KSW 34- zakłady bukmacherskie

Baton17

PRIDE FC
Lightweight
Na totomixie wygląda to tak. Na betsafe nie widziałem. Myślę, że kursy przyzwoite jak na rodzimego bukmachera. Co stawiacie?
DXR.axd


Bedorf, Karol 1, 12 Mcsweeney, James 4,60

Narkun, Tomasz 1,35 Barbosa, Cassio 2,70
Sowiński, Artur 2,0 Da Conceicao, Fabiano Silva 1,60

Saidov, Aslambek 1,70 Enomoto, Yasubey 1,90

Jewtuszko, Maciej 1,45 Kułak, Krzysztof 2,30
 
No ja puściłem Kornika i Sadova dodałem do tego jeszcze ufc i ładnie nawet wyszło;) w ufc dałem Andersona i Nunes a na drugim bardziej przypałowym do tego zestawu dorzuciłem main event powyżej 2,5 rundy i Holm mam nadzieje, że któryś wejdzie bo można nawet zarobić;)
 
serio jestescie pewni tego kornika?
why????
Nigdy nie można być pewnym, ale kurs zacny a to też jest KSW statystycznie polacy wygrywają częściej więc większe prawdopodobieństwo że akurat tak się stanie;)
 
jak jakis normalny buk wystawi kursy wtedy zobaczymy jak beda naprawde wygladac
bo na sts i tak nikt nie gra
 
Saidov to dla mnie największy pewniak tej gali KSW. Narkun, a zwłaszcza Kornik nigdy mnie nie przekonywali swoim stylem walki.
 
mnie McSweeney kusi
Bedorf to kloc niesamowity, jak w stojke bedzie sie bawic to moze pasc dosc szybko, szczeka Swiniego jest slaba, ale Bedorf tez jakos szczegolnie mocno nie bije
a w stojce faworyzowalbym Anglika wydaje sie bardzo mobliny jak na ciezkiego, jest dobry technicznie i eksplozywny....
po takim kursie pewno zagram
 
mnie McSweeney kusi
Bedorf to kloc niesamowity, jak w stojke bedzie sie bawic to moze pasc dosc szybko, szczeka Swiniego jest slaba, ale Bedorf tez jakos szczegolnie mocno nie bije
a w stojce faworyzowalbym Anglika wydaje sie bardzo mobliny jak na ciezkiego, jest dobry technicznie i eksplozywny....
po takim kursie pewno zagram
mysle ze szkoda chajsu ,skonczy sie decyzja zapewne ,jak z grahamem ,przelezenie
 
nie pamietam ksw, na ktorym bym wyszedl na plus :D rzuce jakims groszem na makswinie ewentualnie, ale to jakies drobniaki dla emocji
 
mysle ze szkoda chajsu ,skonczy sie decyzja zapewne ,jak z grahamem ,przelezenie
Bedorf po zwyciestwe nad Kita moze myslec, ze jest Cro Copem, a McSweany to jednak zawodnik MMA, a nie kickboxingu, zeby dawac sie obalac jak amator
 
Darujcie już sobie te sarkazmy i inne... To akurat kirasówka na wyjebce trochę(chyba ,że Kornik, Aslan albo Narkun zjebią
na wyjebce, a robisz dwa kupony, ktore moze na raz Ci spierdolic jedna z TRZECH walk, jarzysz?
 
Kornik nie faworytem w KSW? Dziwne. Zawsze w KSW na polaków kursy 1.10 - 1.30

Tak na szybko to na pewno Kornik, na pewno Asłan ( napisałem do ludzi z Arrachionu jak z tam formą, czy na pewno kontuzji żadnej nie ma, jak dostane odpowiedź to się podzielę).

Jewtuszko słusznie faworytem, ale żadnen pewniak.

McSweeney na unibecie spadl z 6.00 do 5.00 - kto ładuje ? :wink:
 
Na pewno Bedorf jest niegrywalny - dog or pass. Z KSW nic nie stawiam, nie znam zawodników.
 
Back
Top