KSW Extra 2 w Ipla TV

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Tradycyjnie transmisja w Ipla dla osób nieposiadających dostępu do Polsatu Sport :)

http://ksw.ipla.tv/pl/index.php

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
No i gitara już się bałem ,że nie obejrze bo coś długo zwelkali z opublikowaniem tego ...

mat

UFC
Heavyweight
skoro co weekend tak miliony osob ogladaja sport to dlaczego nie mam tego zrobic i wtedy? dlaczego nie krytykujecie osob ktore ogladaja ufc na mmatv a nie na orange sport?

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Bo skoro jest możliwość legalnie obejrzeć imprezę za grosze (nie mów mi że Cie nie stać, bo jeszcze podeśle Ci to 8 zł) to szukanie pirackich streamów jest zwyczajnie bezczelne.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Przecież nawet ten Polsat Sport jest w najtańszych pakietach tv panowie proszę was . . .Ja tam sobie obczaję cała galę w tv :D starszym się właczy jakiegoś filma na pececie i gitara :D

mat

UFC
Heavyweight
ja mam pakiet cyfry wiec polsatu tam niestety nie uswiadcze. Dobra Yoshi, zrobie to dla Ciebie, wykupie dostep i zrobie skrina ;)

Tylko powiedzcie ile mi dolicza do tych 11 zl oplaty?

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Jak dla mnie to idealne rozwiązanie nie mam polsatu sport na tv a ogladanie transmisji na darmowych streamach to jest porazka jakosc obrazu pozostawia wiele do zycznenia wiec polecam wszystkim wsparcie Polskiego mma xD

Sajd

Ground Game
Popcorn już kupiony, Polsat Sport jest i można oglądać :) wiedząc że mogę legalnie obejrzeć to nigdy bym nie kradł.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Masakra, znowu ta gala w pracy i znowu zmieniam się o 20...i znowu na łeb na szyję bede jednak musiał zmienić się wcześniej, zeby zrobic przelew i ogladac...Chociaz pewnie bedze tak jak ostatnim razem. Gala sie "zaczęła" dla mnie od początku, jak dostałem kod i wprowadziłem. Nie stracilem poczatku, a tak się o to bałem, ze mi z 30 minut opoznienia sie wdarło. Jeśli ktoś wie, że na przykład będzie to w innej formie to niech da znać;)

Ktoś kiedyś pisał ile ten kod "żyje", niestety nie pamiętam, a ciekaw jestem na ile wcześniej można to wykupić by mieć spokój ;)

UFC nie mam okazji śledzić w TV, musiałbym całą telewizję zmieniać i zrywać umowę. Mam duzo kanałów ciekawych w tej opcji i nie moglbym podporzadkoac calosci pod pakiet z orange info sport czy na czym to tam leci...Dodam, ze jakby byly tak gale UFC puszczane i braliby 20zł to tez bym przelewal i ogladal w ten sposob. Niestety jest inaczej.

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Gala sie "zaczęła" dla mnie od początku, jak dostałem kod i wprowadziłem. Nie stracilem poczatku, a tak się o to bałem, ze mi z 30 minut opoznienia sie wdarło.

Ale mówisz o gali KSW FC? Bo VOD tak właśnie działa, natomiast z transmisją live wydaje mi się, że może sie nie udać zrobić takiego patentu.

Born2kill

UFC
Heavyweight
No i właśnie to jest najważniejsza kwestia, czyli live i tyle, nie będzie możliwości z małym poślizgiem odpalenia?Tylko tu już prosiłbym kogoś kto byłby pewny jak będzie o odpowiedź, bo trzeba to odpowiednio zaplanować w moim wypadku :)

matlewq

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ktoś kiedyś pisał ile ten kod "żyje", niestety nie pamiętam, a ciekaw jestem na ile wcześniej można to wykupić by mieć spokój ;) trff

Jeśli chodzi o 'żywotność' tego kodu,to tylko w materiałach VOD trwa 24 godziny- czyli po wprowadzeniu owego kodu, zamawiany materiał można oglądać przez 24 godziny. Jeśli chodzi o transmisje live, tutaj nie ma takiej zasady. Można zakupić wcześniej,by nie zamartwiać się na ostatnią chwilę ;) Spokojnie w dniu gali rano,bądź poprzedniego dnia wieczorem.

Sam się cieszę,że tej gali nie wrzucili do całego pakietu IPLA Sport,co było by bardzo możliwe...Zresztą nie wiem czy sam tego nie zauważyłem,ale z bilbioteki IPLA zostały usunięte wszystkie walki...Podobno trwają negocjacje, by zrobić to w innej formule

Born2kill

UFC
Heavyweight
W ten sposób, z jednej strony dobrze, z drugiej jak los nie dopisze to będę miał nerwówkę czy mi się uda oglądać w pracy i nie zapazuje;]

Yagiel

UFC
Lightweight
tylko jak wymogi transmisji będą tak jak na fightclubie to polecam przed kupnem kodu dobrze przetestować, albo już wcześniej zaopatrzyć się w SP3 ;]

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
DLa włascicieli Playstation 3 - od dziś na konsolach PS3 i wybranych modelach telewizorów Bravia dostepna jest IPLA TV.

Na razie treści darmowe, ale niedługo będzie można korzystać z konta VIP, więc co myślicie o KSW w HD bez reklam na 32-42 calowym telewizorze w swoim salonie?

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
tumblrlckqgr6wwo1qbipv3.gif

mat

UFC
Heavyweight
Na razie treści darmowe, ale niedługo będzie można korzystać z konta VIP, więc co myślicie o KSW w HD bez reklam na 32-42 calowym telewizorze w swoim salonie?

o ile mi wiadomo to mozna sie obejsc bez "plejaka" poprzez podlaczenie tv do kompa, zaden problem :)

kokaina

Legacy FC
Lightweight
Apropo tego co pisal Dyrma, to dodam jeszcze ze Ipla pojawila sie takze we wszystkich telewizorach Sony Bravia, ktore maja funkcje Bravia Internet Video :)

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Po pierwsze nie pracuje w polskim sektorze od dłuższego czasu, co nie zwalnia mnie z bycia na bieżąco w temacie.

Po drugie z Mirkiem kiedyś się poznaliśmy i nie chce mieć z nim nic więcej wspólnego.

PS: Ipla na PS3 i Bravia Internet Video ma o wiele lepszą jakość obrazu niż standardowa (bezpłatna) z komputera.