Kto następny dla Helda?

Diego3

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Witam wszystkich użytkowników w Swoim pierwszym założonym temacie dyskusji :D







A pytanie następujące: Kogo widzicie dla Marcina jako rywala przed walką o pas Bellator? Sądzę, że z kimś zawalczy na podtrzymanie ciągu, ponieważ Chandler ma przed Nim jeszcze 2 rywali a nie daj Bóg jakaś kontuzja... Ja zaglądając na stronę Bellatora i przeglądając ich zawodników trafiłam chociażby na Paul'a Sass'a. Rywal ładnie prezentowałby się w CV a i dałby ciekawą walkę jako parterowiec i weteran UFC. Z realnych rywali łatwych do zakontraktowania byliby jeszcze paru ale raczej typowo do obicia. No i jeszcze jest Sarniawskiy, ale nie znam go zbytnio, wiem tylko, że walczy we wszystkich remizach na Syberii, więc sam nie wiem.



A Wy? Kogo widzielibyście/Na kogo liczycie ?
 
ja licze że Bellator upadnie w ciągu kilku miesięcy i Held zostanie wolnym zawodnikiem i będzie mógł pójść do UFC :-)
 
temat o drabince LW w Bellatorze... koszmar sie spelnil. :O



jakich Chandler ma 'rywali'? jest Will Brooks z pasem, kto jest tym 'drugim'?



najlepszy scenariusz, Brooks wygrywa z Chandlerem (co sie pewnie nie stanie) i Heldzik dostaje Willa.
 
@up jest też chyba Jansen jak wygra z Hawnem, ale Marcin mówił że czeka na wynik walki Chandler-Brooks w tym kontekście
 
Z powodu nadprogramowej liczby bezpośrednich pretendentów, myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby walka Brooksa z Chandlerem o pas oraz Helda z Jansenem o miano pierwszego pretendenta. A potem Chandler/Brooks vs. Held/Jansen i problem zostałby rozwiązany.
 
Przejściowe standardy czyli hawn/rickels, a później rewanż na chandlerze i teraz widzę Marcina jako faworyta
 
Z pozycji Jansena. Czemu ma znowu walczyć z Heldem skoro już z nim wygrał? ;] Trochę obiektywizmu czy empatii Panowie ;-)



Przynajmniej przez ten tłok jest to najciekawsza dywizja w Bellatorze :-)
 
No,a jak :-) Polak znaczy lepszy i wskakuje przed szereg? ;-) Choć sam poległ z nim bezpośrednio? Nie to, że wygrał po prostu kolejny już turniej :P?



Nawet Marcin mówił w wywiadzie, że zapewne zawalczy z kim w międzyczasie, ale titleshota nie straci, nawet jak przegra. Najpierw Jansena kolej.
 
a Jansen przypadkiem się jeszcze nie leczy? Kuć póki gorące, Marcin jedzie na walkę Brooksa z Chandlerem, wchodzi niczym Conor do klatki i wyzywa do klatki. Skoro to Bellator to można jeszcze kogoś w masce wpuścić z nim, np Sławka Szamotę albo Duke'a Roufusa
 
Poczekajmy do 15 listopada, wynik walki Chandler - Brooks a przede wszystkim przebieg rozmowy Marcina z nowym szefem moze wiele zmienic.
 
Freeman Jansen walczy na Bellatorze 130 z Rick'iem Hawn'em. Jesli wygra to obawiam się, że wskoczy przed Marcina i to on zawalczy z Chandlerem bądź Brooksem. Zresztą Dave powinien juz dawno walczyć o pas gdyby nie kontuzja. Liczę na niespodzianke w postaci wygranej Hawna, wtedy jasnym będzie, że Held dostanie TS
 
w przypadku wygranej Hawna to Jensen dalej ma zagwarantowany TS, Marcin sam o tym wspominal wiec sytuacja nie jest taka kolorowa. licze na rozmowe ze Scottem skuteczna.
 
Back
Top