KSW 34/FEN 11 - Warszawski Zlot Cohones

Na które wyadżenie się prędzej wybierzesz?


  • Total voters
    39

Miszon

Grabarz
Tak jak w temacie. 03.2015 będą dwie (o ile FEN się nie wycofa, bo gdzieś takie komentarze padały) duże gale w stolicy. Ekipa w Warszawie i bliskiej okolicy jest duża więc możemy postarać się coś zorganizować tak jak teraz w Kraku. Wiadomo, że nie będzie to na taką skalę, jak miało to miejsce w grodzie Kraka, ale pewnie kilka osób by przyjechało. Pytanie do was, gdzie będzie was więcej. Jeśli idzie o knajpy, to w WWA na pewno się coś znajdzie :wink:
 
Ja tylko knajpa jeśli się wybiorę do WWA.
Chodzi ogólnie żeby wiedzieć, kto będzie KIEDY w WWA, bo co do tego kto będzie w knajpie/hali to się dogada później, bo nic nie stoi na przeszkodzie by się spotkać potem na mieście, ale to moje rozumowanie tylko :wink:
 
A może by tak wybrać się na FEN złączyć 3 stoliki pod ringiem i popijać wódeczke, zagryzając schabowym? :D Czemu zakładasz, że będzie mniej ludzi niż w Krakowie?
 
A może by tak wybrać się na FEN złączyć 3 stoliki pod ringiem i popijać wódeczke, zagryzając schabowym? :D Czemu zakładasz, że będzie mniej ludzi niż w Krakowie?
Dokladnie, czemu? Fajna ekipka sie zebrała z WWA i jak nie wybiorą knajpy z piwem po 30zl za 0,5l to powinno być git. No i może kilka ciekawych mord sie pojawi, które do Krk mają daleko @Grubas
 
czytałem wasze relacje z Krakowa to fajnie tam było, do stolicy mam 8godz. pociągiem, ale bym sie pisał.
 
A może by tak wybrać się na FEN złączyć 3 stoliki pod ringiem i popijać wódeczke, zagryzając schabowym? :D Czemu zakładasz, że będzie mniej ludzi niż w Krakowie?
Dokladnie, czemu? Fajna ekipka sie zebrała z WWA i jak nie wybiorą knajpy z piwem po 30zl za 0,5l to powinno być git. No i może kilka ciekawych mord sie pojawi, które do Krk mają daleko @Grubas
Jeśli się zbierze z 20 osób na Fen, to możemy o tym pomyśleć.
BTW nie wiem w jakiej ty knajpie w WWA piłeś, że 30 zł 0.5 litra. :)
 
No to proponuję KSW w knajpie i jedziemy z tematem:)
 
Piwo za stówkę. Ja pierdolę.
Widać, że z Poznania. W Setce na Św Marcinie najdroższe chyba 30 PLN było.

Proponuje before w Piw Pawie, gdzie masz 60 nalewaków i za pół litra jest maks 14 PLN. Możesz wziąć testera za 1 PLN 100 mln czyli za 1 litr wychodzi 10 złotych. Jak ktoś głodny to może burgera zamówić (przynoszą za ściany, bo mają wspólne zaplecze z Bobby Burger). Potem bym zarezerwował piętro na Browar De Brasil 50 metrów dalej (Fani Warsaw Shore powinni docenić, że kręcono tam jeden odcinek) i jest żarcie. Piwo koło 12 PLN wychodzi.
 
  • Like
Reactions: mat
Widać, że z Poznania. W Setce na Św Marcinie najdroższe chyba 30 PLN było.

Proponuje before w Piw Pawie, gdzie masz 60 nalewaków i za pół litra jest maks 14 PLN. Możesz wziąć testera za 1 PLN 100 mln czyli za 1 litr wychodzi 10 złotych. Jak ktoś głodny to może burgera zamówić (przynoszą za ściany, bo mają wspólne zaplecze z Bobby Burger). Potem bym zarezerwował piętro na Browar De Brasil 50 metrów dalej (Fani Warsaw Shore powinni docenić, że kręcono tam jeden odcinek) i jest żarcie. Piwo koło 12 PLN wychodzi.
Dodaj, bo moze beda zainteresowani, ze rzut cwelem ul. Hoza :lol:
 
No ten, przy Hozej zawsze mozna znalezc :star wars: Tylko, ze platne :lol:
A w tym Brasil wejdzie wiecej osob?
Dzisiejszy Pigalak nie jest tym co kiedyś. A największy burdel w centrum to to teraz budynek JW Contruction na Łuckiej. Ale po co przepłacać jak obok masz Nowa Jerozolimę, a dalej Lustra gdzie poruchasz za drina. Dla fanów naćpanego towaru to cytując Sobotę "Gangsterski Raj"
A co do Brasila to tu jest chujowa galeria, bo przyżydzili na fotografie
http://www.browardebrasil.pl/?page_id=1540
Generalnie z 30 osób wejdzie, tylko stoły w kształt L trzeba będzie wygiąć, bo przez środek piętra jest wyspa z barem.
 
  • Like
Reactions: mat
Dzisiejszy Pigalak nie jest tym co kiedyś. A największy burdel w centrum to to teraz budynek JW Contruction na Łuckiej. Ale po co przepłacać jak obok masz Nowa Jerozolimę, a dalej Lustra gdzie poruchasz za drina. Dla fanów naćpanego towaru to cytując Sobotę "Gangsterski Raj"
A co do Brasila to tu jest chujowa galeria, bo przyżydzili na fotografie
http://www.browardebrasil.pl/?page_id=1540
Generalnie z 30 osób wejdzie, tylko stoły w kształt L trzeba będzie wygiąć, bo przez środek piętra jest wyspa z barem.
Wiadomo, że jest tyle lokali, a w nich masa darmowych, kto teraz za takie rzeczy płaci :-D
 
Back
Top