KSW wybiera trzecią KSW Girl

Za www.konfrontacja.com
Czternasta gala “Konfrontacji Sztuk Walki” to przede wszystkim emocje sportowe, pojedynki w formule MMA, które na pewno rozgrzeją wszystkich do czerwoności i dostarczą wszystkim oglądającym maksymalnej dawki adrenaliny. Jednak to nie koniec atrakcji, które Federacja KSW zamierza zaserwować prawdziwym fanom wszechstylowej walki wręcz. Postanowiliśmy, że specjalnie przed łódzką odsłoną KSW zorganizujemy wybory na trzecią KSW Girl, która podpisze z Nami kontrakt i na najbliższej gali zaprezentuje się wszystkim podczas wręczania pucharu zwycięzcy jednego z extrafight. Udział w konkursie bierze dziewięć tryskających seksapilem kobiet, których zdjęcia prezentujemy poniżej. Która zwycięży? Wszystko w rękach kibiców. Dzięki przygotowanej na potrzeby konkursu sondzie to sami Państwo wybierzecie nową KSW Girl.
Głosować na swoją faworytkę można tylko za pośrednictwem portalu Konfrontacja.com do 16 września. Ogłoszenie wyników oraz możliwość zobaczenie wszystkich uczestniczek na żywo odbędzie się podczas konferencji prasowej przed KSW14, która już 17 września na terenie łódzkiej “Manufaktury”. Podczas konferencji, która na żywo będzie transmitowana w kilku telewizjach będą obecni wszyscy zawodnicy walczący na KSW14.

Zdjęcia dziewcząt oraz możliwość głosowania tutaj

KSW wybiera trzecią KSW Girl

Yagiel

UFC
Lightweight
tutaj wiecej zdjec dziewczyn http://beta.polskieradio.pl/43/279/Artykul/259717,Wybory-seksownej-KSW-Girl-%28Zobacz%29

Moje faworytki to Sylwia, Luba, Gosia i Patrycja ;] ciężki wybór
icon_smile.gif

biszu

Oplot Challenge
Welterweight
no wybór cięzki ;p
p. Wiola wygląda jakby urwała się z nk albo fotki.pl ;d

Wujek

KSW
Featherweight
Yagiel zaznaczyć kropeczke i nacisnąć button głosuj . Ale cię te panie zamroczyły
icon_biggrin.gif
Wszystkie Panie bardzo atrakcyjne
icon_biggrin.gif
Choć Sylwia i Patrycja chyba najbardziej : ) ale każdy ma swój gust
icon_biggrin.gif

Yagiel

UFC
Lightweight
Wujek widzę, że mamy podobny bo też te 2 wybrałem
icon_smile.gif
Ale postawiłem na Patrycję, znalazłem film z nią i z Sylwią i wypadła dużo lepiej.

Serio albo jestem zamroczony albo nie mam tego przycisku
icon_smile.gif
może wina mojego linuxa i firefoxa albo muszę się mocno skupić
icon_smile.gif

Drunk Cat

Brutaal
Middleweight
tylko 9 kandydatek???? ;/ do “Żabki” skladaja więceJ CV … jakies filmy jak chodza? jak sie ruszaja? … ciekawe jak sie prezentuja na żywo
icon_neutral.gif

Drunk Cat

Brutaal
Middleweight
Niektore zdjecia typowo pod “casting na ring girl” ….Magda Godlewska – do katalogu biura podrózy , Luba Miało-cyt.” interesuje sie fotografia” jezeli to sa jej zdjecia TOP 3 to jedyne zdjecia jakie widziaal to na ulotkach TESCO – a ostatnie zdjecie to na casting opiekunki do dziecka…. Karina za subtelnie … Wiola Bartos – zdjecia z lustra????!!!!!!! na casting????!!!!!!……..Gosia Gozdzik przyjmuje nawet 3 PALCE!!! wiec odpada zdecydowanie ….. Sylwia- ciezko cokolwiek powiedziec przez pryzmat tych zdjec (pod katem RG. oczywiscie) … Anite tez bym zobaczyl w inych ujeciach Patrycja nawet ok …. uważam ze kazda kandydatka powinna miec chociaz dwa zdjecia jak dwa pierwsze AGATY JAśKIEWICZ
icon_wink.gif
…. dlatego KLIKAM … trzeba kliknac na imie i nazwisko czy mozna np na posladki? – AGATKI J.

Kraver

Legacy FC
Middleweight
Takie kobiety TYLKO w POLSCE!!! ufc ring girls sie przy naszych pięknościach chowają!!!!

Patrycja i love you :*!!!!

motyLaNoga

Oplot Challenge
Heavyweight
nie lubie takich disco dup. wygladaja jak by z gumy byly. nie maja jaj. logan stanton sciagnac do polski.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Motylanoga:
To chyba dobrze, ze nie maja jaj
icon_biggrin.gif
Czy raczej preferujesz z jajami?
icon_biggrin.gif

TheChosen1

KSW
Lightweight
Wszystkie śliczne ale właśnie… bez charakteru, czy tam jaj jak kto woli
icon_wink.gif
Podczas wyborów prezydenckich też trzeba wybrać mniejsze zło, analogicznie tutaj także, więc wybór padł na Karinę. Where are you Arianny…?

jedras

Oplot Challenge
Welterweight
ja tam sie ciesze ze “bez jaj”… dziwnie by w bikini wyglądały…

KSW podjęło bardzo dobrą decyzję. Nie dość że jest mordobicie to jeszcze gołe dupeczki, czyli to co każdy prawdziwy fan mma uwielbia. Dobra decyzja, szkoda że tak późno
icon_smile.gif
Bede z aparatem w manufakturze 17 września to cykne im pare fotek specjalnie dla was
icon_smile.gif

Born2kill

UFC
Heavyweight
Widze,ze w Polsce naprawde łatwo wsyzsyc łykają Ameryke…UFC jest najlepsze, ale ich dziewczyny wcale nie. Tymbardziej wlasnie Arianny mi sie taka pospolita wydaje juz po tylu galach na jakich ją widzialem. Jest tu pare ciekawych osob w konkursie i ksztaltow, ale ja nie ufam fotkom i wogle tv jesli chdozi o urode
icon_wink.gif

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie wiem co Grabowska tak wysoko robi,nie liczac jej to pierwsza trojke tak jak stawialem, choc ta Luba dziwie sie, ze tak nisko. Chodzi o to by wybrac taka, ktora nie bedzie kolejna przemykaczką przy i po ringu, ale podola takiemu zadaniu jakie daje sie wlasnie dziewczynom UFC
icon_wink.gif
ale to i tak tylko element dekoracyjny, lepiej by nie musialy odwracac uwagi od slabej jakosci walk
icon_wink.gif

Falcon

Oplot Challenge
Middleweight
jak dla mnie żadna nie jest lepsza od tych dwóch poprzednich
http://img413.imageshack.us/i/ringgv.jpg/