KSW straciło szacunek kibiców, ale to nie ma znaczenia.

kokos:



mozg_rozjebany.gif
 
Co by nie powiedzieć o autorze, to artykuł sam w sobie dobry . Dużo prawdy moim zdaniem .
 
dzieki za obiektywna ocene. oni oceniaja mnie, a nie to co napisalem, argumenty. niestety pelno tu krzykaczy, ludzi ograniczonych.
 
Za wikipedią:

artykuł • ogólna nazwa drukowanej wypowiedzi publicystycznej, od notatki informacyjnej na temat polityczny, społeczny, kulturalny, sportowy • po krótki esej. Dobry artykuł powinien być przejrzysty kompozycyjnie, zawierać logiczny wywód, w którym kolejne argumenty stanowią potwierdzenie tezy lub opis sytuacji.


Sorry ale za chuja nie nazwałbym chłamu koksa artykułem.
 
kleszcz91 zrozumiałem, za to Ty chyba nie bardzo. Poprostu chociało mi o to, że robienie z Nowaka statystycznego polaka to taka troche głupota, jakby nie można było tego zastąpic sformułowaniem "przeciętny widz". Czasami ludzi denerwuje używanie ich nazwiska do pokazania czyjejś głupoty...
 
poza walka Pudziana nie ma protestow wsrod Kowalskich. a nawet teraz widze, ze czesc osob jest przekonana, ze dogrywka to by byla formalnosc dla Pudziana. Polsat ma to w dupie. wieksze walki byly w boksie, a i tak nic nie zrobili.
 
ze w sensie ze formalnosc ze co?







moj stary rocznik 1950 wlasnie wczoraj sie dowiedzial co to MMA a rozumial ze Pudzian przegral wiec z czym do ludu?
 
Back
Top