KSW kupiło ZUFFA

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
Myslelismy ze nic nie przebije kupna Strikeforce, a jednak.To oficjalne, Matrin Lewandowski i Maciej Kawulski potwierdzają zakup Zuffy, cena nie została jescze ujawniona. To duze wydarzenie na scenie i nie wszyscy sie tego spodzewali, ale zaczynamy sie chyba przyzwyczajać do takich rozszad wśród organizacji.Martin twierdzi ze zyski z gal z Pudzianem były tak duze ze pozwoliły na porządne inwestycje, wspomogli się tez kredytami rządowymi.Pierwszą decyzją nowego zarzadu było zwolnienie Danego White'a, z funkcji prezydenta UFC i zatrudnienie go jako sparing partnera dla Pudziana (slamy)Kazda kolejna gala UFC bedzie miałą oznaczenie KSW, ale dopiero po KSW 16 zeby nie zmieniac juz promocji. Tak więc UFC 130 będzie miało już oznaczenie KSW 17 Edgar vs Maynard 3 itd.Rozmowa z Maciejem:Co zmieni sie teraz w organizacji?"Na razie wiele sie nie zmieni, kontrkty wciaz obowiązują, mysle ze to pozytywne dla sceny, wszyscy sie zastanawiaja czy Alistair Overeem i inni czołowi HW dadzą radę "nowemu" Pudzianowi, Na KSW 16 bedziemy mieli w czym przebierać, na poczatek jednak cos słabszego, zastanawiamy sie między Fedorem a Lesnarem o tytuł mistrza swiata MMA"Jak to mozliwe ze KSW kupiło takiego giganta?" To normalne najpierw Zuffa kupiła Strikeforce teraz my ich, szczupak porzera okonia a rekin szczupaka, biznes jest biznes"
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Piorun jesteś mistrzem tego forum. :-) I chyba największym kretynem. No offence. :-)
 

Houk

BAMMA
Featherweight
chłop się postarał żeby nas zabawic, wyszło jak wyszło, ale luzu więcej drodzy komentatorzy. ;-) Mortcik taki fajny dzień, wiosna przyszła, daj na luż z tym ubliżaniem. ;-)
 

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
Piorun, ja pierdolę. :-):-):-) chyba nie myślałeś zbyt długo nad tym "znawco".czy ktoś może mu zabrać kompa? albo przynajmniej odciąć internet? będę wdzięczny. :-)
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
outcast, wierzysz w to? Bo ja czytając posty Pioruna myślę, że albo to jest prowokator, albo kompletny idiota. :-)
 

Houk

BAMMA
Featherweight
Mort, wydaje mnie się, że jestem tu chwilę dłużej ;-) i niejedno juz widziałem, może nie jestem taki płodny jak Ty ale czytam wszystko niemal od deski do deski. Masz rację co do niektorych jego wypowiedzi lecz daj mu szansę. to też Człowiek i ma uczucia. ;-) Peace.
 

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Super wiedziałem ,że do tego dojdzie KSW jest teraz gigantem nie mogę sięopanować:D
fuck+yea.jpg
 

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
podziwiam wytrwałość pioruna. Mimo, że po każdym poście jest gnojony przez 2 strony to dalej się nie poddaje. gdyby tak trenował to byłby mistrzem UFC :-)
 

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
" To normalne najpierw Zuffa kupiła Strikeforce teraz my ich, szczupak porzera okonia a rekin szczupaka, biznes jest biznes"hahaha
 
Top