KSW Extra 2 w Ipla TV

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Tradycyjnie transmisja w Ipla dla osób nieposiadających dostępu do Polsatu Sport :)



http://ksw.ipla.tv/pl/index.php
 
skoro co weekend tak miliony osob ogladaja sport to dlaczego nie mam tego zrobic i wtedy? dlaczego nie krytykujecie osob ktore ogladaja ufc na mmatv a nie na orange sport?
 
Bo skoro jest możliwość legalnie obejrzeć imprezę za grosze (nie mów mi że Cie nie stać, bo jeszcze podeśle Ci to 8 zł) to szukanie pirackich streamów jest zwyczajnie bezczelne.
 
Przecież nawet ten Polsat Sport jest w najtańszych pakietach tv panowie proszę was . . .Ja tam sobie obczaję cała galę w tv :D starszym się właczy jakiegoś filma na pececie i gitara :D
 
ja mam pakiet cyfry wiec polsatu tam niestety nie uswiadcze. Dobra Yoshi, zrobie to dla Ciebie, wykupie dostep i zrobie skrina ;)







Tylko powiedzcie ile mi dolicza do tych 11 zl oplaty?
 
Jak dla mnie to idealne rozwiązanie nie mam polsatu sport na tv a ogladanie transmisji na darmowych streamach to jest porazka jakosc obrazu pozostawia wiele do zycznenia wiec polecam wszystkim wsparcie Polskiego mma xD
 
Popcorn już kupiony, Polsat Sport jest i można oglądać :) wiedząc że mogę legalnie obejrzeć to nigdy bym nie kradł.
 
Masakra, znowu ta gala w pracy i znowu zmieniam się o 20...i znowu na łeb na szyję bede jednak musiał zmienić się wcześniej, zeby zrobic przelew i ogladac...Chociaz pewnie bedze tak jak ostatnim razem. Gala sie "zaczęła" dla mnie od początku, jak dostałem kod i wprowadziłem. Nie stracilem poczatku, a tak się o to bałem, ze mi z 30 minut opoznienia sie wdarło. Jeśli ktoś wie, że na przykład będzie to w innej formie to niech da znać;)



Ktoś kiedyś pisał ile ten kod "żyje", niestety nie pamiętam, a ciekaw jestem na ile wcześniej można to wykupić by mieć spokój ;)



UFC nie mam okazji śledzić w TV, musiałbym całą telewizję zmieniać i zrywać umowę. Mam duzo kanałów ciekawych w tej opcji i nie moglbym podporzadkoac calosci pod pakiet z orange info sport czy na czym to tam leci...Dodam, ze jakby byly tak gale UFC puszczane i braliby 20zł to tez bym przelewal i ogladal w ten sposob. Niestety jest inaczej.
 
Gala sie "zaczęła" dla mnie od początku, jak dostałem kod i wprowadziłem. Nie stracilem poczatku, a tak się o to bałem, ze mi z 30 minut opoznienia sie wdarło.


Ale mówisz o gali KSW FC? Bo VOD tak właśnie działa, natomiast z transmisją live wydaje mi się, że może sie nie udać zrobić takiego patentu.
 
No i właśnie to jest najważniejsza kwestia, czyli live i tyle, nie będzie możliwości z małym poślizgiem odpalenia?Tylko tu już prosiłbym kogoś kto byłby pewny jak będzie o odpowiedź, bo trzeba to odpowiednio zaplanować w moim wypadku :)
 
Ktoś kiedyś pisał ile ten kod "żyje", niestety nie pamiętam, a ciekaw jestem na ile wcześniej można to wykupić by mieć spokój ;) trff






Jeśli chodzi o 'żywotność' tego kodu,to tylko w materiałach VOD trwa 24 godziny- czyli po wprowadzeniu owego kodu, zamawiany materiał można oglądać przez 24 godziny. Jeśli chodzi o transmisje live, tutaj nie ma takiej zasady. Można zakupić wcześniej,by nie zamartwiać się na ostatnią chwilę ;) Spokojnie w dniu gali rano,bądź poprzedniego dnia wieczorem.







Sam się cieszę,że tej gali nie wrzucili do całego pakietu IPLA Sport,co było by bardzo możliwe...Zresztą nie wiem czy sam tego nie zauważyłem,ale z bilbioteki IPLA zostały usunięte wszystkie walki...Podobno trwają negocjacje, by zrobić to w innej formule
 
W ten sposób, z jednej strony dobrze, z drugiej jak los nie dopisze to będę miał nerwówkę czy mi się uda oglądać w pracy i nie zapazuje;]
 
tylko jak wymogi transmisji będą tak jak na fightclubie to polecam przed kupnem kodu dobrze przetestować, albo już wcześniej zaopatrzyć się w SP3 ;]
 
DLa włascicieli Playstation 3 - od dziś na konsolach PS3 i wybranych modelach telewizorów Bravia dostepna jest IPLA TV.



Na razie treści darmowe, ale niedługo będzie można korzystać z konta VIP, więc co myślicie o KSW w HD bez reklam na 32-42 calowym telewizorze w swoim salonie?
 
tumblrlckqgr6wwo1qbipv3.gif
 
Na razie treści darmowe, ale niedługo będzie można korzystać z konta VIP, więc co myślicie o KSW w HD bez reklam na 32-42 calowym telewizorze w swoim salonie?







o ile mi wiadomo to mozna sie obejsc bez "plejaka" poprzez podlaczenie tv do kompa, zaden problem :)
 
Apropo tego co pisal Dyrma, to dodam jeszcze ze Ipla pojawila sie takze we wszystkich telewizorach Sony Bravia, ktore maja funkcje Bravia Internet Video :)
 
Po pierwsze nie pracuje w polskim sektorze od dłuższego czasu, co nie zwalnia mnie z bycia na bieżąco w temacie.



Po drugie z Mirkiem kiedyś się poznaliśmy i nie chce mieć z nim nic więcej wspólnego.



PS: Ipla na PS3 i Bravia Internet Video ma o wiele lepszą jakość obrazu niż standardowa (bezpłatna) z komputera.
 
Back
Top