KSW20 - Zapowiedź

Szady

MMARocks
Cohones
@mrfreakzZobowiązałem się publicznie do krucjaty przeciwko nieprawidłowościom w działaniu i wypaczaniu wyników typera MMA Rocks. Stąd moje pytanie: Jak wytłumaczysz swój znakomity rezultat z ostatniej gali? :-)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
@malinowskydzięki za pamięć! :-)@szadyhm. powiem szczerze :-) włączyłem pierwszy raz w życiu Typera przed tą galą, która ostatnio leciała i pomyślałem, że sobie dla zabawy obstawie. główne walki obstawiłem wg typowania redakcji resztę w zasadzie losowo. zapisałem, wyłączyłem, wchodzę na kompa koło 10 rano (gali ufc nie oglądałem), patrzę a tu miejsce w czołówce (bodajże 5) i 65 pkt chyba. i jakoś tak przypadkiem wchodzę w odnośnik gdzie się typuje wyniki i patrzę a tam cztery główne walki można typować, byłem trochę zdziwiony, no ale myślę sobie wypróbuje czy faktycznie da się zmieniać. zmieniłem na te wyniki, które były podane po gali, kliknąłem zapisz i wyłączyłem. pomyślałem, że i tak się nie zapisało, bo nie da się po gali typować. potem patrzę, a tu 2 miejsce :-) WTF? heheale przynajmniej szczerze Ci odpowiadam, przyznaję, zmieniłem po gali wyniki czterech głównych walk :-)
 

Szady

MMARocks
Cohones
@upChłopie, takiej szczerej odpowiedzi to się nie spodziewałem. Szacunek za przyznanie się. :-)
 

Szady

MMARocks
Cohones
@SzekeraBardzo dużo zależy od tego, które KSW będzie w PPV. Jeżeli ten "rodzaj" transmisji zostanie przeniesiony na przyszły rok, to jest szansa, że kogoś z tej dwójki zobaczymy już na najbliższej gali.
 
Top