KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

midern

KSW
Heavyweight
67KSW35_4_1_www.jpg


Już 28 maja w trójmiejskiej ERGO Arenie na KSW 35 swoje kolejne pojedynki stoczą: broniący po raz pierwszy tytułu KSW w wadze średniej Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

Tak, wiem, nie było jeszcze KSW 34, jednak... Jako, że w poniedziałek ma ruszyć przedsprzedaż biletów, a w temacie o newsach zaczęły się pierwszy dyskusje i rozmowy na temat dojazdów i obecności na gali, postanowiłem być tym, który założy temat odnośnie KSW 35, noclegów, dojazdów, ew. zlotu czy popijawy itd.

Ja na gali będę na pewno, na ważeniu prawdopodobnie też. Do samego Gdańska mam nieco ponad godzinę drogi od siebie z domu. @VoRaNeK @Droni

Dwie gale z rzędu w ERGO brałem miejsca za 160zł, dokładniej sektor 314. Byłem bardzo zadowolony. Jedyny minus Ergo jest taki, ze z tych wyższych sektorów (jak 314) nie da się zejść na sam dół pod klatkę. W efekcie tego, na KSW 27 po gali szybko wyszedłem swoimi drzwiami i wszedłem z powrotem innym wejsciem na sam dół, a na KSW 31 po prostu przeskoczyłem przez barierkę i udało mi się zbić piątkę z Michałem Materlą, jak schodził z klatki.

Ceny biletów na poprzednie gale w ERGO (KSW 31 i 27) wyglądały tak samo:
2099093IsQR.jpg


Zapraszam do dyskusji, kto będzie, na ile będzie i jakie bilety będzie brał.
 
Bojkotuję Cię @midern bo nie ma cen na najtańszych sektorach. Dzielisz nas na Cohones A i Cohones B. I napewno stoisz tam gdzie stało ZOMO!!! ;-)
A poważnie to oczywiście będę środkowy sektor za 190 moim zdaniem najlepsze miejsca w przeliczeniu - widok do cen biletów.
 
Bojkotuję Cię @midern bo nie ma cen na najtańszych sektorach. Dzielisz nas na Cohones A i Cohones B. I napewno stoisz tam gdzie stało ZOMO!!! ;-)
A poważnie to oczywiście będę środkowy sektor za 190 moim zdaniem najlepsze miejsca w przeliczeniu - widok do cen biletów.

KSW 31
2126013DDDk.jpg
 
Jak bd ryanair miał bilety waw-gdn po 9 zł na ten weekend to może wyciągne zaskórniaki :D
 
Bojkotuję Cię @midern bo nie ma cen na najtańszych sektorach. Dzielisz nas na Cohones A i Cohones B. I napewno stoisz tam gdzie stało ZOMO!!! ;-)
A poważnie to oczywiście będę środkowy sektor za 190 moim zdaniem najlepsze miejsca w przeliczeniu - widok do cen biletów.
TAK, CZEKAM NA WAS Z PAŁĄ W RĘKU (jakkolwiek to brzmi :lol:).

Nie zauważyłem, że nie ma tańszych biletów na grafice, Voranek już dorzucił całość.
160zł i 190zł polecam.
 
Zrobiłem przegląd opcji transportu do Trójmiasta i słabo to wygląda. Z Krakowa można lecieć w obie strony za poniżej 300zł jednak godziny tragiczne. Poza tym jeszcze dojazd do Kraka :confused: Odpada Chyba, że ktoś wychaczy coś po taniości z rozsądnymi godzinami odlotów
Pendolino z Rzeszowa troche lepiej wypada ale musiałby być bardzo wczesnie w Rzeszowie (5:45) :sad: Ktoś musiałby mnie jeszcze odwieźć bo nic tak wczesnie nie jeździ. 260zł w obie strony + koszt dojazdu do RZE

Bardzo poważnie rozważam jazdę samochodem jednak aby przejazd sie opłacał bede potrzebował jeszcze 3 osoby. Najlepiej z podkarpacia badz małopolski (od Krakowa na wschód) Aby przejazd nie był męką to max 4 osoby. Licząc około 1500 km przy spalaniu 7-7,5l łączny koszt na osobę wyniósłby około 150zł (wliczając przejazd płatnym odcinkiem autostrady)

Tym bym jechał
Opel-Astra-GTC-H.jpg

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to śmiało pisać.
 
Last edited:
Zrobiłem przegląd opcji transportu do Trójmiasta i słabo to wygląda. Z Krakowa można lecieć w obie strony za poniżej 300zł jednak godziny tragiczne. Poza tym jeszcze dojazd do Kraka :confused: Odpada Chyba, że ktoś wychaczy coś po taniości z rozsądnymi godzinami odlotów
Pendolino z Rzeszowa troche lepiej wypada ale musiałby być bardzo wczesnie w Rzeszowie (5:45) :sad: Ktoś musiałby mnie jeszcze odwieźć bo nic tak wczesnie nie jeździ. 260zł w obie strony + koszt dojazdu do RZE

Bardzo poważnie rozważam jazdę samochodem jednak aby przejazd sie opłacał bede potrzebował jeszcze 3 osoby. Najlepiej z podkarpacia badz małopolski (od Krakowa na wschód) Aby przejazd nie był męką to max 4 osoby. Licząc około 1500 km przy spalaniu 7-7,5l łączny koszt na osobę wyniósłby około 150zł (wliczając przejazd płatnym odcinkiem autostrady)

Tym bym jechał
Opel-Astra-GTC-H.jpg

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to śmiało pisać.
Voran, Ty masz legitymację studencką czy coś? I zniżki 37% na pociagi? Jeżeli masz najbliżej do Krakowa, to powiem Ci jak mi wyszło najlepiej, jak ostatnio na KSW 33 jechałem.
Z Gdyni do Krakowa, pendolino, zniżka uczniowska, bilety kupiony równy miesiąc przed dniem wyjazdu (oferta super promo, czyli nawet 40% procent normalnej ceny) i w jedną stronę wyszło mi zaledwie 60zł w jedną stronę, czyli w Krakowie byłem za 120zł (do Wawy mam pociag za 30zł).
 
Voran, Ty masz legitymację studencką czy coś? I zniżki 37% na pociagi? Jeżeli masz najbliżej do Krakowa, to powiem Ci jak mi wyszło najlepiej, jak ostatnio na KSW 33 jechałem.
Z Gdyni do Krakowa, pendolino, zniżka uczniowska, bilety kupiony równy miesiąc przed dniem wyjazdu (oferta super promo, czyli nawet 40% procent normalnej ceny) i w jedną stronę wyszło mi zaledwie 60zł w jedną stronę, czyli w Krakowie byłem za 120zł (do Wawy mam pociag za 30zł).

W tym problem, że już nie mam. Skończyłem studia i mi zabrali ...chujki :lol:
 
W tym problem, że już nie mam. Skończyłem studia i mi zabrali ...chujki :lol:
Szybki research i bez żadnych zniżek, bilet kupiony na równy miesiąc przed podróżą w ofercie SuperPromo wychodzi 99zł (z KRK do GDYni). To jeszcze chyba znośna cena.
 
Jakie godziny?
Sprawdzałem randomowy dzień. Zaraz spojrzę na maj (chociaż rozkłady i tak mogą się zmienić).

Sprawdzam na powiedzmy czwartek, z Krakowa do Gdyni Głównej, Pendolino, bez przesiadek, 6 godzin jazdy:
Odjazdy: 5:17, 7:47, 11:35, 13:38, 14:33.
 
A i jeszcze proszę o pomoc w sprawie zakupie biletów jak to zrobić sprawnie, chcę zrobić zwykły przelew bankowy, wytłumaczy ktoś jak to zrobić, żeby było płynnie.
 
a jak opiszecie sektory za 120 i 110 zł? coś wiecie może, czy jest fatalnie?
To moze ja napiszę, to co już było razy pisane - hale w Gdańsku i Krakowie są na tyle nowe, duże, dobrze zrobione, że z kazdego miejsca będzie dobry widok. Kwestia tylko, że odległość i kąt większy, ale generalnie wszędzie jest dobrze. Nie powinny być złe widoki. Jak byś chciał te za 110zł to pamiętaj, aby brać te od strony sceny i wejścia zawodników - bardziej się oopłaca.
 
Sprawdzałem randomowy dzień. Zaraz spojrzę na maj (chociaż rozkłady i tak mogą się zmienić).

Sprawdzam na powiedzmy czwartek, z Krakowa do Gdyni Głównej, Pendolino, bez przesiadek, 6 godzin jazdy:
Odjazdy: 5:17, 7:47, 11:35, 13:38, 14:33.

Jakoś to chujowo szukałem. Teraz widzę, że cena jak i godziny są całkiem dobre i to bardzo zmienia postać rzeczy. Dzięki Midern :smile:
 
Voran, Ty masz legitymację studencką czy coś? I zniżki 37% na pociagi? Jeżeli masz najbliżej do Krakowa, to powiem Ci jak mi wyszło najlepiej, jak ostatnio na KSW 33 jechałem.
Z Gdyni do Krakowa, pendolino, zniżka uczniowska, bilety kupiony równy miesiąc przed dniem wyjazdu (oferta super promo, czyli nawet 40% procent normalnej ceny) i w jedną stronę wyszło mi zaledwie 60zł w jedną stronę, czyli w Krakowie byłem za 120zł (do Wawy mam pociag za 30zł).

Wg mojej najlepszej wiedzy, zniżka dla studentów to 51% Szymonie.
 
a jak opiszecie sektory za 120 i 110 zł? coś wiecie może, czy jest fatalnie?


Sektory 501-505 i 510-514 są bardzo dobre.
Innych tanich na łukach nie polecam bo stamtąd odległość do środka hali jest już znaczna

widok-areny.jpg
 
Last edited:
Ktoś mi napisze jak z dojazdem z lotniska na hale/okolice hali? Jakiś tani nocleg w okolicy? Po gali jest gdzieś blisko skoczyć na piwko czy coś?
 
Sektory 501-505 i 510-514 są bardzo dobre.
Innych tanich na łukach nie polecam bo stamtąd odległość do środka hali jest już znaczna

widok-areny.jpg


a pytanko z których sektorów będzie najlepiej do wyjść zawodników?
 
Jadę w 5 osób. 3 noclegi + przejazd w obie strony samochodem wyjdzie około 250 zł! Doliczając do tego jedzenie to i tak po wychodzi po taniości. Niezły weekend się szykuje :smile: TYLKO POGODA :pray:

Czy pod Ergo znajdę darmowy parking lub możliwośc zaparkowania w miarę blisko hali?
 
Też jadę. Autkiem oczywiście. Do Gdańska w porownaniu z Krakowem, to msm rzut beretem. Hotel tez zarezerwowany. Na początku mialem tylko w sobotę na galę przyjechać, ale potem z żonką stwierdziliśmy, ze fajnie przyjechać sobie w piątek.... I w sumie dobrze zrobiliśmy, bo 2 dni potem, zmienili datę gali :)
Najpierw chciałem Novotel wziać, ale Wojek pewnie cały hotel zaklepał dla zawodników i ekip, bo już w poniedziałek nic nie było. Inne dosyć drogie (a i tam mało miejsc dostepnych). Coś jednak wziąłem dosyć blisko, ale nie zdradzę, bo nie lubię niespodziewanych pobudek ;)
 
Też jadę. Autkiem oczywiście. Do Gdańska w porownaniu z Krakowem, to msm rzut beretem. Hotel tez zarezerwowany. Na początku mialem tylko w sobotę na galę przyjechać, ale potem z żonką stwierdziliśmy, ze fajnie przyjechać sobie w piątek.... I w sumie dobrze zrobiliśmy, bo 2 dni potem, zmienili datę gali :)
Najpierw chciałem Novotel wziać, ale Wojek pewnie cały hotel zaklepał dla zawodników i ekip, bo już w poniedziałek nic nie było. Inne dosyć drogie (a i tam mało miejsc dostepnych). Coś jednak wziąłem dosyć blisko, ale nie zdradzę, bo nie lubię niespodziewanych pobudek ;)

Ja szukałem jednych z najtańszych. Czekam na potwierdzenie piątej osoby i rezerwuję. Mając samochód do dyspozycji podjechać 5-7 km to nie problem


Po ważeniu zrobię rozeznanie. Z pewością tam zaglądne zorientować się czy czasem nie postawili jakiegoś zakazu. Dzięki @mat01
 
Mi wyszlo 360 /dobę w dwuosobowym ( ze śniadaniem)
W krakowskiej Justynie mialem taniej ( ale tam mieli jeszcze rabat za impry odbywające sie w Arenie). Tu to raczej doliczają z tego powodu
 
Nie polecam wybierania się samochodem do Ergo. Jest parking ale płatny, na osiedlu też ciasno.

Podczas dużych wydarzeń niesamowicie się korkuje i będąc 2km od można jeszcze 1,5h zmarnować. Wyjazd tak samo 1h zmarnowana

Z centrum sopotu polecam autobusem albo nawet z buta. Z gdańska najlepiej SKM i wysiąść na przystanku Żabianka AWFIS i dojść 5 min
 
Nie polecam wybierania się samochodem do Ergo. Jest parking ale płatny, na osiedlu też ciasno.

Podczas dużych wydarzeń niesamowicie się korkuje i będąc 2km od można jeszcze 1,5h zmarnować. Wyjazd tak samo 1h zmarnowana

Z centrum sopotu polecam autobusem albo nawet z buta. Z gdańska najlepiej SKM i wysiąść na przystanku Żabianka AWFIS i dojść 5 min

Nie wziąłem tego uwagę. Sprawdziłem SKM i faktycznie połączenia są bardzo dobre, często jeżdżą i co najważniejsze po północy
23:51, 00:16 w kierunku Gdynii, później o 01:16, 02:16 itd

@mat01 A u Was jak tam z wyjazdem było? Koreczki czy płynnie poszło?
 
Back
Top