotowania.
Razem z Czerepachem wymyśliliśmy, że przyda się temat, w którym będziemy chwalić się naszym korytkiem, bo przecież każdym chetnie opierniczy cos na ciepło, czy letnio też.
Ja ostatnio osobiście bardzo się w to wkrecilem, mam nadzieję, że znajdzie się nas tu paru. Wilkowyje nie pomyje!
:roberteyeblinking:

Wczoraj na obiadek poleciała improwizacja, faszerowany bakłażan, nuggetsy z marchewki i cukini, sosik z gorgonzoli. :ożeszty: nawet smakowalo.


No dobrze, ale zapomniales o najwazniejszym, gdzie zdjęcie ?!?

:danaillegal:
 
erhhtv.jpg
erhhtv.jpg
 
Drodzy wilkowyjanie jak i inni sympatycy gotowania.
Razem z Czerepachem wymyśliliśmy, że przyda się temat, w którym będziemy chwalić się naszym korytkiem, bo przecież każdym chetnie opierniczy cos na ciepło, czy letnio też.
Ja ostatnio osobiście bardzo się w to wkrecilem, mam nadzieję, że znajdzie się nas tu paru. Wilkowyje nie pomyje!
:roberteyeblinking:

Wczoraj na obiadek poleciała improwizacja, faszerowany bakłażan, nuggetsy z marchewki i cukini, sosik z gorgonzoli. :ożeszty: nawet smakowalo.
Jestem za, ale kulinaria już mamy. Wrzucaj tam wszytko, Ci co są zainteresowani zawsze wiedzą, że co warte uwagi to się tam pojawi. A jeżeli chcesz przy okazji najwbać lajków to wrzucaj zdjęcia też do HP :D
 
Back
Top