KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse (16.12.2023)

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
M

Mariusz Max Kolonko

Guest
968bc9a8d8572.jpg


 
Ktoś czuje, że Materla to wygra? :zakręcony:
Kurs kusi, ale ja jakos tego nie widze. Pawlak chyba nigdy nie przegral przed czasem i wydaje sie byc w o wiele lepszej dyspozycji patrzac realnie. O Materli nawet nie chce mi sie juz pisac bo przerabialismy jego osobe wielokrotnie tutaj i kazdy wie jak to z nim wyglada. Charakterem i sercem do walki nie oszuka ciała. Nawet zdziwilo mnie to zestawienie, ze Michal dalej celuje w tak mocnych rywali. Nie ma co patrzec na ta walke z nadzieja przez pryzmat wygranej Materli z Paczuskim. Pawlak to inny kaliber i doswiadczenie. Nie popelni takich bledow.
 
Kurs kusi, ale ja jakos tego nie widze. Pawlak chyba nigdy nie przegral przed czasem i wydaje sie byc w o wiele lepszej dyspozycji patrzac realnie. O Materli nawet nie chce mi sie juz pisac bo przerabialismy jego osobe wielokrotnie tutaj i kazdy wie jak to z nim wyglada. Charakterem i sercem do walki nie oszuka ciała. Nawet zdziwilo mnie to zestawienie, ze Michal dalej celuje w tak mocnych rywali. Nie ma co patrzec na ta walke z nadzieja przez pryzmat wygranej Materli z Paczuskim. Pawlak to inny kaliber i doswiadczenie. Nie popelni takich bledow.
Pełna zgoda, ale Paczuszki też nie miał prawa tego przegrać...
:mamed:
 
Ktoś czuje, że Materla to wygra? :zakręcony:
Nie da rady. Pawlak poukładany i solidny przekrojowo. Materla od zawsze ogór do tego rozbity jak kotlet schabowy z widocznymi objawami neurologicznymi. Nie ma opcji. Pawlak musiałby chyba dom na Materle postawić żeby zakładać jego przegraną.
 
Pełna zgoda, ale Paczuszki też nie miał prawa tego przegrać...
:mamed:
Musze sie zgodzic, bo nawet mialem postawione na Paczuskiego wtedy, ale mimo wszystko Pawlak jest duzo bardziej przekrojowy i doswiadczony. Nie wierze w wygrana Materli na punkty, ani zgaszenie swiatla Pawlakowi. Czy Materla jest w stanie go poddac? IMO marne szanse
 
Musze sie zgodzic, bo nawet mialem postawione na Paczuskiego wtedy, ale mimo wszystko Pawlak jest duzo bardziej przekrojowy i doswiadczony. Nie wierze w wygrana Materli na punkty, ani zgaszenie swiatla Pawlakowi. Czy Materla jest w stanie go poddac? IMO marne szanse
Jakiś krucyfiks?
Materla też ma świadomość że Plastuś kowadla w łapie nie ma
 
Kurs kusi, ale ja jakos tego nie widze. Pawlak chyba nigdy nie przegral przed czasem i wydaje sie byc w o wiele lepszej dyspozycji patrzac realnie. O Materli nawet nie chce mi sie juz pisac bo przerabialismy jego osobe wielokrotnie tutaj i kazdy wie jak to z nim wyglada. Charakterem i sercem do walki nie oszuka ciała. Nawet zdziwilo mnie to zestawienie, ze Michal dalej celuje w tak mocnych rywali. Nie ma co patrzec na ta walke z nadzieja przez pryzmat wygranej Materli z Paczuskim. Pawlak to inny kaliber i doswiadczenie. Nie popelni takich bledow.
No wszystko się zgadza. Ja tego też nie widzę. Tak samo nie widziałem, że Materla znokautuje Paczuskiego.
 
Tak samo nie widziałem, że Materla znokautuje Paczuskiego.
Panie, bo te boksery polskie to są pizdy nad pizdami, każdy po kolei, bijo się w tych poduszkach na rękach, a później dostanie taki lepe w rękawicach od mma i mu się oranżada z komunii odbija. Każdy jeden ostatnio wyjaśniany jak tylko dostaje walke z typowym zawodnikiem MMA, nawet w stricte stójkowych walkach, to tutaj nie ma co porównywać Paczuskiego z takim doświadczonym gościem jak Pawlak.

Materla na pizdę dostanie az się będzie kurzyło, a później będzie pierdolenie o zakończeniu drogi wojownika.
 


Parnasse podobno maksymalnie jakieś 79 kg waży, to zbijał około 2/3 kilogramy. Bartosiński natomiast chodzi w wadze 93/94 kg z tego co słyszałem? Ciekawe ile do jutra wagi doładuje, bo będzie tam spora różnica...
 
Przegladam jeszcze oferte, mam juz kilka zdarzen na oku. Finalnie napisze pewnie jutro co gram, ale na chwile obecna, jak widzicie walke Charzewskiego z tym Bosniakiem?
 
Obejrzalem wlasnie wazenie i raczej bede szedl w strone Romanowskiego i Charzewskiego. Wczesniej bylem tez bardzo przekonany co do Helda, ale po wazeniu mam troche watpliwosci.
 
A stawiam za drobne tego Materlę. Nie mam logicznego wytłumaczenia, jedynie przeczucie i piękna historia, jeśli to się wydarzy, a Michał odłoży wtedy rękawice i pas. Liczę, że Pawlak trochę za dużo mentalnie na siebie przyjmuje podchodząc do tego, jak do walki życia, z tak wielką legendą, o czym sam mówi. Nie sugerować się mną, bo to jest 100% przeczucie i brak logicznych argumentów :jjsmile: Ostatnia gala KSW w 2023 roku, bawmy się :lesnarhappy: Albo strzał życia, albo najgłupszy typ w 2023 roku :gsp:
 
A stawiam za drobne tego Materlę. Nie mam logicznego wytłumaczenia, jedynie przeczucie i piękna historia, jeśli to się wydarzy, a Michał odłoży wtedy rękawice i pas. Liczę, że Pawlak trochę za dużo mentalnie na siebie przyjmuje podchodząc do tego, jak do walki życia, z tak wielką legendą, o czym sam mówi. Nie sugerować się mną, bo to jest 100% przeczucie i brak logicznych argumentów :jjsmile: Ostatnia gala KSW w 2023 roku, bawmy się :lesnarhappy: Albo strzał życia, albo najgłupszy typ w 2023 roku :gsp:
Ładna, dobra waleczka Michała, pokazał serducho jak zawsze, ale Paweł za szybki dla niego.
:conorsalute:
 
Back
Top