KSW potrzebuje łokci

Dallas

Oplot Challenge
Middleweight
Powtarzając sobie gale KSW 31 - która mi się notabene b.podobała - czuję się zobligowany podnieść kolejny raz w historii tego forum kwestie łokci ; których to wykluczenie wypacza formułę MMA w sposób zbyt istotny dla komponentów stanowiących o charakterze tego sportu. Zwyczajnie zbyt wiele technik, pozycji, traci na znaczeniu ,atrakcyjności, z powodu wykluczenia uderzeń z łokcia. Zarówno wartość sportowa jak i samo show na tym zbyt wiele traci.
Jest to przyjemne dla widza z Polski że gala jest made in Poland. Podoba mi się też element którego brak w UFC,; budowanie etosu gladiatora, wzniosła muzyka między przerwami, epicka narracja. To jest dobra robota i potrzebna bo nie jest to bieg przez płotki żeby podchodzić do tego na sucho, czysto sportowo.W jakiś sposób wypada to jednak celebrować i zaznaczać.
Reasumując:
Krew, napój Bogów. Zasługuje na szczególną oprawę a Bogowie zasługują na łokcie.

Choćby taki Bedorf nie byłby krytykowany za dyspozycję, bo z tego co widziałem , miał wiele okazji by połamać nos Grahamowi z użyciem łokcia.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Elbows, only on Pay Per View ;-)

Przynajmniej tyle by zrobili dla luksusowych widzów jak już nie mogą w Polsacie :P

Łokci co prawda nie ma w żadnej parterowej sztuce, są w stójce, ale jednak jest to urozmaicenie i zawsze byłem ich fanem w obu płaszczyznach plus klinczu oczywiście.
 

skunx

KSW
Heavyweight
dobrze dla Karola że nie ma łokci bo w tym dosiadzie to by jemu się z nosa lało jeśli by w ogóle dotrwał do tego etapu..
 

EXSite

WSOF
Lightweight
Choćby taki Bedorf nie byłby krytykowany za dyspozycję, bo z tego co widziałem , miał wiele okazji by połamać nos Grahamowi z użyciem łokcia.

Tego właśnie zabrakło u Karola miał pełny dosiad, ale nie mial sił na wyprostowanej ręce, myśle ze łokcie wiele by tu rozwiązały, efektowność gwarantowana
 

Dallas

Oplot Challenge
Middleweight
Zawsze można udobruchać Polsat, ochraniaczem na łokieć, takim jak dla siatkarzy, ale lepszy byłby jak dla skejterów.
 

Minionek

EFC Africa
Lightweight
Nie ma opcji jak chcą być w otwartej telewizji, po tym co pokazali z Omen to jeszcze dalej niż bliżej
 

pawcio71

BAMMA
Bantamweight
Mam nadzieję, że KSW zmierza w tę stronę. Kiedyś była o tym nawet mowa już w kontekście Londynu.
 
Top