KSW 45

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
1.jpg
 
Tak w sumie to ,,pewniakiem" jest tylko Bedorf i Thiago Silva
Zwracam honor Duplesisowi, nadrobilem ostatnia walke i tam zadnego farta nie bylo..
Moze warto zagrac tego Jamiego Sloane ? Kurs 2.2 a Akop ma zawsze problem z rywalami wiekszymi od siebie, nie wspominajac o jego mizernych umiejetnosciach. Ten Jamie dosc agresywny w stojce.
Kurwa mialem grac Damiana ale to jest pierwszy DUZY test w jego karierze i niewiadomo jak sobie poradzi bo poki co obijal samych kelnerow. (Tak Chmielewski to kelner)
 
Ciekawe jak typować Materla vs Janikowski ? Z jednej strony wiadomo Materla to ogór i kelner ale może przeleżeć Janikowskiego.
 
Ciekawe jak typować Materla vs Janikowski ? Z jednej strony wiadomo Materla to ogór i kelner ale może przeleżeć Janikowskiego.
Juz nie przesadzajmy, Materla nie jest zlym zawodnikiem tylko jest przereklamowany.
Gdyby mial lepsza szczeke to bym go faworyzowal ale Damian ma jebniecie i sa spore szanse na to ze go ustrzeli.
 
silva+bedorf+askham @ 2,89 grubo

Janikowski przed czasem @2,5 delikatnie

Janikowski w 1r @4,50 - tu się zastanawiam za ile zagrać

Silva przed czasem @2,0 - grubo bo sweeney to ogór jakich mało
 
silva+bedorf+askham @ 2,89 grubo

Janikowski przed czasem @2,5 delikatnie

Janikowski w 1r @4,50 - tu się zastanawiam za ile zagrać

Silva przed czasem @2,0 - grubo bo sweeney to ogór jakich mało
Podoba mi sie to, wlasnie sam mysle nad Scottem czy go nie wrzucic na tasme.
 
Czemu Wójcik ? Myslisz ze to ugra zapasami ?
Tak uważam. Lepsze zapasy, kontrola, a może wejdzie jakieś poddanie. Do tego powinien mieć przewagę siły. Nie sądzę żeby dał się tak łatwo trafiać jak Michał, który słynie z barowej defensywy w stójce.
 
57d8d1addcf60ffefa8db07caf8baa01.png


4.76, zagrane na fortunie z powodu 88% cashbacku w razie porażki, więc na wyjebce.
Podziwiam jednak osoby, które chcą obstawiać walkę półciężkiego Silvy (1.40?) z chorym na padaczkę McSweeneyem. Omijałbym pojedynek szerokim łukiem.
 
Janusz Bukmacherki pyta: na forbecie taka bida czy bliżej gali pojawią się jakieś inne zakłady niż 1X2?

EDIT: Dobra, widzę, że dodali inne możliwości.
 
Sloanego mam na jakiejś taśmie
Często pada Dricus u Was, dodam że na taśmie mam Soldicia
Wg mnie będzie napakowany czymś co zna USADA i to będzie napakowany jak autobus do Lichenia
Do tego liczę że nie powtórzy się problem z cięciem wagi
Dricusowi ugną się nogi tym razem na dobre.
 
57d8d1addcf60ffefa8db07caf8baa01.png


4.76, zagrane na fortunie z powodu 88% cashbacku w razie porażki, więc na wyjebce.
Podziwiam jednak osoby, które chcą obstawiać walkę półciężkiego Silvy (1.40?) z chorym na padaczkę McSweeneyem. Omijałbym pojedynek szerokim łukiem.


@Puczi bo nie widzę możliwości żeby Silva to przegrał, obstawiam max 1-1,5min i po wszystkim. a 1,40 jest całkiem sensownym mnożnikiem przy ogórkowym sweeneyu
 
Ciekawe czy u podstaw aktualnego kursu leza tylko zawarte zaklady czy cos wiecej, jestem mocno zaskoczony, ze az tak poszybowalo.

Poszybowało, bo ludzie widząc 3 szybkie wygrane przez TKO rzucili się na linię 5dimes - inne buki się dostosowują. Mając jednak w pamięci walkę z Chmielewskim, trudno mi nie faworyzować Materli. Mówię to jako odwieczny hejter jego hypetrainu :}
 
za @2,55 sam biorę w ciemno ten kurs, ale obstawiam że jeszcze pójdzie do góry, bo największy rzut kibiców ksw dopiero pójdzie grać
 
Dobra, a teraz serio.

1. Sloane 2.10 - chyba warto:



2. Materna 2,40 w stójce powinien mieć przewagę, w parterze też nie jest gapa. Damian moze być bardziej 'eksplozywny' ale Materla bywał już w trudnych sytuacjach i doświadczenie zaprocentuje. Nie wiadomo natomiast jak zachowałby się Damian będac podłączonym czy po prostu przegrywając w stójce.

3. Dricus, co sądzicie?
 
Soldic - Duplesis Under 2.5 kurs 2.4
Brać póki ciepłe ! Chuj wi czy to nie pomyłka buka
 
Wojcik po 3.2 to cos na co czekalem. Moim zdaniem, jesli Marcin faktycznie bezproblemowo zniosl zbijanie, spary z najlepszymi dostepnymi w kraju mankutami i Krzychem Glowackim zrobia swoje. W stojce nie da sobie zrobic krzywdy, po czym skontroluje albo skonczy z gory. Generalnie obstawianie tej gali jest zabawne o tyle, ze w niemal polowie walk walcza goscie, ktorych ciezko przypisac do kategorii wagowej w ktorej sie bija w Londynie.
 
Wojcik po 3.2 to cos na co czekalem. Moim zdaniem, jesli Marcin faktycznie bezproblemowo zniosl zbijanie, spary z najlepszymi dostepnymi w kraju mankutami i Krzychem Glowackim zrobia swoje. W stojce nie da sobie zrobic krzywdy, po czym skontroluje albo skonczy z gory. Generalnie obstawianie tej gali jest zabawne o tyle, ze w niemal polowie walk walcza goscie, ktorych ciezko przypisac do kategorii wagowej w ktorej sie bija w Londynie.
Wójcik niech mnie przekona w tej walce, bo po jego ostatnim występie nie postawię na niego złamanego grosza.
 
Back
Top