KSW FC - porachujmy się

GLF

KSW
Light Heavyweight
Czyli powszechny spis ludności ;)
Proponuję orientacyjne przeliczenie liczby osób z forum, które zdecydowały się zakupić retransmisję KSW FC i które mają moralne prawo rozpisywania się o "prawdziwym MMA" :P



Uploaded with ImageShack.us
 
po co? i tak to że napisze kilka osób nie da ci ani trochę realnej liczby wykupionych transmisji...
 
okej, ja wykupiłem, ale nie chce mi się robić zdjęcia smsa i się z tym bawić; mam nadzieję, że mi wierzycie ;)
 
Nie ma sensu zliczać osób "na słowo", bo każdy może tak zapewniać, ale policzę dwojako ;)
Osobiście mam nadzieję, że choć 25% zarejestrowanych użytkowników wykupi dostęp, co i tak będzie miernym wynikiem.
 
ok sorry za kiepską jakośc ale inaczej w tym momencie nie mogę.
na 1. widać na górze numer skąd przyszedł sms, dwa kolejne to wiadomość.
żeby nie było, że ściemniam:P
beztytuumpl.png
 
Sory, ale moim zdaniem to jest lekka przesada i błazenada. Jak właściciele KSW będą chcieli to opublikują ile sprzedali tej gali. A jeżeli nie wierzysz innym na słowo to taki jakby lekki brak szacunku ;x
 
Nie rozumiem, nie robię tego dla KSW tylko dla siebie. Jestem zainteresowany jak może się sprawdzić taka forma sprzedaży gali wśród osób żywo zainteresowanych tematem.


Robię to z punktu widzenia potencjalnego organizatora. Interesuje mnie, dajmy na to, ile osób byłoby w stanie zapłacić 5zł za relację taką, jaka była z RXF2.


To nie kwestia braku szacunku tylko rzetelności. Równie dobrze mógłbym zrobić sondę, ale wątpię by jej wyniki pokryłyby się z rzeczywistością. Zrobienie screena jak proponował to Garfield to chyba nic trudnego i uciążliwego. Jeżeli ktoś nie ma zamiaru tego robić to spoko, nie rozumiem jednak po co w takim razie w ogóle zabierać głos w tej sprawie?
 
Ja wykupiłem ale nie mam jak zdjęcia zrobić z sms'a, będzie screen z oglądanej gali jak u Garfielda.
 
wykupiłem i PROSZĘ O POMOC!!!
Gdzie mam to wpisać?? Skacze po tym gównie i nigdzie nie mogę tego wpisać! RATUJCIE!
 
Swoją drogą mogli się trochę wysilić i napisać to w zwrotnym mailu z kodem, ja też się tej informacji doszukać nie mogłem.
 
Na IPLI pisza, ze pare minut przed godzina rozpoczecia. Kod wykupilem juz tydzien temu ale tez HGW gdzie go wpisac. Poza tym jest informacja, ze bedzie bez ograniczen terytorialnych ale nalezy przed transmisja sprawdzic czy wszystko dziala. Pytam sie jak skoro test dostepny tylko z terenu Polski ?
 
mi właśnie coś wyskoczyło i tam kliknąłem, póki co same reklamy lecą...
 
Kod wpisuje się, gdy wystartuje transmisja. Wyskoczy Wam okienko i tyle.
Co do ograniczeń terytorialnych to nie mam zielonego pojęcia.
 
GLF tam pisali że nie ma takowych ograniczeń. I mam nadzieję, że tak będzie, bo sobie nie pooglądam
 
seban28 - na kompie mi wyskoczyło, z prawej na dole takie okienko, miałem odpaloną iplę. Ale kodu jeszcze nie wpisałem, ciągle reklamy, coś tam instalowało, znów reklamy...
 
kur wa mać. Dałem żeby sprawdziło jakość i mi napisało, że tylko z terenu Polski. Ale transmisja miała być bez ograniczeń!!! Co teraz robić??
 
Back
Top