KSW 74 (10.09.2022)

Dawca Organu

NoLife FC
ksw_74_ear.jpg

 
Domy na Kęsika :corn:
No właśnie nie jestem jego taki pewien, ma problemy z kondycją gdzie Romanowski lepiej rozkłada siły, TDD Romanowskiego powinno wystarczyć, a powinien punktować w stójce
Mam mieszane uczucia, bliżej mi do Tommiego, jak przypominam sobie walkę Kęsika z Krakowiakiem to odpuszczam, z Pawlakiem nie wiem jak wyglądał
 
No właśnie nie jestem jego taki pewien, ma problemy z kondycją gdzie Romanowski lepiej rozkłada siły, TDD Romanowskiego powinno wystarczyć, a powinien punktować w stójce
Mam mieszane uczucia, bliżej mi do Tommiego, jak przypominam sobie walkę Kęsika z Krakowiakiem to odpuszczam, z Pawlakiem nie wiem jak wyglądał
Ja zagram wydaje mi sie obali, chociaz juz z Grzebykiem go zlekcewazylem :weird:
 
Kurla pierwszy raz nie wiem kogo grac u Galaktycznych :beczka:
Kazieczko, do @1.3 można spokojnie się zabierać do kuponów bez podatku fortuna/totalbet
Ten Ukrainiec idzie widzę hurtowo, tydzień po ksw ma zakontraktowany wpierdol na kolejnej gali
 
Last edited:
Co by nie mowic i co by nie pisac to TommyArmanimGuccim to jednak na nasze podworko solidny ;)
Tyle, że do tej pory walił w chuja z wagą, to wyglądało tak jakby za każdym razem walczył z młodszym bratem i - co za niespodzianka - dominował rywali siłowo. Teraz już nie będzie tak łatwo.
 
Tyle, że do tej pory walił w chuja z wagą, to wyglądało tak jakby za każdym razem walczył z młodszym bratem i - co za niespodzianka - dominował rywali siłowo. Teraz już nie będzie tak łatwo.
Ale Kesik to tez nie jest jakis wymiatacz, ciezko bedzie z obaleniem Tommego.
Ja delikatnie typuje tutaj Tommego, utrzyma w stojce i zajedzie, a jak bedzie w tej nowej wadze to sie okaze
 
Kazieczko @1.35 - dobre warunki, kickbokserska stójką nienajgorszy parter. Wydaje Sue, że ksw chce zbudować mlodrgo prospekta na przyszłość to raczej nie będą mu dawać zawodnika, który może mu zagrozić.

Martins @1.68 - na typ skłonił mnie świetny występ z Przybyszem.

Breese @1.68 - sam niewiem. Tom to napewno lepszy zawodnik, ale jego głową może sprawić niespodziankę.
 
Back
Top